YÜKSEK FSH VE DÜŞÜK AMH

merhaba arkadaşlar;
ben aynı durumda olanlardanım 3 yıl önce kist ameliyatı oldum ve yumurtalığımda torsiyon olustuğu için bir daha çocuk sahibi olamıyacağımı öğrendim amh 0.01 fsh 125 di dünya başıma yıkılmıştı hani filmlerde olur ya dünyada bir tek siz kalırsınız hersey durur bunu aynen yaşadım allah kimsenin başına vermesin.dr. bana son sözü artık çocuğumun olmasının imkansız olduğu kıbrıs dan döner ile ancak hamile kalabileceğimdi. bana adet olabilmem için ilaç vermişti kullanmaya başladım sonra annemin dr gittim iyi ki gitmişim bana ilacı kullanmamam gerektiğini sabırlı olup beklemem gerektiğini söyledi öyle yaptım ve kendiliğinden adet oldum ve 3. adetimden sonra hamile kaldım bu arada soğan kürü ve incir kürü yaptım doktorum bana değerlere takılıp kalma ddi. gerçekten öyle oldu çok şükür dünya tatlısı bir evladım oldu allah isteyen herkese nasip etsin.veee bu zaman yaklaşık 1 yıldır yine aynı durumdayım içimden bir tekrarolucağını söylüyor kızlar hersey rabbimin izniyle olur ins yine olur

Merhaba, bende 26 yasındayım bekarım. bende yeni öğrendim amh 0.01 olduğunu. adet olmak için kaç ay beklediniz. bende ilacı bıraktığımda kendiliğimden oldum kürlerle. simdi 2. bekliyorum.. bende yumurta toplatıcam. desolet vermişti kullanmayı bıraktım. fakat adetli olark muayene istedi o yuzden tekrar başlıcam sanırım tedavi boyunca..

Merhaba inciri nasil tukettiniz ve havucu. Kür şeklinde mi yaptınız ondan sordum. Aslan pencesini çay mi yaptınız hap olarak mi tukettiniz. Bende 2 defa tup bebek denedim olması ikisinde de. Artık tedavi istemiyorum. Bitkisel yöntemler deneyip bitakacagim
İncir ve havucu yedim direk süt hormonu yüksek olduğu için inciri her gün tüketmedim.Aslan pençesinin çayını yaptım inşallah sizde olumlu sonuçlar alırsınız ümidinizi kaybetmeyin

Inşallah. Ben 2 defa tup bebek yaptirip gebe kalamadim. Şimdiden sonra sadece bitkisel kurler denerim diyorum. Belki onu bile denemem. Kararsizim çok. Nas olsa olmayacak diye düşünüyorum.

merhaba kızlar, bu ayki adetimde 1 adet solda folikül göründü, çok küçük dedi doktor, fsh 33..ben de yine bir umut tabiki bırakmadım destek vitaminlerime ve kürüme , balıma devam ediyorum ama içten içe bir ara hüzün ve karanlık çöküyor içime.. sonra tıpluyorum kendimi.. ama yoruluyorum.. dhea ya 21 temmuzda başladım.. ondan bir mucize olmasını bekliyorum bir yandan.. yılbaşı yada ocak ortasına kadar kullanıp devam edicem.. iyi gelişmeler olsun artık.. yoruluyorum çok fikir yürütmekten içimde kurmaktan, umut etmekten... Allah yardımcımız olsun.. Güç versin hepimize.. Bir gün kucağımız nurtoplarımızla dolsun artık..

Merhaba, bende 26 yasındayım bekarım. bende yeni öğrendim amh 0.01 olduğunu. adet olmak için kaç ay beklediniz. bende ilacı bıraktığımda kendiliğimden oldum kürlerle. simdi 2. bekliyorum.. bende yumurta toplatıcam. desolet vermişti kullanmayı bıraktım. fakat adetli olark muayene istedi o yuzden tekrar başlıcam sanırım tedavi boyunca..
Merhabalar ilaçsız adet görebiliyor muydunuz daha öncesinde ?

Merhabalar. Bende aranıza yeni katıldım. 25 yaşındayım FSH 95 AMH ise 0.01 çıktı. İlk günden beri reglimi Cyclo-Prognova ile görüyordum. Kendiliğimden göremiyorum. Yeni evliyim ve evlendikten 1 ay sonra tedaviye başladım. Şimdi 3 aylık Promotil Women kullanıyorum inşallah fayda görürüm. Böyle durumda olup da fayda gören var mi hiç ? Beni bilğilendirir iseniz sevinirim..

