Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

merhabalar deryoscum...

öncelikle geçmiş olsun. umarım en kısa zamanda kendini toparlarsın.

bende pko var. şimdilik iyiyim . en kısa zamanda bir aksilik olmazsa yeniden deneyeceğim...

Son düzenleme:
bahçeçi hakkında kötü bişey asla diyemem onlarda işlerini en iyi yapanlardan ama diyorum ya gittiğinde orda olman için seni iten bişey oluyor ben bahçeçi ekibinin merkezinide gittim hatta başlıyacaktım sonra tesadüfen seminer ilanını gördüm ve gittim zaten seminere gelenlri ön muayene ediyolrdı eşimde gidelim dedi gittik ve ilk gitmemizde orası beni çekti resmen ve hemen aynı gün başladım fiyat konusunda 4500+ilaçlar+350 lirada tahliller benim brükselde gebelik oluşmadı ama bende rhimde çöküklük varmış histeroskopi yapıldı nisanda ve şimdide dondurulmuşlarım transfer edilecek

sevimli merhaba
nasılsın bebişlerin nasıl.
birşey sormak istiyorum canım. rahimde çöküklük varmış diyorsun ya bu neden olurmuş. yani tüp bebek denemelerinden sonra filan mı oluyor? birde bu histeroskopi ne demek. neye bakılıyor ? ayrıca fiyatını da yazarsan sevinirimç teşekkür ederim...

sevimli merhaba
birşey sormak istiyorum canım. rahimde çöküklük varmış diyorsun ya bu neden olurmuş. yani tüp bebek denemelerinden sonra filan mı oluyor? birde bu histeroskopi ne demek. neye bakılıyor ? ayrıca fiyatını da yazarsan sevinirimç teşekkür ederim...[/

merhaba canım
bebeğim iyi çok şükür rahimdeki çöküklük doğumsal olabilir dendi bana başka bi sebebtende olabilir dendi gebelik oluşumunu yada düşükle sonuçlanmasına neden olabiliyormuş canım tüp bebek denemeleriyle alakası yom uş yani fiyatıda 3000 lira umarım yaedımcı olabilmişimdir

merhabalar deryoscum...

öncelikle geçmiş olsun. umarım en kısa zamanda kendini toparlarsın.

bende pko var. şimdilik iyiyim . en kısa zamanda bir aksilik olmazsa yeniden deneyeceğim...

ikinci denemede fiyat ne kadar olur?
Bende hic bir sebeb bulamadilar. Sansizlik dediler. ikincide daha dikkatli olucaklar. Eger yaptirsam 1ay veya 2 ay dusunuyorum. Hulya hemsire hanimla gorustukten sonra cok rahatladim.

sevimli merhaba
birşey sormak istiyorum canım. rahimde çöküklük varmış diyorsun ya bu neden olurmuş. yani tüp bebek denemelerinden sonra filan mı oluyor? birde bu histeroskopi ne demek. neye bakılıyor ? ayrıca fiyatını da yazarsan sevinirimç teşekkür ederim...[/

merhaba canım
bebeğim iyi çok şükür rahimdeki çöküklük doğumsal olabilir dendi bana başka bi sebebtende olabilir dendi gebelik oluşumunu yada düşükle sonuçlanmasına neden olabiliyormuş canım tüp bebek denemeleriyle alakası yom uş yani fiyatıda 3000 lira umarım yaedımcı olabilmişimdir

teşekkür ederim canım. birşey daha soracağım. dondurulmuşlarla deneme yapıldığı zmaan süreç nasıl oluyor. biraz bahsedebilir misin. yani gene regl tarihinden itibarn mi başlıyoruz. ne kadar süre ilaç kullanıyoruz. transfer kaç gün sonra yapılıyor.

