Yumurta çatlatma ignesi sonrası ilk belirtiler

Eger 15 günü geçtiyse yap canım yarın adet olmazsan direk test yap inşallah olumlu sonuç alırsın
Bugün 18. günüm, test yapmaya da korkuyorum pcoslu olduğum için ilaçsız adet olamayan biriyim o yüzden belli bir adet günüm yok ki adetim gecikti test yapıyım diyim ne yapacağımı şaşırdım ne zormuş beklemek. sizin adet gününüz sabit miydi beklediniz mi günün geçmesini? bide bu çatlatma iğnesi eğer hamile değilsek adet getirme etkisi var mı acaba bilginiz var mı?

Bende pco hastayım ve düzenli adetim yok ilaçla ama catlatma ignesi 15. Günde adet yapiyir eger gebe değilsen doktorlar 15 gün sonra yap diyorlar bence denemekten zarar gelmez

Bende pco hastayım ve düzenli adetim yok ilaçla ama catlatma ignesi 15. Günde adet yapiyir eger gebe değilsen doktorlar 15 gün sonra yap diyorlar bence denemekten zarar gelmez
Yarın sabah kan ver dedi doktorum bakalım ne çıkacak. rabbim aratmadan, kolaylıkla isteyen herkese nasip etsin. Sizin kaç haftalık şu an :)

Merhaba sizlere akil danışmak istedim bu ay catlatma ignesi olmustum. 10. Gunu hcg baktırdım sonuç 4 cikti sizce artma ihtimali var mıdır. Ya da iğne olup 10. Günde kan veren oldu mu aranizda

Merhaba sizlere akil danışmak istedim bu ay catlatma ignesi olmustum. 10. Gunu hcg baktırdım sonuç 4 cikti sizce artma ihtimali var mıdır. Ya da iğne olup 10. Günde kan veren oldu mu aranizda
Ben 11.gün idrar testi yapmıştım silik çıkmıştı en senin sonucun ne oldu yükseldi mı değerin bende kan vermeye korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…