YUMURTA ÇATLATMA İĞNESİ VE SONRASI

Evet canım hatta 3 defa çektirdim filmi ilkinde olmuyor diye çektirdim sorun çıkmadı tüpler açıktı sonraki ay hamile kaldım kimyasal gebelik oldu düştü sonra 2 yıl hamile kalmadım çeşitli tedaviler işe yaramayınca bir daha çektirdim meğer rahim şekil bozukluğu varmış ve ayrıca bir tüpüm tıkanmış histereskopi oldum rahim şekli düzeldi yine tedaviler gördüm yine olmadı 3.tüp bebeğe başlayacaktık İstanbul’a Bülent tıraşa gittim cevat bayrakta rahim filmi çekilmemi önerdi çektirdim ve tüpüm açıldı 3.ay hamile kaldım

Yasın kaç senin birde amh değerine baktırdın mı

Yaaaaa siz baya bişey atlatmissiniz . Ama şuan hepsinin geçtiğine ve sonunda minik mutluluğun hediye edilmesine çok sevindim. Hayırlı olsun size. Demekki bir kere rahim filmi yetmeyebiliyor . Yaa bnde de rahimde bı tarafı hafif eğik eğimli çıktı ama sıkıntı yok dedi doktorlar . Yaa olmuyor diye üzülüyoruz yani ama böyle düşükler vs duydukça istemsizce hadi oldu ya olupta düşerse diye de korkum oluştu. Rabb'im inşallah isteyen herkese nasip eder ne diyelim

Ben hepsindede anestezili oldum çok korkuyordum çünkü
Normalde çok ağrı vs olmuyormuş ama yorumlara güvenerek birde doktor anestezi olmassa daha rahat yaparım dediği için anestezi olmadan oldum bin pişmanım doktor hızlı yapcam diye karşıdakinin bı canlı olduğunu unuttu heralde canımı çok acıttı ... Unutamıyorum. Bn doktoruma bağlıyorum.

Tahmin edebiliyorum canım anestezi olmadan asla yaptıramam ben bence kişiden kişiye de değişiyor kimisi de hiç ağrımadı falan diyor

Tahmin edebiliyorum canım anestezi olmadan asla yaptıramam ben bence kişiden kişiye de değişiyor kimisi de hiç ağrımadı falan diyor
Yaa çok nazik biri değilimdir hani . Masada inledim resmen bn doktoruma bağlıyorum ama tabiki kişiden kişiye de farklılık gösterir canı az biri ise veya acı noktasında kuvvetli ise

merhaba. ben 2 sene önce şişli echomar cevat durak'ta rahim filmi çektirdim, 10 saniye kadar sadece adet sancısı gibi ağrı oldu, gerçekten acısızdı. 2 ay sonra gebe kaldım ama düşük oldu. 1,5 senedir deniyoruz ama olmuyor. Bakılan her şeyim temiz çıktı. O zaman rahim filmim de temizdi. Nasipse Pazartesi yine Cevat Bey'e rahim filmi çektireceğim. belki yine vesile olur. Tam karar vermişken sizin 3 kere çektirip sonunda hamile kalmanız motivasyon oldu bana D Derenkaraca

Son düzenleme:
Ben üniversite hastanesinde eski teknoloji ile anestezisiz çektirdim aman aman bı acı yok alet takılırken birazcık sızlama oldu ilacı verirken de içerde biraz yanma oldu sonra derin nefes alıp verirken geçti zaten geçmiş olsin dediler hatta doktor biraz hızlı bile vermiş ilacı filmde izledim kalkarken başım döndü baya o kadar sonrasında çok hafif sızı oldu burada okuduklarıma inanamamistim cektirince bu muymus ya dedim adet ağrısının çok hafif üstüydu ama mesela benden sonra 35-40 yaşlarında bı kadını aldılar daha alet takılırken çığlık atmaya başladı iyiki benden önce girmemiş çok korkar kendimi kasardim dedim kişiden kişiye değişiyor bu durum acı eşiği ile alakalı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…