Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

kızlar buarada son ay yaptırdığım testte hep normal çıkan tsh çıktı 5.88 yücel hoca dedi bunu düşürmemiz lazım dahiliye uzmanından ilaç aldım 3 haftadır kullanıyorum ama inşallah düşmüştür hiç böle bişey yaşayan oldu mu yücel hoca adetin 2. günü gel bakıcaz zaten başlamadan tüm testlerine dedi ona göre mi başlanacak tedaviye sizce

inşallah tatlım rabbim hepimize o günleri görmeyi nasip etsin

canım merhaba, tedavin hayırlı olsun. doğru yerdesin hiç korkma artık o kadar çok insan tüp bebekle çocuk sahibi oluyor ki.. ilk şoku atlatınca, okuyup araştırdıkça göreceksin zaten yalnız olmadığını.
benim tsh normal sınırlar içindeydi ama 2.5 altında olmasını istiyoruz dediler. ilaç kullandım hemen düştü ama aklında olsun nasip olur da hamile kalırsan kullandığın doz az gelecek. takibini iyi yap tsh önemli.

Canım yumurtam çoktu zaten ama ufak ufak onların içinden gelişen 4 tane oldu dediğim gibi doktorum hep stresten dedi hiç rahat olamadın dedi rahat ol o iğnelerle güzel sonuç elde edicen ewet yıpranıyoruz ama ewlatlarımız oldumu unutucaz hepsini inşallah bol bol dua edelim

çok teşekkür ederim cnm valla hep normal değerde çıkan tsh yüksek çıktı testler yapıldı bi sorun yok ama işte inşallah seninki gibi benimki de hemen düşer :)
canım inşallah inşallah iyi olur her şey :)

Canım teşekkür ederim. İyileştim çok şükür. Göbekteki şişlik de iniyor. Önce diş tedavilerimi aradan çıkaracağım. Annemler burda. Klinikle bile görüşmedim, sadece dinlenip moral depoluyorum. Ohss kötü bir şey, çok zor. Allah kimseye yaşatmasın. Uygun görülürse transferimi Mart'ta olurum. Ameliyat denirse de önümüzdeki adet bitimi onu çıkartırım aradan. Hayırlısı inşallah. Sen nasılsın? Neler yapıyorsun <3

Kızlar ya bu ohss danda korkmaya başladım öle belirtileri yokta ama benim kasık ağrım hala var geçmedi agrıda ağrıyo niye geçmiyo yaa

Kızlar ya bu ohss danda korkmaya başladım öle belirtileri yokta ama benim kasık ağrım hala var geçmedi agrıda ağrıyo niye geçmiyo yaa
Canım ohss değilsindir, korkma. Stres düzeyini düşük tut. Olumsuz düşünme. Dayanılmaz ağrı vardı bende. Acıdan adım atamıyordum. Hormon iğneleri ile şişmiştim zaten, göbeğim daha da şişti. İştah sıfıra indi, çünkü midede tokluk hissi vardı. Toplamadan 2 gün sonra ağrı şiddetlenince kliniğe haber verip hastaneye gittik. Heparin iğneleri yaptılar. Acı ve ağrıdan hareket edemediğim için antitrombosit yani. 6. gün derken taburcu oldum. Toplama yapılırken yumurtalıklara müdahale var sonuçta, kasık ve karın ağrısı normaldir. Bana verdikleri kağıtta öyle yazıyordu. Geçmiş olsun.

Ah canım benim neler çekmişsin bende sende okuyunca korktum çünkü ilk tedavimde hiç böle ağrım olmadı kasıklarımda acabamı dedim yoksa benim yememde falan sıkıntı yok gayet rabbim yardımcın olsun en kısa zamandada bebeişlerine kavuşursun

Teşekkürler canım, amin. Çok zordu ama geçiyor şükürler olsun. Hepimiz bebeklerimize sağlık ve mutlulukla kavuşalım inşallah. Çok yakında müjdeli haberlerle yazmak dileğiyle..

Kızlar mrb nasılsınz gorusmeyeli yazamadm kusura bakmayn daha yenı yenı toparlandm..hatta bugun regl oldum agrım var sanırm baya Zor gecıcek(ama psikolojım bıraz daha iyi..sizler nasılsnz? eejanaika cnm sen kontrole gıdecektn nasıl gectı?umarm bebs iyidir.. bebegim ve ben4141 cnm sen nasılsn transferın bugun dü galıba bıze de haber ver.. Kumral-ada cnm sen nasılsın kendımı iyi hissetmıyorm yaZmssn unarm iyisindr? Alya cnm sen naslsn? Dondurulmus larla tedavın ne zaman?bende bıdahakı reglle dondurlms şar ıcın tedavıye tektar baslıyacagm allahın izniyle..kısmet artık olursa guzel olur..allah hepımıze herseyın hayrlısnı versin...

canım bi yaramazlık yok çok şükür. sende iyi olacak dondurulmuş tedavine rahim dinlenmiş olacak inşallah pozitifi göreceksin tatlım. bebegim ve ben4141 sesi çıkmadı bende merak ettim inşallah herşey gönlünce olsun durumundan haberdar et bizi canım

Cnm mrb ben yıllar once haşimato hastasydm yanı tiroid hormoblarım yavaş calısıyodu.. son 7-8yıldır iyiyidm hep normaldi degerlerm hatta doktorlar bıle sasırmştı.. brükselde tedavıye baslarken tsh derım 3.78cıktı yucel hoca 2nin qltına dusurmemiz gerektgjnı soledı ılac verdı kullandım toplama zamanı 2.58e kadar düştü..testim pozıtıf cıkınca tsh ne durumda dıye kan verdım tekrar 3kusur oldu endokrınden randevu almam gerektıgını soledıler bana..hamılelte cok rısklı oldgu ıcın bende aşdm randevu daha gıdemedm ama..zaten kımyasal gebelık gecırdm kımyasal gevelık sebeplerınden bırısnıde tiroid ama yucel hoca degerın cok yuksek deıl ondan degıldır dedı..bebegın beyın gelısımı ıcın cok onemlı bu hormon dedi..yanı bır an once endokrın bolumune gıtmenı tavsiye ederm cnm...ama korkma ılaclarla degeri dusuruyorlar

Kızlar hersey yolunda bir embriyo olmuş ama kalitesi cok iyi dedi hatta hücre sayısını sayamıyoruz 50 70 arası dedi transferimde başarılı geçti hersey yolunda dedi yücel hoca transferde cok duygulandım onların konuşmalarından cok ağladım sonra cok güldüm karışık duygulardua edin canlar

Canım daha iyi olmana sevindim. Ben diş tedavimi halledeceğini önce. Sonra bakacağım bir. Tiroidim yüksek gelmişti, düşmüş mü, test yaptıracağım. Transfer öncesi ameliyat daha iyi olur derlerse ameliyat olacağım çikolata kisti için. Hayırlısı olsun hepimiz için. Senin de bedenin dinlenmiş olacak. Yakında güzel haberini alacağız inşallah.
Ben de daha iyiyim çok şükür. Bugün spor yapacağım hafif. Opu olalı 4 hafta oluyor. Yarım saat koşup geleyim diyorum.

Cok sevındm cnm senin adına inşallah hersey yoljnda gider guzel haberı verırsın bızlere hayrlsı olsun hakkında

canım hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz artık güzelce dinlenip çokça dua etmek zamanı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…