Yumurta çatlatma ignesi sonrası ilk belirtiler

sultann3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2022
51
19
24
Arkadaşlar merhaba ben yeniyim aranızda geçen hafta pazar günü yumurta catlatma ignesi vuruldum bugün 8. Gün ben polikistik over hastasıyım yumurtalamam olmuyordu çok güzel iğne ile büyüttükten sonra çatlama iğnesi verdi doktor zamanın da kullanıp iliskiye girdik progestan verdi 10 günlük bitince ya adet olursun ya adet gecikir hamilleik belli olur dedi aynı adet olcak gibi ağrılarım var dün bide çok aşırı yemek yedim bağırsak enfeksiyonu olmuşum ishal oldum dediler hamilelik ilk belirtisi kabızlık eğer hamile olsaydım ne olursa olsun kabızlık öne çıkmaz mıydı acaba belirtisinde ishal olan oldu mu

Adetin gecikti mi

Merhaba canım benim de 10 . günüm çok aşırı bel ağrım var bacağıma vuruyor ağrısı sanki adet olucakmisim gibi çok şiddetli inşallah hamileyizdir çok zor rabbim istyen herkeze versin

Merhaba bende pazartesi catlatma ignesi oldum.. beklemedeyim insallah guzel haberler aliriz ama bu surecte belirti aramamanizi tavsiye ederim.. tecrübeyle sabit gecen ay da klomen ve igne kullandim olacağına oyle cok kendimi inandirdim ki tum herseyi hamile olabileceğime bagladim.. bel agrisi kasik agrisi gogus ve ucu hassasiyeti.. ishalim hamileyimiyim kabizim hamilemiyim gaz var hamilemiyim akimtim var hamilemiyim gibi gibi ama gecen ay adet oldum bu ay yeniden klomen igne kullandim ve bu ay ilk kez progestan basladim ama bi onceki ay gibi degilim akisina biraktim degilse insan kafayi yiyecek gibi oluyor.. demem o ki belirtilerin hepsi adetle ayni o yuzden teste ve kanda gebelik gorene kadar hic bir belirtiye inanmayacağım

Zaten bir şeyi ne kadar istersen o kadar olmuyor progestan kaç tane kullancan

Kızlar merhaba bende bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım bugün iğnenin 14. Günü ve döngüme görede adet olmam lazım hatta normalde 27.gün akşam başlar bugün 28. Gün biraz sancım da var ama ovülasyon testi hala pozitif çıkıyor. Yaptığım testte normalde işte 2 saat sıvı almamk lazım ben çok dikkat etmedim yine de net bir şekilde pozitif çıktı

İnşallah hamileyizdir isteyen herkese Rabbım nasip etsin inşallah kaçıncı günde test yapılır denildi benim de bugün 9. Günüm pazar gününü bekliyorum eğer adet olmasam test yapacağım 14. Gün oluyor pazar günü

Merhaba canım benim de 10 . günüm çok aşırı bel ağrım var bacağıma vuruyor ağrısı sanki adet olucakmisim gibi çok şiddetli inşallah hamileyizdir çok zor rabbim istyen herkeze versin
Aminnnn birimiz için bol bol dua edelim kimin duasının kabul olcak Rabbım bilir

Doktor birşey söylemedi sadece gecikme olunca gel dedi ben silikleştimi onu takip edemedim sadece 6. Gün yaptım oda pozitif çıkmıştı birde pazar ve bugün yaptım gecelik yapsam iğnenin etkisi ise oda pozitif çıkar yanıltır diye korkuyorum çünkü küçük küçük sancım var sağ tarafımda adet olacakmışım gibi

Aminnnn birimiz için bol bol dua edelim kimin duasının kabul olcak Rabbım bilir
Aynen öyle kimler bizim durumumuzdaysa rabbim hepsine en kiza zamanda nasip etsin inşallah

Bende cumartesiyi bekliyorum Allah'ım sen kimsenin gucagini boş birakma evlat hasretiyle sinamasin hepmizin kalırız inşallah isteyen herkez kalır inşallah

Kesinlikle canım haklısın bende bu ay 2. Defa letu ve ovitrelle oldum zaten iğnenin içeriğinde beta hormonları var gebelik belirtileri olması çok normal ishal mide bulantısı vs olmaları çok normal iğneden 14 gün sonra kesinlikle net bir sonuç alınabilir

Merhaba kizlar bende bugün sabah catlatma ignesi vurdum. İğneden sonra neler yaşadınız ne gibi belirtiler oldu

Selam sonucun nedir acabaa. benimde iğnenin 4.günü ve hafif ishal gibi bagırsaklarım bi tuhaf aynı zamanda kabız gibide. sanırım iğnenin ilk etkisi bu oldu bende :)) insallah gebesinizdir merak ettim

Selam sonucun nedir acabaa. benimde iğnenin 4.günü ve hafif ishal gibi bagırsaklarım bi tuhaf aynı zamanda kabız gibide. sanırım iğnenin ilk etkisi bu oldu bende :)) insallah gebesinizdir merak ettim
Evet geleyim 3 buçuk haftalık inşallah sizde hamilesinizdir 15 günü test yap

Salı vuruldum ben de, aynı etki bende de var. Sanki 5 gündür tuvaletimi yapmıyorum Karnım da patlatacak gibi şiş!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…