YÜKSEK FSH VE DÜŞÜK AMH

guneyemi

Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2018
15
4
36
merhabalar,
benim AMH 0,07 ve FSH 30-31. bu durumda yada buna yakın olup, bebeğine kavuşan varsa nasıl bir yol izledi öğrenmek, tavsiyelerini dinlemek isterim.yaşım 30 bu arada.

HENÜZ HİÇ BİR TEDAVİ UYGULANMADI. YENİ YENİ BAŞLADIK DOKTORLARA GİTMEYE.
FSH 39 OLMUŞ BU AYKİ. GELECEK AYDA NE OLUYOR DİYE TAKİP EİDLECEK DÜŞME EĞİLİMİNE GİRİYORMU DİYE.
DHEA BIOSTERON İLE DÜŞER UMARIM. İKİ HAFTADIR KULLANIYORUM VE 3-4 AYDA ETKİSİNİ GÖSTERİYIRMUŞ.DUA EDİN LÜTFEN. BENİM TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLERLE DUALARIM...

HENÜZ HİÇ BİR TEDAVİ UYGULANMADI. YENİ YENİ BAŞLADIK DOKTORLARA GİTMEYE.
FSH 39 OLMUŞ BU AYKİ. GELECEK AYDA NE OLUYOR DİYE TAKİP EİDLECEK DÜŞME EĞİLİMİNE GİRİYORMU DİYE.
DHEA BIOSTERON İLE DÜŞER UMARIM. İKİ HAFTADIR KULLANIYORUM VE 3-4 AYDA ETKİSİNİ GÖSTERİYIRMUŞ.DUA EDİN LÜTFEN. BENİM TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLERLE DUALARIM...

umarım etki eder. bende henüz ilk testlerimi yaptırdım . fsh 13.5 amı ne yazikki 0.65.... normal yollarla cocuk imkansız dediler. baska doktorlar arastiriyorum

umarım etki eder. bende henüz ilk testlerimi yaptırdım . fsh 13.5 amı ne yazikki 0.65.... normal yollarla cocuk imkansız dediler. baska doktorlar arastiriyorum

dhea kullanmak iyi geliyormuş fsh düşürmeye bak benimki sneinkinin iki katı. inşallah etki eder. nerede oturuyorsun şehir olarak. ben istanbul anadolu yakası. yeni araştırmalarım var heyecan verici hem de. Timur Gurgan tedavileri hakkında. onu araştırabilirsin. umarım yardımcı olur.

dhea kullanmak iyi geliyormuş fsh düşürmeye bak benimki sneinkinin iki katı. inşallah etki eder. nerede oturuyorsun şehir olarak. ben istanbul anadolu yakası. yeni araştırmalarım var heyecan verici hem de. Timur Gurgan tedavileri hakkında. onu araştırabilirsin. umarım yardımcı olur.
ankaradayım timur gurgan i duydum aslında. ama ben öncelik olarak tüp bebekten once ilaç iğne tedavisi olur mu diye bir umut arastiriyorum

merhaba arkadaşlar;
ben aynı durumda olanlardanım 3 yıl önce kist ameliyatı oldum ve yumurtalığımda torsiyon olustuğu için bir daha çocuk sahibi olamıyacağımı öğrendim amh 0.01 fsh 125 di dünya başıma yıkılmıştı hani filmlerde olur ya dünyada bir tek siz kalırsınız hersey durur bunu aynen yaşadım allah kimsenin başına vermesin.dr. bana son sözü artık çocuğumun olmasının imkansız olduğu kıbrıs dan döner ile ancak hamile kalabileceğimdi. bana adet olabilmem için ilaç vermişti kullanmaya başladım sonra annemin dr gittim iyi ki gitmişim bana ilacı kullanmamam gerektiğini sabırlı olup beklemem gerektiğini söyledi öyle yaptım ve kendiliğinden adet oldum ve 3. adetimden sonra hamile kaldım bu arada soğan kürü ve incir kürü yaptım doktorum bana değerlere takılıp kalma ddi. gerçekten öyle oldu çok şükür dünya tatlısı bir evladım oldu allah isteyen herkese nasip etsin.veee bu zaman yaklaşık 1 yıldır yine aynı durumdayım içimden bir tekrarolucağını söylüyor kızlar hersey rabbimin izniyle olur ins yine olur

