Yufkalı Tariflerle Coşmaya Hazır Mısınız? Duyan Duymayana Duyursun Haydi Bakalım..

keşke kendi açtığımız olsaydıda şöyle size güzel bi su böreği açıverseydimzemuszemus

hazır yufkaysa çok kolay 10 dakikada hazırlarım...katılım bayağı fazla

olur.....süper süper süper:eek:

hazır yufka olsunda içinde ne olursa olsun dimi, tuzlu olacak bide tamamdır

bende geliyorum aranıza:eek::eek:delikafaduldendelikafadulden

Kıjj düveyim şeni:roflol:

Hazır yufka olsun ki katılmayan kalmasın , rekora koşalım istedik emme velakin yufkadan tek zıgaraa büraa yapıliy diyee gelmek istemiy seyircilerimizbilmiyorumkismile
Halbukisa ne tarifler var arkadaşlar GÜNLERıNıZı düşünün.

TREND tarifler oluyor her sene çay davetlerindekaydirigubbakcemile3
Mesela ben Türkiyedeyim şuan annemin toplantılarında i tarifler öğrendim yufkalı falan ama sanat eseri gib..

ıiyiiice düşünün tek yufka ile frenlemeyin kendizi..
ıçinde herşey olabilir..yauvv anlayın işteaklinialirimsmile

Ellerine sağlık fıstık senin de..

Su böreği de zor zanaattır hıı

Bravoo..

Bi gün gelek test edek olmaa mısempatiksalakcinni

bilseydim dün yaptığımın fotosunu çekerdim güp güp yediler tüh yaaakaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3
kapatma kiz tukkani, sen otur onude iyi topluyon musterisempatiksalakcinni:lepi:
ben olsam batiririm hemenciksempatiksalakcinni
temem zaten yarismada yoksun anam sen:ecrin_bebek:
bayanssulusmile
ay herkese kolaylik olsun ,herkes katilsin diye, hazir yufka dedik
kac kisi cikti, keske el acmasi olsaydi diye
beklesin anam o tarifleriniz,, gun gelecek onunda yarismasi olcak sen hic merak etme emii :)))
:hulya:
libisim askum davetin tenku veriy mac la mohtesem bir tarif bulursam bende sahada top kostururcum evelallahaklinialirimsmile

Ayyy ayyyy
ne güzel cümleten toplaştık burda yauvv

amacımız buydu işte..

Hep birlikte el eleturkbayragi

YÜÜÜürr VelKımmm Prinzızım Sistırım..opuyorumnanaktan

Mohteşem bulmana gerek yok gıı
yufkayı iki dür at fırına yeter ki elin değsin kuşum bennimopuyorumnanaktan

olumunekankayizsmile

kız libyana.....yufkayla sanat eseri gibi ne var ki........bilmediğim tarifi yoktur yufkanın ama ben hiç sanat eseri gibisini görmedim.....tırsttım şincik katılmasammı nesempatiksalakcinni

seçenekler şöyle sıralanır diye düşünüyorum; yufka börek çeşitleri, yufkalı börek çeşitleri,başka ne vardı .....yufkalı börek çeşitlerisırnaşık şey:roflol:

kız libyana.....yufkayla sanat eseri gibi ne var ki........bilmediğim tarifi yoktur yufkanın ama ben hiç sanat eseri gibisini görmedim.....tırsttım şincik katılmasammı nesempatiksalakcinni

seçenekler şöyle sıralanır diye düşünüyorum; yufka börek çeşitleri, yufkalı börek çeşitleri,başka ne vardı .....yufkalı börek çeşitlerisırnaşık şey:roflol:

eyvahedigeldismile
Yİne tutamadım çenemi
Sempi beni durdddurr Sempiiiiiiiiiiiiiiiiii alüükaydirigubbakcemile

Çiçaam şimdi şöyleee
az daha zorlarsan mıncıklarsan ağzımdan kaçıırıveecem..

bakma sen benim sanat eseri dediğime
bana göre
ekmek arası peynir de sanat eseridir çünkü yenir:roflol:

Pis boğaza yenen herşey sanat eseri şekerimsempatiksalakcinni

Katıl uneyn ..

Ben ne diyorum

tek eliniz değsin yeter..

Tatlı tatlı yarışıcaz..
Eğlenicez..

Bugün Esmer Güzeli yufkadan hiç bişe bilmem tek sigara böreği ve makarnalı yufka dedi mesela..

Halbuki ikinci söylediğini bilmeyenler var,benim de kim bilir bilmediğim neler var..

