Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Cnm nasılsın

sabırsızlıkla bekliyorum tatlım :) bi yerimde bişey yok hafif bel ağrılarım dışında. günler geçmiyor. kardan dolayı kimse gelemiyor iyice sıkıldım. camın önüne ekmek koyup duruyorum. iyi ki kuşlar var siz nasılsınız?

Ben birazhastayım ateşim vardı 2 gundur çok şükür düştü şimdi ama çok halsizlik var uzanıyom hep kar kış zate evden de çıkmıyoz bende salıyı bekliyom ultrason için

Ben birazhastayım ateşim vardı 2 gundur çok şükür düştü şimdi ama çok halsizlik var uzanıyom hep kar kış zate evden de çıkmıyoz bende salıyı bekliyom ultrason için
geçmiş olsun tatlım. bağışıklık sistemimiz zayıfladığı için kolay hasta oluyoruz. güzel haberlerini benimle de paylaş. ben şimdiden biz 3 kişiyiz diye dolanıyorum

geçmiş olsun tatlım. bağışıklık sistemimiz zayıfladığı için kolay hasta oluyoruz. güzel haberlerini benimle de paylaş. ben şimdiden biz 3 kişiyiz diye dolanıyorum

Valla bende inşallah ikiside tutunmuştur en çok o yuzden merak ediyorum ultrasonu :) 10 yaşından beri hep ikizim olcak derdim bakalım tutacakmı:)

Valla bende inşallah ikiside tutunmuştur en çok o yuzden merak ediyorum ultrasonu :) 10 yaşından beri hep ikizim olcak derdim bakalım tutacakmı:)
oooo bende daha bekarken ikizim olsun istiyordum ama sen daha çocukken başlamışsın :) tutacak inşallah tatlım, sağlıkla kucağına da alacaksın ..

oooo bende daha bekarken ikizim olsun istiyordum ama sen daha çocukken başlamışsın :) tutacak inşallah tatlım, sağlıkla kucağına da alacaksın ..

İnşallah cnm Allah ikimizede nasip etsin
Bugün itibariyle bulantılarda başladı hiçbişe yiyemiyorum sonunda kilo vercem galiba

İnşallah cnm Allah ikimizede nasip etsin
Bugün itibariyle bulantılarda başladı hiçbişe yiyemiyorum sonunda kilo vercem galiba
oh oh iyi çok güzel demek hcg yükseliyor. bu kadar erken başladığına göre ikiside tutunmuş annecik hcg fırlamış demek :) gözümden kalpler fırlatıyorum şu an

oh oh iyi çok güzel demek hcg yükseliyor. bu kadar erken başladığına göre ikiside tutunmuş annecik hcg fırlamış demek :) gözümden kalpler fırlatıyorum şu an

Amin inşallah canım biri de tutsa şükür Allah aratmadı ilk seferde tuttu bizde dondurulmuşta kalmamıştı biliyosun tekrar denesek eşim yine tese olcaktı yani uzun bi zaman gerekicekti biride tuttuysa çok şükür ikisi tuttuysa ballı ekmek kadayıfı:)

körün istediği bi göz allah verdi kontakt lens

Kumral-ada cnm nerelerdesin iyimsn merak ettm seni
Sahi nerede Kumral? Okul temposu mu yoğunlaştı acaba? Ses ver canım.

Eejanaika nasılsın canım? Güzelce dinlen, havalar soğuk, herkesler evinde :) Güzel haberlerle yaz inşallah.
Bugün kontrolüm vardı, oluşan minik kistler gitmiş. Çok şükür. Bu nedenle hormon iğnelerine başlıyoruz bu akşam. Sonu güzel olsun. 300iu diye belirledi dozu. Yüksek geldi, umarım tolere edebilirim. Haftaya bugün de ilk kontrol. Hangi uyarıcı iğneleri kullandınız kızlar? Nesersot yarın merakla bekliyor olacağız mesajını. Hadi ikizlerle inşallah :)

Yarın diil bir sonraki salı kontrolum:) 17 ocakta keşke yarın olaydı:)

canım dinleniyorum pek bişey yapmıyorum evdeyim zaten. sen nasılsın? güzel haberlerle geldin çok sevindim tatlım. ben puregonla başlamıştım. dozunu hatırlamıyorum ama o zaten kiloya göre belirleniyor. hadi kaliteli ve yeterli sayıda yumurtaların olsun inşallah :)

Ben de iyiyim, teşekkürler tatlım. Kalem gibi değil benimki. Şırıngalı, tozla sıvıyı karıştırıp yapıyoruz. Adı Menopur. Ortalama 2 hafta kullanacakmışım. Vurduğum yerde hafif kızarıklık var dün geceden beri. Umarım yeter sayıda, kaliteli yumurta oluşur. Hava buz gibi dikkat edelim, hasta olmayalım. Dualarım seninle

benim kalem şeklindeydi canım insülin iğnesi gibi incecik ucu vardı. sonra şırıngayla yapılan iğnelerde eklendi ama tabii her merkezin uygulaması farklı. kızarıklık için merkezine sor istersen için rahat etsin. beslenmene dikkat et tatlım kaliteli yumurtaların olsun inşallah. hava buzzz (diyollaaaa) ama ben ev hapsinde olduğum için bilemiyorum :) bende senin için, hepimiz için güzel güzel dualar ediyorum. en kolayından, en hayırlısından, en çabuğundan gelsin yavrularımız..

Kızlar merhaba benim ilk tedawim disgebelikle sonuçlandı, ikincisi için 2 embryoyu genetik teste yolladk maalesef test sonucu olumsuz geldi esimde sperm problemi vardı.benm genetik testlerin sonucu çıkmadan önce rüyamda Yücel karamani gördüm onunla tedawi için görüşmeye gitmiştim ama aklımın ucunda bile yoktu pek kimseyle de konuşmamistim Yücel hocayı.bilincaltimda kalmış.bn iki denemeyi de bahçeci umutta yaptım.sizin Yücel hocayla ilgili fikirlerinizi çok merak ediyorum.cok tesekkur ediyorum

Bizde azosperm nedeniyle tüp bebek yaptırdık çok şükür ilk denemede pozitif oldu ben merkexden memnun kaldım yücel hoca genelde yapıyor muayeneleri 2 kezde Husamettin hoca yaptı ben her ikisindende memnundum inşallah Allah sağlıkla kucağıma almayıda nasip eder

Cnm amh degerıne bakılmısmıydı kactı?

Cnm amh degerıne bakılmısmıydı kactı?

Bakıldı cnm bence biraz yanlış olabilir çünkü 4.5 çıkmıştı yaşım 35 bu arada

Ama şunuda söyliyim yücel hoca adetliyken yaptığı muayenede çok doğurgansın senden yana sıkıntımız yok demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…