merhaba arkadaşlar;
ben aynı durumda olanlardanım 3 yıl önce kist ameliyatı oldum ve yumurtalığımda torsiyon olustuğu için bir daha çocuk sahibi olamıyacağımı öğrendim amh 0.01 fsh 125 di dünya başıma yıkılmıştı hani filmlerde olur ya dünyada bir tek siz kalırsınız hersey durur bunu aynen yaşadım allah kimsenin başına vermesin.dr. bana son sözü artık çocuğumun olmasının imkansız olduğu kıbrıs dan döner ile ancak hamile kalabileceğimdi. bana adet olabilmem için ilaç vermişti kullanmaya başladım sonra annemin dr gittim iyi ki gitmişim bana ilacı kullanmamam gerektiğini sabırlı olup beklemem gerektiğini söyledi öyle yaptım ve kendiliğinden adet oldum ve 3. adetimden sonra hamile kaldım bu arada soğan kürü ve incir kürü yaptım doktorum bana değerlere takılıp kalma ddi. gerçekten öyle oldu çok şükür dünya tatlısı bir evladım oldu allah isteyen herkese nasip etsin.veee bu zaman yaklaşık 1 yıldır yine aynı durumdayım içimden bir tekrarolucağını söylüyor kızlar hersey rabbimin izniyle olur ins yine olur
çok sevindim sizin adınıza :) doktorunuz nerede hangi sehirdesiniz

Merhaba mucizee, benim amh bu ay 0,01 cıktı. Fsh 39. Üzgünüm hem de çook. Soğan kürü incir kürünü nasıl uyguladın detaylı bilgi verebilir misin,? Nelere dikkat ettin yeme içmede? Bir de ben de trisequens ile adet oluyorum onu bırakıp da kendim oluyor muyum diye denemedim hiç füzen bozulmadın diye. Hangi doktora gittin ne önerdi hangi ilaçtı? Detaylı bilgi verirmidin bize de yol göstersin. Allah evladına sağlıklı uzun huxurlu ömür versin bak ilki olduysa ikinci de gelir Allah bu mucizeleri bilinmez..

Bu degerlerle yumurtaniz varmiydi
merhaba arkadaşlar;

merhaba arkadaşlar;

merhaba arkadaşlar;

Merhaba mucizee, benim amh bu ay 0,01 cıktı. Fsh 39. Üzgünüm hem de çook. Soğan kürü incir kürünü nasıl uyguladın detaylı bilgi verebilir misin,? Nelere dikkat ettin yeme içmede? Bir de ben de trisequens ile adet oluyorum onu bırakıp da kendim oluyor muyum diye denemedim hiç füzen bozulmadın diye. Hangi doktora gittin ne önerdi hangi ilaçtı? Detaylı bilgi verirmidin bize de yol göstersin. Allah evladına sağlıklı uzun huxurlu ömür versin bak ilki olduysa ikinci de gelir Allah bu mucizeleri bilinmez..

