Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

canım bu arada o ilaçtan bana da verdiler......bizim arkadaşlar da orda yaptırdı ve sormadım ama büyük bir ihtimalle ona da vermişlerdir....tüpleri kapalıydı kızın......doğurdu bebeyi nerdeyse bir yaşına geldi.....sorun yok yani.....onun da iki tane yerleştirildi ama birisi yaşamadı.....
Hüsamettin bey ile görüştüm yüzyüze tüm hastlarına verdiğinden bahsetti ve sağlıklı doğum yaptıgından. neyse ki ben kalp atışını duyar duymaz bıraktım. sen de dikkat et olur mu canım 6. haftanın ortalarında kalp sesini dinlemek için gittiğinde ilacı da bırak hemen.Şimdiden aklında bulunsun..

Son düzenleme:
maybecım sayı degıl onemlı olan kalıte.senınde gayet ıyı.benım arakadasında 7 tane toplanmıstı zaten 1 tane yerlestırıyorlar.masallah sımdı 7. ayına gırdı hamılelıkte.gayet ıyı bence.hadı bakalım sıra geldı transfere.az kaldı sende yetısıceksın artık.:KK49:

ben bugun kanda baktrdım 402.8 cıktı kızlar .ıcım bıraz rahatladı ama kese ve kalp atısına kadar hala dıken ustunde olcam galıba.inşallah hersey yolunda gıder hepımız kavusuruz bebeklerımıze saglıkla dogarlar.

rudı bende senın gıbı dr. a karından baktrdım daha gorunmedı zaten daha 2 haftalık dedı dr. bu degere gore yanı 132 ye gore.yanı son sata gore 4 hftalıkmıs tabı.. sonra kanda baktı bır daha.haftaya 5. hafta olcak o zaman gorunur dedı.inşallah.o 45 dakıka gecmek bılmedı.esım 2-3 dakıkada bır cıktımı dıye sordu:KK1: ordakılerde daha yarım saat oldu ve sımdıye kadar yarım saatte hıc cıkmadı test sonucu dedı.ayyy guldum yaaa:KK9::KK9::KK9::KK9:
ama öldük öldük dırıldık sonucu alana kadar.darısı maybe ye sımdı.ben yucel hocayı hıc gormedım ama ona cok guvendım.emınım sende guzel haberlerı verıceksın canım.
Heyecanını anlayabiliyorum canım. Tatlı şeyler bunlar inşallah hep böyle güzel sonuçlar alırız. Değerin çok iyi artmış. Önümüzde ki hafta demek kese için gideceksin oh ohhh dinlen olur mu,:nazar:

Heyecanını anlayabiliyorum canım. Tatlı şeyler bunlar inşallah hep böyle güzel sonuçlar alırız. Değerin çok iyi artmış. Önümüzde ki hafta demek kese için gideceksin oh ohhh dinlen olur mu,:nazar:

hayırlı cumalar herkese.maybecim ınsallah guzel haberler duyacagız burdan senın ıcınde.

rudiii senın ıkızlerını yesınlerrrr MAŞŞALLLAAAHHH:nazar::nazar: ne tatlı gorunuyor tickerın.ayy bende kalp atısını duyayım yapmak ıstıyorum bır ticker.hep ozenırdım nasıl oluyor dıye.hatta bikere yaptım nasıl oluyor dıye.ınsan gercek olmamasına ragmen o tickerı gorunce ne sevınıyor.sonra sıldım tabı buraya profılıme koymadan.ama kısa surede Rabbım gonderdı melegımı..sımdı gercegını yapıp profılıme de koymak nasıp olur ınsallah.sen ıyımısın.yaa dınlenebılmek cok zor.dun sonucu aldım sevıncten kostura kostura cıkmaya basladım merdıvenlerden.sonra esım yavas zıplama dedı durdurdu benı:))):KK9:
unutuyorum kı:KK53: bazen kaptırıp kendımı hızlı yururyorum yada kosuyorum sonra aklıma gelıp duruyorum.Rabbim korusun hepımızınkını.

hayırlı cumalar herkese.maybecim ınsallah guzel haberler duyacagız burdan senın ıcınde.

