Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Neden bahceciyi onermedi pki üstelik bir de sakın gitme demiş çok merak ettim
canım o an öğrendiklerimin şokuyla hiç sormadım. doktorum yıllardır tanıdığım güvendiğim biri. hamile kalsam yine ona gitcem kontroller için. o bana yücel karaman'a git kendi akrabam olsan seni yine ona yollardım dedi. bende internette araştırdım epeyce. aklıma yattı, güven çok önemli. sayfalarca, günlerce okudum, araştırdım. sizde araştırın neresi güven verirse orayı seçin..

canım o an öğrendiklerimin şokuyla hiç sormadım. doktorum yıllardır tanıdığım güvendiğim biri. hamile kalsam yine ona gitcem kontroller için. o bana yücel karaman'a git kendi akrabam olsan seni yine ona yollardım dedi. bende internette araştırdım epeyce. aklıma yattı, güven çok önemli. sayfalarca, günlerce okudum, araştırdım. sizde araştırın neresi güven verirse orayı seçin..
Öyle tabiki guwen mühim buradaki tecrubeler de bir okadr mühim sonuçta başarılı bir istatistikten çok etkileniyoruz.bahceci labaratuarlarini çok ovuyorlar mesela çok fazla başarıyla sonuçlanan tedawi var orda da .Herkesin nasibi farklı yerlerde elbette.tesekkurler cewabnz icin

Kızlar merhaba . Ben Şifremi unutmuşum giremedim sıfırladim şimdi .
Konuşmalarını okudum . Transfer illaki 20. Güne kadar yapılacak diye bir şey yok benim 25. Gün yapıldı rahim kalinlasmiyordu çünkü .

canım çok belim ağrıyor. yatmaktan mı bilmiyorum gerçi ilk günlerde de ağrıyordu. işlem sırasında farkına varmadan kendimi sıktım ondan ağrıyor diye düşündüm. çünkü heryerim tutulmuş gibiydi. ama bu bel ağrısı hep var bugün kasıklarımda ağrıyor.test 16sında ama ben erken yapmak istiyorum bakalım.. belirti aramamaya çalışıyorum. ne umutlu ne umutsuz takılıyorum işte. sorduğun için ayrıca teşekkür ederim, sen nasılsın?
İyi olmaya calısıorm cnm..canım biraz sıkkın kac gündür..amelıyat olmstm ben ıkı ay oldu..amh degerm 4.den 1e düştü:KK43:

İyi olmaya calısıorm cnm..canım biraz sıkkın kac gündür..amelıyat olmstm ben ıkı ay oldu..amh degerm 4.den 1e düştü:KK43:
Amh öyle bir anda düşen bir şey mı canım yanlışlık olmasın sakın araştırdnz mı peki .Uzmeyin kendinizi bir daha ysptrn inşallah güzel çıkacak Allahın izniyle

Cnm ameliyat olunca düşüyo fakat cok fazla düştü bende anlamadm:KK43:yücel bey amelıyat etti beni ona sorduk 6ay gecmesi lazm dogru sonuc ıcın dedi ama bılmıyorm artarmı:KK43:

Cnm ameliyat olunca düşüyo fakat cok fazla düştü bende anlamadm:KK43:yücel bey amelıyat etti beni ona sorduk 6ay gecmesi lazm dogru sonuc ıcın dedi ama bılmıyorm artarmı:KK43:
canım o zaman 6 ay dolmadan kendine eziyet etme lütfen. yücel hoca 6 ay dediyse vardır bi bildiği. asma yüzünü :KK60:

Ben de bilmiyorum canım bu merkezi hiç.ama fulya bahceciyi de düşün onu da araştır canım orayı da çok öven var .Neresi içine sinerse oraya gideceksin sonuçta alternatif olması güzel bir açıdan
Benim kendi doktorum brükselle anlaşmalı çalışıyor yumurta takibini kendi doktorum yapıcak yumurta toplamaya ve transfere gelicem inşallah bu sefer olur allah hepimize sabır versin cok zor cok

Ya canım bniim inanki güzel olacak sende var olan yumurta nere gidecek bir anda ameliyatın etkisi olmuştur sen üzme kendini yumoslarin seninle hep inşallah Allah çok büyük

valiente valiente bence boşuna stres yapıyorsun bekle bakalım biraz daha yeni ameliyat oldun. Bu ay basliycaksin zaten tup bebege illa ki yumurtan oluşacak . Kalitesiz 20 yumurta olusacagina kaliteli 10.yumurtan olsun daha iyi . Bak stres hiç iyi gelmez Yumoşlara.

eejanaika eejanaika bel ağrısı arkadaşımda da olmuştu, inşallah tutunuyordur yavrular canım.
valiente valiente üzülme lütfen canım. Ben de araştırmıştım amh konusunu. Ameliyat sonrası değerin düşmesi normal. Fakat bir süre sonra yumurtalıklar kendini iyileştiriyor ve rezerv kendini artırıyor.

Tedaviye yeni başlayacak arkadaşlar, hayırlısı ve en güzeli olsun hakkınızda. İçinize en iyi neresi sinerse oraya gidin.

eejanaika eejanaika bel ağrısı arkadaşımda da olmuştu, inşallah tutunuyordur yavrular canım.
valiente valiente üzülme lütfen canım. Ben de araştırmıştım amh konusunu. Ameliyat sonrası değerin düşmesi normal. Fakat bir süre sonra yumurtalıklar kendini iyileştiriyor ve rezerv kendini artırıyor.
arkadaşının tutmuş muydu yani :) canım bilmiyorum alakası yok ama sağ yumurtalığımda bişey yürüyor gibi hissettim. dış gebelik vs herşey geldi aklıma. olan hiçbişeyi bebişler tutundu diye yorumlamıyorum sanırım sonradan üzülmekten korkuyorum

arkadaşının tutmuş muydu yani :) canım bilmiyorum alakası yok ama sağ yumurtalığımda bişey yürüyor gibi hissettim. dış gebelik vs herşey geldi aklıma. olan hiçbişeyi bebişler tutundu diye yorumlamıyorum sanırım sonradan üzülmekten korkuyorum
Tutundu canım. Dünya tatlısı bir oğlu oldu, 1 yaşına girdi yeni. Düşünme öyle şeyler. Hayırlısı ile gelsin ikizler inşallah :KK200:

Benim iğnelerde 3. günüm. Vurunurken acıyor, ve yaptığım noktalarda bölgesel kızarıklık var. Kliniği de aramadım önemli değildir diye, prospektüste kızarıklık olabileceği yazıyor. Bugün müthiş kar yağdı buraya da. Çocuklar gibi şendik :)

Tutundu canım. Dünya tatlısı bir oğlu oldu, 1 yaşına girdi yeni. Düşünme öyle şeyler. Hayırlısı ile gelsin ikizler inşallah :KK200:

Benim iğnelerde 3. günüm. Vurunurken acıyor, ve yaptığım noktalarda bölgesel kızarıklık var. Kliniği de aramadım önemli değildir diye, prospektüste kızarıklık olabileceği yazıyor. Bugün müthiş kar yağdı buraya da. Çocuklar gibi şendik :)
canım benimde puregondan başka verdikleri bi iğnede öyle olmuştu. ucu kalındı batırıyordum ama içeri girmiyordu hatta her seferinde tansiyonum oynuyordu insanın kendine bişey batırması çok korkunç. ama geçiyor unutuyorsun herşey yerini bir başka değişikliğe bırakıyor. bak senin yazdıklarınla hatırladım o iğneyi kullanırken yaşadıklarımı. kontrolün ne zaman?

X