Son düzenleme:
ikinci denemede fiyat ne kadar olur?
Bende hic bir sebeb bulamadilar. Sansizlik dediler. ikincide daha dikkatli olucaklar. Eger yaptirsam 1ay veya 2 ay dusunuyorum. Hulya hemsire hanimla gorustukten sonra cok rahatladim.

dondurulmuşlarla yapacağımız için sadece transfer parası veriyoruz. oda 600 dolardı sanırım.
bende de sebep bulamadılar. olumlu sonuç bekliyorlarmış öle dediler. herşey kısmet işi. şimdi karyotip diye bir test yaptırdık bugün eşimle kan verdik. hani genetik bir sorundan dolayı tutmamış olabilir mi diye. 3 hafta sonra sonucu alacağız.

Son düzenleme:
arkadaşlar bir şey soracağım.
2. denemesinde hamile kalan ve ya histereskopi yapılmadan bebek sahibi olan var mı aramızda?

dondurulmuşlarla yapacağımız için sadece transfer parası veriyoruz. oda 600 dolardı sanırım.
bende de sebep bulamadılar. olumlu sonuç bekliyorlarmış öle dediler. herşey kısmet işi. şimdi karyotip diye bir test yaptırdık bugün eşimle kan verdik. hani genetik bir sorundan dolayı tutmamış olabilir mi diye. 3 hafta sonra sonucu alacağız.

dondurulmuslar varsa cok iyi. Bende oda yok. Hersey yineden yaptirmam lazim. 14 tane yumarta toplandi sadece 1 super embryo cikti dediler.
Bizden ikinciye 1900 euro istiyorlar ilaclar haric. Cok para yaa.
Sende kac tane yumurta toplandi?

kızlar selam hepinize,

bugün kontrolüm vardı. brüksel tüpbebekteydim.bebeğimi gördüm 2. defa allaha şükürler olsun inş. devamı gelsin.bulutların üstündeyim sanki bunu y henüz yaşamayan arkadaşlarım inş. en kısa zamanda yaşasınlar.
bebeğim iyi durumda herşeyi normal bugün tam 8. haftasına girdi ama ultrasonda 8+4 çıktı.bu heralde iyi bişey demek bilemiyorum bilen varsa yazsın. birde ultrasonda bebeğimi görünce dona kaldım ve hüsamettin beyin söylediklerini az hatırlıyorum .öylemi dedi yoksa uyduruyomuyum acaba hareket halinde hareket ediyo gibi bişi söyledi.aay tam uçuyorum galiba.
kaydirigubbakcemile3:eek::Saruboceq::nazar:

kızlar selam hepinize,

bugün kontrolüm vardı. brüksel tüpbebekteydim.bebeğimi gördüm 2. defa allaha şükürler olsun inş. devamı gelsin.bulutların üstündeyim sanki bunu y henüz yaşamayan arkadaşlarım inş. en kısa zamanda yaşasınlar.
bebeğim iyi durumda herşeyi normal bugün tam 8. haftasına girdi ama ultrasonda 8+4 çıktı.bu heralde iyi bişey demek bilemiyorum bilen varsa yazsın. birde ultrasonda bebeğimi görünce dona kaldım ve hüsamettin beyin söylediklerini az hatırlıyorum .öylemi dedi yoksa uyduruyomuyum acaba hareket halinde hareket ediyo gibi bişi söyledi.aay tam uçuyorum galiba.
kaydirigubbakcemile3:eek::Saruboceq::nazar:

yasemin senin adına çok sevindim. allahım bizede inşallah bu günleri görmeyi nasip eder.

herkese selam ..10 gün sonra transferim var...adetimin 8. günü rahim kalınlığı 6 mm.di (histeroskopiden sonra) iyi dedi doktor,salı günü tekrar ölçülecek...

umutyolcusu,
merhaba canım inş. hakkında hayırlısı dondurulmuş deneyeceksin heralde histereskopi de olacakmısın anlayamadım ama karasıszsın galiba..
benim laparoskopi oldu ve gebe kaldım böyle söyleyeyim sana fikir olur belki.. eğer yücel hoca histereskopi öneriyorsa onu dinle bence..rabbim bizi evlatlarımıza sağlıkla kavuştursun inş.

sevgi şimdiden yerinde duramıyosun çok heyecan heralde seni anlıyorum..
sabırlı ol arkadaşım duaların gerçek olsun inş.

