Yüksek derece hsil ve CIN 2 kronik servisit çıktı patolojim tecrübesi olanlay lütfen yardımmmm

periperi06

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
994
81
Hpv pozitifti kolposkopiye girdim ve patoloji sonucum böyle cıktı. Biraz internetten araştırdım ve çok ağladım moralim çokbozuk yarın hastaneye gideceğim. Başından geçen var mı. Böyle durumda devlet hastanesinde devam etmek doğru mu ankara bilkent şehir hastanesine gidiyorum
Biz bide çocuk istiyoruz bu virüs varken mümkün mü gebe kalmam
Lütfen yardımcı olun moralim cok bozuk

öncelikle geçmiş olsun, bu sonuca göre size muhtemelen leep işlemi yapmayı teklif ederler. bu işlem hamileliğe engel değil ama düşük riski olmasın garantiye almak için hamilelikte serklaj yapıyorlarmış. bir de hpv pozitifken normal doğum önermiyorlar. bunlar benim okuduğum bilgiler canınızı sıkmayın en doğru bilgiyi tabii ki doktorunuz verecektir.

tedavi olduktan sonra virüsü vücuttan atmanız daha kolay olur muhtemelen, bağışıklığınızı yükseltin buradaki konuları okuyun negatif olanlar neler yapmış ama eşinizin de tedavi olması lazım yoksa sürekli virüsü almaya devam edersiniz

Anladim tesekkurler. Aşı olcaz artik mecbur

Merhabalar. Ben bu konuyu bayağı araştırdım. Asla hamileliginize bir engel oluşturmuyor. Vajinada lezyon yoksa normal dogum da yapabiliyorsunuz. Zaten siz tedavilerden sonra negatife de dönersiniz ama beklemek istemiyorum cocuk yapacağım derseniz de bir sakıncası yok. Moralinizi yuksek tutun inanın bu büyük bir sorun degil. Tedavinize devlet hastanesinde de devam edebilirsiniz tabii ki. Bu konuda araştırma hastaneleri iyi oluyor. Özellikle sadece kadin ve çocuk hastalıkları hastanesi olanlar. Leep vs istenirse devlette olun. Sonraki surece isterseniz özelde de devam edersiniz.

Bugüngittim doktora ameliyat dedi sanırım konizasyondan bahsetti başka tedavisi yokson evredesin tedavi olmazsan rahim kanserine döner dedi. Ameliyat için kan aldılar yarında anesteziye gideceğim cok korkuyorumyaa insallah hayirlisi olur hakkimda

Aşı konusunda ne dusunuyosunuz olmalimiyiz gardasil9 ameliyattan sonra takrar bulas olmasin esimden

Ben patolojo sonucum cikinca gittim gecen gun doktor kanaman durduysa iliskiye girebilirsin dedi insallah ilk iliskimde hamile kaliriimmm
Merhaba acaba doktorunuzdan memnun kaldınız mı? Kolposkopi için hastane araştırıyorum. Bilkent şehir hastanesinden randevu almayı düşünüyorum da.

Merhaba acaba doktorunuzdan memnun kaldınız mı? Kolposkopi için hastane araştırıyorum. Bilkent şehir hastanesinden randevu almayı düşünüyorum da.
memmun kaldim hepsi alaninda uzman doktorlar. yine de arastirin isterseniz hacettepe üniversitesinde prof.dr. var ona da muayene olabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…