Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Maşallah canım benim gözün aydın rabbim tamamına erdirsin gene gelişmelerden bilgilendir ayy cok sevindim ne mutlu oldun demi mucize gibi herşey

Resmen okulda çığlık attım. Bütün öğretmenler bekledik dosyanın açılmasını ve mutlu son. Hala inanmıyorum :)
Güzel dileklerde bulunan tebrik eden herkese teşekkür ederim darısı olmayanların başına inşallah

Bende sahilde bi cafedeydim açtım pozitifi görünce hamileyim diye bi bağırdım telefonu attım elimden rabbim bu duyguyu isteyen herkese yaşatsın ben keseyi gördüm hala acabamı diyorum inanılmıyor ee cok bekledik hepimiz benim 7 sene olucak ilk defa pozitif olunca soka girdim hep negatifi alınca hüsrana uğruyordım rabbim sağlıklıca kucağımıza aldığımız günleri göstersin bugünleri birazda olsa unuttursun inşallah

H huzur0417 canım hadi sıra sende inşallah tedavin nasıl gidiyor
canım inşallah inşallah iğnelere devam yarın gideceğim tekrar toplama günü cumartesi ya da pazartesi olabilir dedi yücel hoca onu öğreneceğiz çok heyecanlıyım korkuyorum da anlatamam inşallah hayırlısı hakkımızda.. :) sen nasılsın nasıl gidiyo inşallah herşeyler yolundadır kızlar hepiniz için hepimiz için dualarım hepimizle :)

Ohh maşallah korkma canım inşallah sendende güzel haberler alıcaz bizde iyiyiz çok şükür bugün geri işima başladım çok şükür sıkıntısız atlattık pazartesi bizde inşallah bebişi görcez hayırlısı hepimiz için dualarımız bir

Arkadaşlar iyi akşamlar ben daha önce histerokopi için birkaç soru sordum şimdi yine bilginize ihtiyacım var ben hsg sonucumu merkezin mail adresine gönderdim bana histerokopi yapılacağı söylendi adetten sonra gelirsiniz dediler ben bu ay gidersem hemen histerokopi yapılır mı yoksa bi sonraki aya ertelenir mi çok yoğun oluyor mu Yücel hoca ve şehir dışından gideceğim için yardımcı olurlar mı?

Canm mrb gününü ayarlaman lazm histeroskopi ıcın randevu alman lazm..sanırım adetin 9.gününe kadar olman lazm yani kanaman bıtınce 4.5günluk sure ıcınde olablrsın onu hesaplayıp ona gore gün belirleyın merkezle..

O zaman randevu için arayacağım zaman histerokopi için olacağını söyleyip öyle randevu alıcam çok teşekkür ederim

kızlarrrr günaydın cumartesi opu oldu çok şükür şimdi haber bekliyoruz kulağım gözüm telefonda resmen inşallah hayırlı haberler alırız dua edin bana :) bişey sormam lazım progestanı vajinadan alıyorum ama sonradan akıyo biraz normal mi sizde de oldu mu yoksa yatmam mı lazım alınca gerçi hemşire hafif emilse yeter demişti ama bilemedim napsam..

Hayırlısı olsun inşallah güzel haberler alırsın. Evet progestan biraz akıyor. Saat 4 te alınca yat ve biraz kalkma. O zaman daha az akıyor. Ama sorun değil akması.

Hayırlısı olsun inşallah güzel haberler alırsın. Evet progestan biraz akıyor. Saat 4 te alınca yat ve biraz kalkma. O zaman daha az akıyor. Ama sorun değil akması.
teşekkür ederim cevabın için inşallah inşallah.. sabah 8 akşam 4 ilacın saati ama işyerindee olduğum için yatamıyorum ne yazık ki inşallah faydalı olur..

Günaydn canm hayrlı olsun ınsallah guzel haberler getırırsın.bende de akıyodu ama ben ılac saatlerını farklı ayarlamstm uykumdan fedakarlık edıp gece uyanıp yapıp tekrar yatıyordm istersen sende evde oldgn saaatleri ayarla canm ıcın rahat edecekse.dün bilgi verdılermı embriyolar hakknda?

ben de öle yapayım o zaman canım sabah 9 akşam 5 yapayım bari sence ilaç saatini değitirmem sorun yapar mı iki gündür 8 4 12 kullanıyorum çünkü..5 tane denildi ama dün bugün bilgi verilecekmiş inşallah hayırlısıyla yaşarlar korkum şu an bu valla telefon calacak kötü bişey duyacağım diye kalbim ağzımda ne değişik bi süreç allah hepimize yardım etsin inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…