Yumurta çatlatma ignesi sonrası ilk belirtiler

Selam kızçeler 25'inde iğne vuruldum, sabah miniş miniş midem bulanmaya başladı ve Sol yumurtalığımda çok ağrı var Bundan önceki iğnemde hamile kalmıştım. (Sadece 8 hafta sürdü ) Bu belirtilerin aynılarını yaşamıştım!! İştahım yok, yediğim her şey boğazımda kalıyor sanki. Karnım çok şiş ve taş gibi. Ayaklarımı üşütüyorum sanırım gaz bombası gibiyim Umarım bebiş yapıyordur bunları

4. Gunun belirtileri: Geceleri hiç uyuyamıyorum Önce ter basıyor sonra üşüyorum sonra gene ter basıyor. Sol yumurtalığımda da hala ağrı var. Bir de aşırı derecede gazım var ve kabızım

Selam sonucun nedir acabaa. benimde iğnenin 4.günü ve hafif ishal gibi bagırsaklarım bi tuhaf aynı zamanda kabız gibide. sanırım iğnenin ilk etkisi bu oldu bende :)) insallah gebesinizdir merak ettim
Gevey
4. Gunun belirtileri: Geceleri hiç uyuyamıyorum Önce ter basıyor sonra üşüyorum sonra gene ter basıyor. Sol yumurtalığımda da hala ağrı var. Bir de aşırı derecede gazım var ve kabızım
Umitlendirmek istemem ama hamielleik belirtisi gibi 15. Gün test yapt

Düştü mü daha önce düştüyse neden düştü canım

Düştü mü daha önce düştüyse neden düştü canım
Aslında son adet tarihine göre 11 haftalık olması gerekiyordu ama 8. Haftada kaldı büyüme. Bebeğin kalbini hiç duymadık 4 ayrı doktora gittik, hepsi de alınması gerektiğini söyledi Vakumla aldılar 25 Temmuzda.

Ayy kıyamam Allah bir daha yaşatmasın inşallah peki hastalığın var mıydı
Hiç bir hastalık yoktu, yaşım 39. İleri yaş gebeligi diyor Dr. Riskliymiş. Öğrenir öğrenmez kan sulandırıcı iğne ve progesterona başladık. Yalnız o 11 haftalık dönemde 5 adet antibiyotik iğne vuruldum idrar yolu enfeksiyonu varmış. Feci sancım vardı. Antibiyotik hap ise yaramadı Ben biraz ona bağlıyorum açıkçası. Özel bir hastanede çalışıyorum ben, doktor sıkıntım hiç olmadı aslında. Çok ilgilendiler benimle ama o antibiyotikler bence ağır geldi

Ablacım ben 23 yaşındayım daha polikistik over hastasıyım ilk catlatma ignesi ile hamile kaldım düşük riskim yok ama düşük için sınırda desi dikkat etmeye çakıyorum yatarken yüz üstü yatmaktan korkuyorum dönerken yavaş dönüyorum bende de ağır bir enfeksiyon var fitil kullandım daha önce biraz azaldı ama hala var açıkçası 1 buçuk senelik evliyiz korkuyoruz düşer diye çok dikkat ediyorum ama acaba herhangi bir hastalık da engel olur mu onu merak ettik

Evet geçmiyor bilirim ama sabret şimdi yaparsan yalancı pozitif olur
Merhaba arkadaşlar, benimde çatlatma iğnemin 17. günü bugün. regl olmadım henüz ama ara ara bel ağrısı vuruyor, 20. günü bekleyim diyorum belki iğne adet gecikmesi yapar diye ama tecrübeli arkadaşlara danışmakta istedim

Eger 15 günü geçtiyse yap canım yarın adet olmazsan direk test yap inşallah olumlu sonuç alırsın

Merhaba arkadaşlar benimde iğneden sonra 14. Günüm bugün doktor iğneden 10 gün sonra gel dedi gittiğimde gebelik testi yaptı ve sonuç negatif sizce erken test yapmış olabilir miyim gerçi negatif duyduktan sonra bu ayda olmadı diye beklentim bitti ama yinede bir ümit işte

15 günü bekle sen bi idrar testi yap gene

ALLAH tan ümit kesilmez Rabbım çok büyük inşallah kucağını doldursun

Amin hepimizinkini inşallah ama tekrar hayal kırıklığı yaşamayın diye adet gunumu beklemeyi düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…