Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canim kan pihtilasmasi diye bir gruptayım 4 aylik kaybedende olmuş 9 aylık kaybeden de sen yine de önlem olsun diye yaptir . Rabbim aynı acıları yaşatmasın inşallah . Sağlığımız bozulmadan sağlıkla kucağımiza alabilcegimiz minnaklarimiz olsun:)
Merhaba, kan pıhtılaşması ile ilgili bir bilgim yok vaktin olursa biraz anlatabilir misin?Örneğin ben test yaptırmadım gebelikte de test yapılıp pozitif çıkarsa önlem alınabiliyor mu?

Merhaba, kan pıhtılaşması ile ilgili bir bilgim yok vaktin olursa biraz anlatabilir misin?Örneğin ben test yaptırmadım gebelikte de test yapılıp pozitif çıkarsa önlem alınabiliyor mu?
Canim bu tedaviden önce yapılsa daha iyi olur çünkü sonuçlar 1 ayda çıkıyor . Dopplerle kan akisina bakıldığında normalse sorun yoktur. Zaten bizlere önlem amaçlı coraspin veriyorlar .

kızlarr çok şükür keseyi gördük bi sıkıntı yok dedi doktor işimede başlıcam allahıma bin şükür rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Ay hadi gözün aydın, muayene karından mı oldu?Bir de kalp atışı için daha ne kadar bekelemk gerekecekmiş?
Vajinalden canım karından daha erken şuanda bebeği görmüyorki keseyi görüyor erken çünkü pazartesi kalp atılışını duyarız dedi şuanda dünyalar benim oldu dış gebelik falan olabilir falan diye korkmuştum keseyi gördüm o ihtimal ortadan kalktı diğerleri yavaş yavaş olur inşallah:anneadayı:

Arkadaslar Merhaba. Ben ilk tup , denememi memorialda yaptirdim. İkici ise bahceci ve bruksel tup bebek merkezi arasında kaldim. Tecrubelerinizden faydalanmak isterim. Yücel kahraman mi ilgeliniyor tüm hastalarla. Ve tranfer hemen oluyormu. Yoksa 1 ay bekleniyor mu. Ve ücret ne kadar

Arkadaslar Merhaba. Ben ilk tup , denememi memorialda yaptirdim. İkici ise bahceci ve bruksel tup bebek merkezi arasında kaldim. Tecrubelerinizden faydalanmak isterim. Yücel kahraman mi ilgeliniyor tüm hastalarla. Ve tranfer hemen oluyormu. Yoksa 1 ay bekleniyor mu. Ve ücret ne kadar
Canım benimde ikinci denemem oldu ve ben cok memnun kaldım kesinlikle brüksel benim takibim orda olmadı sadece yumurta toplama ve transfer için 5700 verdik tedavin hayırlı olsun

Yani bildiğim kadarıyla genelde yücel hoca ilgileniyor ayda bir hafta yurt dışındaki hastanede oluyormuş o aradada hüsamettin bey varmiş ama bana yücel hoca baktı benimkini 1 ay falan bekletmedi hemen yapıldı canım

Ohh çok şükür. Çok sevindim. Ya bende bi karar veremedim. Bahçeci mi yoksa brüksel mi
Cok şükür canım bugün kesemizide gördük ama şunu diyebilirim brükselin başarı oranı cok yüksek bunu bana tavsiye eden doktorumda demişti burda olan arkadaşlarımda yazar arkadaşların geneli hamile:anneadayı:

X