kızlar lütfen bana yardımcı olunnnn...bugün 11, günüm ve kah tahlili yaptırdım değer 13, çıktı..yücel bey faksladım sonucu ama daha dönmediler...eşim özkan beyle görüştü hadi gözünüz aydın 2 gün sora yükseldiğini görüceksiniz dedi ama yücel beyle konuşmadan rahat edemiycem....bu değer normalmidir sizce 5 den yukarısı hamile olarak kabul ediliyomuş..acilen cevap yazarsanız çok sevinirim ....

kardelenler değerin düşük gibi geldi bana ama önemli olan 2 gün sonraki değer, eğer ikiye katlanıyorsa ve öyle devam ediyorsa sorun yoktur, inşallah hayırlısıyla katlar canım.

umutyolcusu,
merhaba canım inş. hakkında hayırlısı dondurulmuş deneyeceksin heralde histereskopi de olacakmısın anlayamadım ama karasıszsın galiba..
benim laparoskopi oldu ve gebe kaldım böyle söyleyeyim sana fikir olur belki.. eğer yücel hoca histereskopi öneriyorsa onu dinle bence..rabbim bizi evlatlarımıza sağlıkla kavuştursun inş.

yasemincim merhaba.
bu benim 2. denemem olacak ama daha ilk denemem yeni yapıldı. sanırım üzerinden 2 ay geçmesi gerekiyormuş. yücel hoca sadece karyotip denilen bir test istedi. ben histereskopiyi kendim merak ediyorum o yüzden sordum. yani 2. denememde gene olmazsa histereskopi mi istiyor acaba onu merak ettim de.

senin kaçıncı denemende oldu canım. neden laporoskopi oldun mesela özel değilse yazabilir misin. ben bu tarz şeyleri önceden bilirsem sorun olmuyor. ilk defa duyduğum zaman ise kaygılarım artıyor. o yüzden soruyorum. yani tüp bebek denemeleri negatif olunca mı histereskopi ya da laporoskopi yapılıyor...

inşallah bende bir gün bebek sahibi olabilirim...

umutyolcusu,

yasemincim merhaba.
bu benim 2. denemem olacak ama daha ilk denemem yeni yapıldı. sanırım üzerinden 2 ay geçmesi gerekiyormuş. yücel hoca sadece karyotip denilen bir test istedi. ben histereskopiyi kendim merak ediyorum o yüzden sordum. yani 2. denememde gene olmazsa histereskopi mi istiyor acaba onu merak ettim de.

senin kaçıncı denemende oldu canım. neden laporoskopi oldun mesela özel değilse yazabilir misin. ben bu tarz şeyleri önceden bilirsem sorun olmuyor. ilk defa duyduğum zaman ise kaygılarım artıyor. o yüzden soruyorum. yani tüp bebek denemeleri negatif olunca mı histereskopi ya da laporoskopi yapılıyor...

inşallah bende bir gün bebek sahibi olabilirim...

canım merhaba histeroskopiyi sormuşsun ben 2. denememden sonra histeroskopi oldum karyotip testi genetik inceleme için yapılıyor genlerinizde bi sorun varmı ona bakılıyor 2.den sonra genelde histeroskopi oluyor diye biliyorum bana öyle demişti yücel hoca

umutyolcusuyum,

benim uzun zamandır kist problemim vardı.laparoskopi bu yüzden yapıldı.geçen sene ağustos ayında ilk tüpbebek denemem oldu başka bir yerde tutmadı. ben araştırma yapıyodum hemen hepsiyle görüştüm alman, bahçeci falan hepsi hemen tüpbebek denemesine geçmek istedi. bir tek yücel hoca bizi ikna etti bu halde tutmaz dedi. eşimle laparoskopiye karar verdik. ağustos ayında yaptığım tüpbebekte şu an 8 haftalık gebeyim inş. kucağıma almak büyütmek nasip olsun.hala gidiyorum brüksele benim dondurmaya bile kalmadı. 2 embriyo kondu.
inş. rabbim sanada nasip etsin.

olmadı işte olmadıııııııı :I:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:: halbuki herşey çok güzel ilerliyodu.... p.tesi 12.55 olan değer çarşamba yani bugün 12.75 offf offfffffffff

X