rudiii senın ıkızlerını yesınlerrrr MAŞŞALLLAAAHHH:nazar::nazar: ne tatlı gorunuyor tickerın.ayy bende kalp atısını duyayım yapmak ıstıyorum bır ticker.hep ozenırdım nasıl oluyor dıye.hatta bikere yaptım nasıl oluyor dıye.ınsan gercek olmamasına ragmen o tickerı gorunce ne sevınıyor.sonra sıldım tabı buraya profılıme koymadan.ama kısa surede Rabbım gonderdı melegımı..sımdı gercegını yapıp profılıme de koymak nasıp olur ınsallah.sen ıyımısın.yaa dınlenebılmek cok zor.dun sonucu aldım sevıncten kostura kostura cıkmaya basladım merdıvenlerden.sonra esım yavas zıplama dedı durdurdu benı:))):KK9:
unutuyorum kı:KK53: bazen kaptırıp kendımı hızlı yururyorum yada kosuyorum sonra aklıma gelıp duruyorum.Rabbim korusun hepımızınkını.
Hayırlı cumalar canım sanada,, ticker yapmana az kaldı ben de hep özenirdim ama bak nasip oldu işte:nazar:
canım merdivenlere dikkat et , ben de unutuyorudum başlarda ama eşim sürekli uyarıyordu artık alıştım ve hareketlerimi %70 azalttım neredeyse.
Ben iyiyim ama her gün ultrasona girmek istiyorum merak ediyorum bugun nasıl diye geçiyor içimden sürekli, inşallah tüm bebişler sağlıklı olur vaktinde analarının kucağında olurlar, acaip duygusallaştım, birkaç gün önce açlıktan ölen bir bebek vardı tv de çıktı ona oturdum ağladım. Allah bebeklerimizi korusun.

kızlar şimdi aradılar......hiçde parlak görünmüyor durum......5 yumurtanın ikisini döllemişler birisi tutmamış diyeri istedikleri gibi gelişmemiş......bu arada diyer zayıf kalan 3 yumurtadan ikisi bugün gelişme göstermiş ikisini bugün dölliceklermiş......yani yarına kadar tekrar beklicez......herşeyin hayırlısı......

kızlar şimdi aradılar......hiçde parlak görünmüyor durum......5 yumurtanın ikisini döllemişler birisi tutmamış diyeri istedikleri gibi gelişmemiş......bu arada diyer zayıf kalan 3 yumurtadan ikisi bugün gelişme göstermiş ikisini bugün dölliceklermiş......yani yarına kadar tekrar beklicez......herşeyin hayırlısı......
aa neden 2 sini döllemişler diğerlerini sonraya bırakmışlar,ilk kez duydum .. ne ise hayırlısı önemli olan. ben senin için ayetel kürsi okudum canım. Hayırlısı sağlıklısı olsun senin için.:nazar:

arkadaşlar merhaba yazdıklarınızı okudum ve içimde yeniden bir umut yeşerdi daha önce 3 başarısız tüp bebek denemem var eşimde sorun yok sorun benim polikistik overli olmamam rağmen kaliteli yumurta üretemiyorum ve yumurta rezervim az yani son operasyonda 9 yumurtadan 4 tane döllendi 2 tanesi 1 kalite 2 tanesi 2 kalite 1 kaliteler transfer edildi ama sonuç negatif dondurulmuşlarım yok çünkü yaşamadılar.Sürekli merkez değiştirmek istemiyorum ama okudukça çok etkilendim olumlu sonuç alan çok kişi var bende bu mutluluğu yaşamak istiyorum

aa neden 2 sini döllemişler diğerlerini sonraya bırakmışlar,ilk kez duydum .. ne ise hayırlısı önemli olan. ben senin için ayetel kürsi okudum canım. Hayırlısı sağlıklısı olsun senin için.:nazar:

o ikisi olgun deyilmiş dün o yüzden döllememişler....bugün ise baktıklarında yumurtaların hormon verdikten sonra geliştiklerini görmüşler......eşimde anlam veremdi ve tekrar aradı konuştu.....böyle söylemişler.....ama çok ilginçtir ki bende acayıp bir sakınlık söz konusu......ağlamadığıma şaşıyorum.....acaba daha olayı tam kabullenmedim mi yoksa allah sabrını da birden mi verdi bilmiyorum.....hep hayırlısı olsun istedim....şimdi olmasada hayırlısı deyilmiş diye düşündüm.....ama tabi yinede birazcık da olsa yarına ümidim var.....ama çok az.......

Rudi senin tüp bebek aralıkların ne kadar sürdü....yani ne kadar aralıklarla denemelerini yaptın????
ve her seferinde transfer oldu mu??? eşim sorduruyor :KK1:

o ikisi olgun deyilmiş dün o yüzden döllememişler....bugün ise baktıklarında yumurtaların hormon verdikten sonra geliştiklerini görmüşler......eşimde anlam veremdi ve tekrar aradı konuştu.....böyle söylemişler.....ama çok ilginçtir ki bende acayıp bir sakınlık söz konusu......ağlamadığıma şaşıyorum.....acaba daha olayı tam kabullenmedim mi yoksa allah sabrını da birden mi verdi bilmiyorum.....hep hayırlısı olsun istedim....şimdi olmasada hayırlısı deyilmiş diye düşündüm.....ama tabi yinede birazcık da olsa yarına ümidim var.....ama çok az.......

canım senın bu yazdıklarını okurken ıcımden eger bu transfer gerceklesırse bebıs tutunacak dıye gectı.inşallah dogru cıkar.bu sakınlık bırseylerın guzel seylerın habercısı olur ınsallah.Rabbim gonlunun muradını versın sana en kısa zamanda ınsallah.belkı sızınde normal yolla olacak.kısmet bellımı olur:KK55:

