Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

P pembe ucurtma veee Kumral-ada canımlar benim 9 yumurta 11 olmuş yaw :) çok şükür iyiyim. bende kaç yumurtam var diye sormuşum bide günlerdir gıt gıt gıdak yumurtam sıcak inanmazsan gel de bak diyip duruyordum uyanırken yumurtam sıcak diyip durmuşum
yarın arayacaklarmış kızlar kalite hakkında bilgi verecekler. bekliyorum bakalım..
teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. kumral canım nasıl oldun?

oh maşallah :) benim de 11 toplanmıştı. merak dolu günler bizi bekliyor :)

canım hakkaten çok heyecanlıyım yahu transferden sonra beni nasıl tutarsınız bilemem :)
ya bana transfer için ptesi yada salı dediler. merkez pazar kapalı diye mi acaba?
salı 5. gün oluyor canım, embriyolarının durumuna göre karar verirler. gerekli durumlarda pazar da merkez öğlene kadar faal diye biliyorum.

Ohh maşallah canım. Olcak olcak güzel güzel döllencekler Allah ın izniyle .transfer sonrası seni düşünemiyorum. m bende kendimi kuluckaya yatmis gibi hissediyorum :))

ptesi 4.gün olduğu için şaşırdım hiç 4.gün transferi duymamıştım. merkezde hala sarhoş olduğum için soramadım. Kumral-ada canım senin transferin anestezili olmuştu. idrara sıkışman gerekiyor mu? ben kendimi kastığım için spekulumu dışarı itiyorum bu yüzden anestezi istedim. bilgi verirler aradıklarında dediler ama sen biliyorsun ya şimdiden öğreneyim :)

Canim vardır bi bildikleri sen o kısma takılma bence. Ben anestezili oldum serum takıyor lar idrara sıkışıyorsun

Canim vardır bi bildikleri sen o kısma takılma bence. Ben anestezili oldum serum takıyor lar idrara sıkışıyorsun
yok zaten bugün farkettim hüsamettin beye güveniyorum. hiç yücel hoca nerde diye sorgulamadım bugüne kadar. duruşundan mı bilmem sakinleştiren işinin ehli olduğunu düşündüren bi duruşu var. neyse anestezili olması iyi olcak. gerçi bi arkadaşım normal doğum diye gidip mecburi sezeryana alınmıştı. doğumdan sonra doktoru seni tebrik ederim, bütün sezeryan boyunca ıkındın demişti bende anesteziye rağmen kasmam umarım

Anestezi çok güzel :)) önce ağzında ilacın tadını hissediyorsun sonra uyku modu tık gidiyorsun . Anestezi uzmanı çok Şakacı birisi . Hüsamettin bey cok sakin birisi ben çok sevmiştim.

Anestezi çok güzel :)) önce ağzında ilacın tadını hissediyorsun sonra uyku modu tık gidiyorsun . Anestezi uzmanı çok Şakacı birisi . Hüsamettin bey cok sakin birisi ben çok sevmiştim.
evet anestezi uzmanı çok tatlı bi adam. anestezi kafasını da seviyorum. odaya geldiğimde hemşirelere sürekli teşekkür ediyormuşum. sonra da yalnızken eşim beni videoya almış. kahvaltıya gidelim mi diyo dil çıkarıyorum. çay içer misin diyo şiddetle kafamı sallıyorum. çay tiryakisiyim ya gözüm kapalı ama çaya itiraz etmiyorum :) bide yumurtam sıcak diyorum yahu bi daha sefere anestezi almadan kafayı resetlemem lazım
sen bugün nasılsın tatlım? bana gebelik testi yapacağım tarihi bile yazmışlar. ama kaçıncı gün embriyosu olacağı belli değil dedim de transfer ptesi yada salı olcak buna göre bu tarih demişler. demek bi gün iki gün farketmiyor. enişteye ve ablaya selam olsun

Bugün gideyim gizlice kan testi vereyim dedim evime 5dk hastane var sonra dedim ki yolda birsey olsa Allah korusun herkes beni suçlar kal dedim evde otur oturdugun yerde. Ablam huyumu biliyor bari cumartesiye kadar sabret dedi . Zincirleseler iyi . Benim pazar günü test günüm . İnşallah güzel güzel değerlerimiz katlanır sağlıkla kucağımiza alırız . Ayy çok heyecanlı birseymis

Aman canm erken yaptrma testi sakın..ben hep erken yaptrdm cunku cok sabırsızm:)))hep 8.gun yaptrdm sonrada test gunune kadar ıcım ıcımı yedı artarmı deger acaba dıye o yuzden o duygu cok daha beter bıde ıgnelerı vurulmak zorunda kaldm bıle bıle ıgneye gıtmek cok kotuarladasmda 7.gun kanda 0,600 cıktı negatf dedık uzulduk test gunu bı test yaptı pozıtıf..o yuzden cumartesıye kadar yaptrma derim

e tamam ctesiye bişey kalmamış bekleyecez napalım. biz bu hafta çok sık kontrole gittik yolda bu bebe daha embriyo olmadan yollara düşürdü bizi diyorum eşime. sürecin hepsi zor tatlım. beklemek de zor. doğal yolla denediğimiz dönem yumurtlamadan sonra 14 gün beklemek nasıl bi çileydi hatırlıyorum. oldu mu olmadı mı.. şimdi senin bekleyişin daha zor tuttu mu tutmadı mı.. iğne var mı kullanman gereken?

Canım ben senin sonucunun pozitif olduğunu düşünüyorum en baştan beri inşallah hayırlısıyla gelir bebişin senden sonra da hepimizin pozitif olur inşallah

Senin mesajlarını da yüzümde gülümsemeyle okuyorum hep ne tatlısın bu ruh haliyle herşey yolunda gidecek gör bak pek yazamasam da takipteyim dua ediyorum hepinize

Senin mesajlarını da yüzümde gülümsemeyle okuyorum hep ne tatlısın bu ruh haliyle herşey yolunda gidecek gör bak pek yazamasam da takipteyim dua ediyorum hepinize
hehe biz hepimiz tatlıyız çok tatlı anne adayları olcaz rabbim vaktini yakın kılsın
sen histeroskopi bekliyordun yanlış hatırlamıyorsam?

Ay canım benim çok zormuş beklemek gerçekten. Pozitif çıkıncada 2 kat artması kese kalp atışı Allah yardimcimiz olsun hepimizin

Canım ben senin sonucunun pozitif olduğunu düşünüyorum en baştan beri inşallah hayırlısıyla gelir bebişin senden sonra da hepimizin pozitif olur inşallah
Ay canım hislerin kuvvetli midir senin bakim :))) inşallah öyle olur . Hepimiz peşpeşe hamile kalalim.sonra bebek bakımıyla ilgili paylaşımlar yapalım

hehe biz hepimiz tatlıyız çok tatlı anne adayları olcaz rabbim vaktini yakın kılsın
sen histeroskopi bekliyordun yanlış hatırlamıyorsam?
Amin canım
Evet histereskopi yaptırıcaz inşallah kocamı ikna edince tekrar hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyor sanırım uzak bu ara bu fikire

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…