MERHABA KIZLAR,
SİZE BİRKAÇ BİLGİ AKTARACAĞIM. BEN İLK ÖNCE BAHÇEÇİ ALTUNİZADEYE GİTMİŞTİM. CEM BEY BANA 1-2 DK MAX AYIRDIĞI GÖRÜŞMEDE DETAYLI SORGU SUAL ETMEDEN SADECE AMA SADECE KIBRIS SENİN ÇÖZÜMÜN DEDİ AMA ONUN DA GARANTİSİ YOK DEDİ.İZLENECEK BİRŞEY YOK DEDİ ULTRASONLA DA. YOK DEDİĞİ NE YUMURTA NE FOLİKÜL.. NASIL YERİN DİBİNE GİRDİĞİMİ TAHMİN EDEMEZSİNİZ ÖLMEK İSTEDİM O AN ÇÜNKÜ EŞİMİN YÜZÜNDEKİ HÜZÜN VE ACI BENİM KALBİME OK GİBİ SAPLANMIŞTI.
BEN BUNA İNANMADIM TÜM HÜCRELERİMLE O ODADAN ÇIKTIĞIMDAN BERİ HAYIR DEDİM OLACAK İNANIYORUM ÖNCE ALLAH A SONRA KENDİ VÜCUDUMA BUNUN GEÇMESİ İÇİN NE GEREKLİ İSE YAPACAĞIMA SÖZ VERDİM. KIBRIS DEĞİL KENDİ YUMURTAMLA OLACAK BİLİYOR İNANIYORUM.
SONRA İNGİLİZCE TÜRKÇE BİR YIĞIN ARAŞTIRMA YAZI ÖRNEK BU FORM DA ÇOK AYDINLATICI OLDU TABİKİ OKUDUM ÖĞRENDİM KENDİMDEKİ HATALARI YAŞAMA ŞEKLİMİ İNCELEDİM VE DEĞİŞMEYE DEĞİŞTİRMEYE KARAR VERDİM HERŞEYİ. NASIL UYGULAMIŞSA BAŞARANLAR ONLARI ÖRNEK ALDIM KİMİ YERDE. TAVSİYELERİ HEP OKUDUM UYGULADIM.
SONRA BİR AY KADAR SOLGARIN Q10, E VİTAMİN, B COMPLEX, L ARGININE, SELENYUM,KALSİYUM MAGNEZYUM ÇİNKO 'SUNU KULLANDIM GÜNDE 1'ER ADET. HALEN KULLANIYORUM AYRICA SABAH 2 ADET 25 MG'LİK BIOSTERON DHEA VE AKŞAM 1 ADET OLMAK ÜZERE GÜNDE 75 MG YANİ 3 ADET ALIYORUM.
ŞİMDİ BU DÜZENDE DEVAM EDECEĞİM ÇÜNKÜ, BUNLARI KULLANMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE BAHÇECİ BANA HİÇ İZLENECEK BİŞEY YOK DEDİ YOLLADI, BUNLARI KULLANMAYA BAŞLAYINCA ULTRASONDA SAĞIMDA BİR FOLİKÜL GÖRÜLDÜ, VE 1 AYSONRA DA SAĞ VE SOLDA BİRER ADET FOLİKÜL GÖRÜLDÜ.YANİ NEYMİŞ, SIFIR DEĞİLMİŞ. YANİ BİRŞEYLERİ DOĞRU YAPIYORUM VE İYİ YÖNDE GELİŞME VAR ÖYLE Kİ DOKTO BİLE HEM GEÇEN AYKİ TAHLİL VE ULTASONLU MUAYENE Yİ BU AYKİ MUAYENE VE TAHLİLLE KIYASLAYINCA " İLGİNÇ " DEDİ. UNUTMADAN SARAÇOĞLUNU ARISÜTÜ BAL POLEN PROPOLİSİNİ SABAH AÇ -AKŞAM YATMADAN 1 KAŞIK ALIYORUM .VE AYRICA YANIKLAR BAHARAT PENDİK'E GİTTİM SORUNLARIMA UYGUN KÜR HAZIRLADI AHMET BEY VE BİRÇOK ÖRNEK ANLATTI DURUMU VE TAHLİL SONUÇLARI BENDEN DAHA KÖTÜ OLUP DA İYİLEŞEN BEBEĞİNE KAVUŞANLARDAN. LÜTFEN SİZ DE UĞRAYIN. UMUDUNUZ HEP CANLI TUTUN. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN. DUA ETMEYİ DE SAKIN UNUTMAYIN ÖZELLİKLE MERYEM SÜRESİ VE ARAŞTIRIN BİRÇOK DUA İYİ GELİYOR.

HEPİMİZE BOLCA ŞİFALAR.OLUMLU GELİŞMELERLE DAHA ÇOK PAYLAŞACAĞIM HİKAYEMİ SİZLERLE..DENEYİMLERİNİZİ MERAKLA BEJLEMEKTEYİM DE AYRICA.. :)

Merhabalar, ben Lenfoma geçirdim, menapoza girdim, sonradan adet başladım. AMH'ım 0.01 idi. Tüp bebek denedik olmadı. Sonra kendiliğinden oldu. Şimdi 4 aylık hamileyim. Bunları canınızı sıkmayın, kalbinizi ferah tutun, ümitvar olun diye yazıyorum.
Benimde 0.01 yumurta gozukmuyor. Sizin tüp bebekte gözüktümü ve ilaclami adet oluyordunuz bir şey denedinizmi? Bilgi verirmisiniz

Merhabalar, ben Lenfoma geçirdim, menapoza girdim, sonradan adet başladım. AMH'ım 0.01 idi. Tüp bebek denedik olmadı. Sonra kendiliğinden oldu. Şimdi 4 aylık hamileyim. Bunları canınızı sıkmayın, kalbinizi ferah tutun, ümitvar olun diye yazıyorum.
Cidden çok moral oldu. Inşallah sağlıkla bebeginizi kucaginiza alırsınız. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Lenfoma ne demek. Erken menepoza girince adet gordunuz mu yumurtaniz varmiydi

Lenfoma ne demek. Erken menepoza girince adet gordunuz mu yumurtaniz varmiydi
Camım lenfoma kanser ..ben neler okudum 6 ay adet olmayıp sonra hamile olduğunu öğrenen birsürü insan var..tüpleriniz yerinde ise normal yollara olma şansı var bence ...ümidinizi yıtırmeyin arkadaşlar...

Inşallah ama ben 12 yildir menepozdaym. 16 yasimda bir kere adet gormustm. Hic yumurtam yok
Camım lenfoma kanser ..ben neler okudum 6 ay adet olmayıp sonra hamile olduğunu öğrenen birsürü insan var..tüpleriniz yerinde ise normal yollara olma şansı var bence ...ümidinizi yıtırmeyin arkadaşlar...

X