Rudi senin tüp bebek aralıkların ne kadar sürdü....yani ne kadar aralıklarla denemelerini yaptın????
ve her seferinde transfer oldu mu??? eşim sorduruyor :KK1:
selam canım ,
ilk denemem nisan 2010
ikinci denemem haziran 2010
üçüncü denemem mart 2011

inşLLh bu son olur daha da olmaz... evet ilk ikisinde 1 er tane transfer oldu 3. de 2 tane transfer..

canım yumurtalara hormon verildiğini bilmiyordum ilk kez duydum..hadi hayırlısı ,ümidini yitirme hayırlısı ise hiçbir engel olmaz değilse zaten ufacık bir şey de olsa engel olur.
içini ferah tut. Yarın güzel bir gün olur umarım sizin için..

arkadaşlar merhaba yazdıklarınızı okudum ve içimde yeniden bir umut yeşerdi daha önce 3 başarısız tüp bebek denemem var eşimde sorun yok sorun benim polikistik overli olmamam rağmen kaliteli yumurta üretemiyorum ve yumurta rezervim az yani son operasyonda 9 yumurtadan 4 tane döllendi 2 tanesi 1 kalite 2 tanesi 2 kalite 1 kaliteler transfer edildi ama sonuç negatif dondurulmuşlarım yok çünkü yaşamadılar.Sürekli merkez değiştirmek istemiyorum ama okudukça çok etkilendim olumlu sonuç alan çok kişi var bende bu mutluluğu yaşamak istiyorum
MerhabaLAR,
İnşallah en kısa zamanda sende bu mutluluğu tadarsın.
3 denemeyi aynı yerde mi yaptırdın ?

canlarım çok mutluyum bugün :KK66: allahıma şükürler olsun
2 tane dışarda gelişmiş olan yumurtalarım can bulmuşlar :KK62:
1 tanesi çok iyi diyer ise hala beklemede yarına kadar gelişe bilirmiş.....
yarın transfer edilecek....
iki gün önce daha hiç birşey bilmiyorken rüğamda bir tane yumurtanın döllendiğini çok net bir şekilke görmüştüm.....rüğamı doğru görmüşüm demek :KK1:

tabiki daha ortada bebek falan yok ama bu aşamada bu kadar yorucu bir süreçten sonra transfer bile yapılmadan bu işin sona ermesi biraz sinir bozucu olacaktı......
rudicim ve hazelcim dilekleriniz için çok tşkler.....dua niyetine geçer inşallah.....iyi dilekleriniz size kat kat geri döner inşallah.....bu süreçte annem babamdan daha yakın oldunuz bana....öpüyorum sizi...

canlarım çok mutluyum bugün :KK66: allahıma şükürler olsun
2 tane dışarda gelişmiş olan yumurtalarım can bulmuşlar :KK62:
1 tanesi çok iyi diyer ise hala beklemede yarına kadar gelişe bilirmiş.....
yarın transfer edilecek....
iki gün önce daha hiç birşey bilmiyorken rüğamda bir tane yumurtanın döllendiğini çok net bir şekilke görmüştüm.....rüğamı doğru görmüşüm demek :KK1:

tabiki daha ortada bebek falan yok ama bu aşamada bu kadar yorucu bir süreçten sonra transfer bile yapılmadan bu işin sona ermesi biraz sinir bozucu olacaktı......
rudicim ve hazelcim dilekleriniz için çok tşkler.....dua niyetine geçer inşallah.....iyi dilekleriniz size kat kat geri döner inşallah.....bu süreçte annem babamdan daha yakın oldunuz bana....öpüyorum sizi...

canım okurken tuylerım dıken dıken oldu mutluluktan heyecandan inan.hadı inşallah Allahın ıznıyle olcak tutcak bebıs.dua oku canım hep.Rabbi la tezerni ferden ve ente hayrül varisin oku
ya varis cek hergun 700 defa
ya evvel oku cuma gunlerı sela ıle oglen ezanı arası 1000 defa .inşallah olacak canım Rabbim buyuk.onun mucizeleri bol.inşallah bır mucizede sana verir Rabbim.

canım okurken tuylerım dıken dıken oldu mutluluktan heyecandan inan.hadı inşallah Allahın ıznıyle olcak tutcak bebıs.dua oku canım hep.Rabbi la tezerni ferden ve ente hayrül varisin oku
ya varis cek hergun 700 defa
ya evvel oku cuma gunlerı sela ıle oglen ezanı arası 1000 defa .inşallah olacak canım Rabbim buyuk.onun mucizeleri bol.inşallah bır mucizede sana verir Rabbim.

saol cnm duaları yazdım çok saol allah razı olsun.......evet cnm bu allahın bize sunduğu mucize....o ol derse oluyor....inşallah hayırlısıyla cnm....

kızlar çok şükür transfer oldu ve evdeyim.......şimdi geriye beklemek kalıyor...:KK54:

X