Yumurta dönasyonu yaptıracağız bilgisi olan var mı 10 yıllık evliyiz yaşım 44 Ankara

Selimeankara06

Dönasyon için bilgi verecek dostlar arıyoruz.
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
105
184
42
Yumurta dönasyonu yaptıracağız bilgisi olan var mı 10 yıllık evliyiz yaşım 44 Ankara fiyatlar hakkında filan bilgisi olan var mı bende kist var 3 defa tüp bebek yaptırdık olmadı psikolojik çöküntüdeyim artık. Dönasyon yaptıracağız parayı denkleştirip. Yumurta rezervi çok zayıf galiba yok gibi bişey.

Turkiyede donasyon yasak kıbrısta serbest

Merhaba öncelikle merkezleri arastirmanizi tavsiye ederim ben hit e gittim gayet memnun kaldım fiyat 5000 euro . Sormak istediğiniz başka bisey olursa yardımcı olurum

Merhaba öncelikle merkezleri arastirmanizi tavsiye ederim ben hit e gittim gayet memnun kaldım fiyat 5000 euro . Sormak istediğiniz başka bisey olursa yardımcı olurum
Merhaba, ben 1,5 yıldır adet görmedim, menopoz a girdiğim için, Ankara da yaşıyorum bana yumurta donasyonu yapılır mı. Bu konuda bilginiz var mıdır

Canim merhaba ben yumurta donasyonu yaptiriyorum uzun zamandır Ankara'daki fiyatları bilmiyorum ama donasyon sadcee Kıbrıs'ta yapılıyor yasak olduğu için Türkiye'de yok benim yaşım 32 4 defa deneme yaptık fakat kucağımıza almak nasip olmadı malesef Eylül Ekim gibi tekrar yaptiricagiz bilmiyorum tutar mı hiç kendini üzme herşeyde vardır bir hayır ben geçen sene ikizlerimi kaybettim 5 aylıkken ama yine de kendimi psikolojik duruma sokmadim sende stres yapma olurununa bırak rabbim büyük 3 denemede olmaz 20 denemede olur onu bilemeyiz sen sabret ve devam et umudunu kaybetme

Bende açıkçası orayı düşünüyodum doktorum aradı iyi bir teklif verdi bize Saten sozude vardı tutmadığı için daha önceki emriyolar için Eylül Ekim gibi yapalım dedi cokda isteğim yok olumsuz olduğu için ama en azından deneyeceğim başka bir yeni donasyon alıcısıyla yaptırıyorum bu sefer

Merhaba hitten memnun kalmışsınız ben de orayı düşünüyorum hamile kaldınız mı kaç tane eklendi biz ekim Aralık gibi adım atacağız bu sürece heyecanlıyım benimle paylaşır mısınız

Düşük oluncada mı 5000 euro ücreti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…