Onu demek istiyorum size basit gelen bana enfestir belki

Bana enfes gelen sizee basittir kim bilirzemuszemus

liby katılsa zati yarışma olmazdı ki sempatiksalakcinni
söz vermiyim bu hafta baya yoğunum ama yapmaya çalışıcam..

kız yufkadan adam yapalım ha sempatiksalakcinni
fırında kızartalım çıtıy çıtıy sempatiksalakcinni

Gacilin leyn....alsanaalsanasmileyufka yapacam zayir..:hulya:..almanyadan türkiyeye kadar acacam...sizde catlayin patlayin.:1closedeyes:

Kiz libos yaman hatunsun....Oktay usta bilemem catir catir catliyordur ha.boshayallersmile

Eccinnli yavrim...sen ne zaman evlendin kizim? benneyaptımkiHec habarim olmadi...Allah mesut etsin.olumunekankayizsmile

Yufkadan adammi yapican güzelim....iyi iyi, söyle adeleleri bol olsun tamammicokacimcoook

eyvahedigeldismile
Yİne tutamadım çenemi
Sempi beni durdddurr Sempiiiiiiiiiiiiiiiiii alüükaydirigubbakcemile

Çiçaam şimdi şöyleee
az daha zorlarsan mıncıklarsan ağzımdan kaçıırıveecem..

bakma sen benim sanat eseri dediğime
bana göre
ekmek arası peynir de sanat eseridir çünkü yenir:roflol:

Pis boğaza yenen herşey sanat eseri şekerimsempatiksalakcinni

Katıl uneyn ..

Ben ne diyorum

tek eliniz değsin yeter..

Tatlı tatlı yarışıcaz..
Eğlenicez..

Bugün Esmer Güzeli yufkadan hiç bişe bilmem tek sigara böreği ve makarnalı yufka dedi mesela..

Halbuki ikinci söylediğini bilmeyenler var,benim de kim bilir bilmediğim neler var..

Onu demek istiyorum size basit gelen bana enfestir belki

Bana enfes gelen sizee basittir kim bilirzemuszemus

o senin cenen yokmu zaten :eek:lmaz::eek:klava:

kız yufkadan adam yapalım ha sempatiksalakcinni
fırında kızartalım çıtıy çıtıy sempatiksalakcinni

hadi canim sen onu bi dene ,arkanda kocaman bi destek var, hatta bizde yapariz aynisindan sempatiksalakcinni
gercegini yapamiyoruz, bari yufkadan yapak dimisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Gacilin leyn....alsanaalsanasmileyufka yapacam zayir..:hulya:..almanyadan türkiyeye kadar acacam...sizde catlayin patlayin.:1closedeyes:

Kiz libos yaman hatunsun....Oktay usta bilemem catir catir catliyordur ha.boshayallersmile

Eccinnli yavrim...sen ne zaman evlendin kizim? benneyaptımkiHec habarim olmadi...Allah mesut etsin.olumunekankayizsmile

Yufkadan adammi yapican güzelim....iyi iyi, söyle adeleleri bol olsun tamammicokacimcoook

ouyyy
:asigim:

Ne güzel Gülüm Sümüm de gelmişŞeniz

Aç yavrum aççç

Yufkana dolanayım , koynuna sarılayım
sempatiksalakcinni

Şişttt

Cinnimm

bah Soltanım ne deyooo

Edelelerini bol tutaaacağsın haa gollarda

unutmaa:roflol:

sisttt giii bide fransaya dogru yol alsan ,bak bekliyorum ona goresempatiksalakcinni
adelelimi allah seni emikaydirigubbakcemile3, ozaman birak bile kesmezsempatiksalakcinni

kıs 4 ay oldu nikah yaptım . anam diyi düğünsüz olmaz yapıcın. eyi dedik şimdide düğün yapıyom beklerik sempatiksalakcinni

yufka bende açıcam ayol benim neyim eksik burdan tee alamanyaya kaa..
açılın oklavamlan geldim:eek:klava:

anaaaam akannehir
ben yufka diye okuyunca yemek var diye daldım
meğer +18 geyik varmış yaşasııngamyoncuiremsu

anaaaam akannehir
ben yufka diye okuyunca yemek var diye daldım
meğer +18 geyik varmış yaşasııngamyoncuiremsu

Edeleli yufka adam by EcinniliBarones:lepi:

Sizden de alalım Cemre haaaaaaanımbayanssulusmile

döktürün bakalım..:teytey:

Çok güzel pasta yapabiliyorum...
Yufkalı bi tarifte yapabilirmiyim acep...bilmiyorumkismile
Eğer ortaya güzel bişey cıkartabilirsem bende katılırım...

X