Merhabalar. Bende aranıza yeni katıldım. 25 yaşındayım FSH 95 AMH ise 0.01 çıktı. İlk günden beri reglimi Cyclo-Prognova ile görüyordum. Kendiliğimden göremiyorum. Yeni evliyim ve evlendikten 1 ay sonra tedaviye başladım. Şimdi 3 aylık Promotil Women kullanıyorum inşallah fayda görürüm. Böyle durumda olup da fayda gören var mi hiç ? Beni bilğilendirir iseniz sevinirim..
ben evli değilim canım.. adet görüyordum ama son bir senedir biraz tuhaftı.. 2 ayda bir olmaya başladı.. bazen günümde oldum ondan cok da sallamadım. simdi dr ilaç verdi. 1 ay sonra tüp bebek için ilaçlara başlıcam işte.. şuan ilaç kullandığım için bilmiyorum kendiliğimden olur muyum. ama 2 ay önce kendiliğimden oldum ilacı bırakınca şimsi ilaca yine başlamak zorunda kaldım.. tedavi için doktor istedi. tedavim bitince yine bırakıcam. bakalım yumurta cıkacakmı bu degerlerle. sizin yumurtanız var mıydı ? benmde fsh 84.. biaha da ölçtürmedim bende.. 4 a oldu hastalığımı öğreneli

umarım etki eder. bende henüz ilk testlerimi yaptırdım . fsh 13.5 amı ne yazikki 0.65.... normal yollarla cocuk imkansız dediler. baska doktorlar arastiriyorum

Canım benimde amh 0,65ti hatta 1 yıl önce 0,83tü hamile kalmıştım kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldim banada acil tüp bebek dediler tam tüp bebek için rapor çıkartırken yine normal yoldan hamile kaldım bitkiler takviyeler kullandık ama en önemlisi kafamda o ay artık normali boşver tüp bebek deneyeceksin umudunu kaybetme tüp bebek tutacak düşünceleri vardı ve kendimi rahat bırakmıştım ilk hamileliğimdede aşılama deneme öncesi hamile kalmıştım. Kafayı rahat bırakabilmek çok zor ama eğer onu başarabilirsen inanki bu amh değeriyle normal yollardan da hamile kalabiliyorsun.

Canım benimde amh 0,65ti hatta 1 yıl önce 0,83tü hamile kalmıştım kalbi durduğu için kürtajız olmak zorunda kaldim banada acil tüp bebek dediler tam tüp bebek için rapor çıkartırken yine normal yoldan hamile kaldım bitkiler takviyeler kullandık ama en önemlisi kafamda o ay artık normali boşver tüp bebek deneyeceksin umudunu kaybetme tüp bebek tutacak düşünceleri vardı ve kendimi rahat bırakmıştım ilk hamileliğimdede aşılama deneme öncesi hamile kalmıştım. Kafayı rahat bırakabilmek çok zor ama eğer onu başarabilirsen inanki bu amh değeriyle normal yollardan da hamile kalabiliyorsun.
FSH ve progestron kaçtı peki canım

adetin 3. günü baktı solda 3 4 tane sağda 1 2 tane görünüyor dedi..
dün başlayan kasık ağrım devam ediyor iki taraflı..
ovu testi kullanıyorum ( elimdeki bitene kadar yapacağım)

sen tedavini oldun mu ne yaptın son durumun nedir?

adetin 3. günü baktı solda 3 4 tane sağda 1 2 tane görünüyor dedi..
dün başlayan kasık ağrım devam ediyor iki taraflı..
ovu testi kullanıyorum ( elimdeki bitene kadar yapacağım)

sen tedavini oldun mu ne yaptın son durumun nedir?
Tedavideyim yumurta çıkmadı.

Tedavideyim yumurta çıkmadı.
Amh de gecen sene 0.6 idi
Bu gittigimde de istedim ama cikmamis calismamislar galiba dedi.. 0 oldugu icin mi cikmadi acaba..
Bu arada hangi sehirdesin.. ne kadara mal olucak
Bana da yas dolayisi ile direk tup bebek dedi fakat ben simdilik dusunmuyorum
Olursa diye bekliyoruz bakalim.

Amh de gecen sene 0.6 idi
Bu gittigimde de istedim ama cikmamis calismamislar galiba dedi.. 0 oldugu icin mi cikmadi acaba..
Bu arada hangi sehirdesin.. ne kadara mal olucak
Bana da yas dolayisi ile direk tup bebek dedi fakat ben simdilik dusunmuyorum
Olursa diye bekliyoruz bakalim.
0.6 çokta düşük değil. 0.1 ile hamile kalanlar var doğal.
Cikmama gibi bir şey olmaz. Sen direk bi tüp bebek doktoru ile görüş. Çokta bekleme Allah korusun ilerde pişman olabilirsin. Ankara benimki

0.6 çokta düşük değil. 0.1 ile hamile kalanlar var doğal.
Cikmama gibi bir şey olmaz. Sen direk bi tüp bebek doktoru ile görüş. Çokta bekleme Allah korusun ilerde pişman olabilirsin. Ankara benimki
0.01 ile hamile kalanlar var mi acaba ? Benimde tüm değerler alt üst. FSH düşük olması gerekirken 95 lerde amh yüksek olması gerekirken diplerde 0.01 progesteron desen 0.179. Bu değerler ile tüp bebek bile zor tutar :KK43: geçenlerde yumurtalığın çatlamış demişti bu değerlerle iyi birşey mi acaba bilemedim kaldım öylece :KK43:(

X