Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Bende ishal olmamıştı ama kasık Ağrısı yaşamıştım canım, merkezi arayıp danışsaydın keşke.
eve gidince prospektüse bakcam tatlım. merkez öğlene kadar açık bayram boyunca. teşekkür ederim cevap verdiğin için. sen nasılsın? Ağrı sızı bişey oluyor mu?

amin canım. ya bende sana sormak istedim ama çekindim. dün ilk iğne yapıldı ikincisi bu akşam 7 de yapılcak. dünden beri kasıklarım ağrıyor bi tuhafım ishal oldum halsizim vs bunlar normal mi acaba?
Ben ishal olmadım ama kasik ağrım olmuştu canım hangi iğne benimki puregon du

eejanaika eejanaika canım tedavin hayırlı olsun rabbim kolaylık versin insallah tez zamanda kavusuruz bebislerimize. benimde transferim olucak az kaldı. inşallah güzel haberler vericez buradan

eejanaika eejanaika canım tedavin hayırlı olsun rabbim kolaylık versin insallah tez zamanda kavusuruz bebislerimize. benimde transferim olucak az kaldı. inşallah güzel haberler vericez buradan
amin Sağol tatlım. transfer ne zaman? benim cuma kontrolüm var. güzel haberlerimizi paylaşıp mutlu olduğumuz günler yakın olsun inşallah :KK200:

İnsallah canimm kocaman kocaman yazcam hamileymm die.. Hasta olamadım canm daha ya bi hasta olsam tarihi belli olacak..sizin sorun neydi

İnsallah canimm kocaman kocaman yazcam hamileymm die.. Hasta olamadım canm daha ya bi hasta olsam tarihi belli olacak..sizin sorun neydi
eşimde sperm sayısı az, hareketlilik düşük ve morfoloji Sıfır. ben çok korkuyorum özellikle morfolojiden ama ptesi günü Hüsamettin bey çok Önemsiz gibi konuştu. bakalım Görelim mevlam neyler..

tatlım ödemeyi yumurta toplama günü mü alıyorlar? bi de size ne kadar dediler sakıncası yoksa
Can'ım ilk başladığımız gün tahlillere, sonra her gidişte de ilaç ve e2 tahliline, opu günü de 5700 ödeme yapmıştım. İlaçlar tahliller toplamda 8 bin E yaklaşmıştı fiyat. İlaçlara göre artıp azalabilir. İnşallah tedavin başarılı olsun.

Can'ım ilk başladığımız gün tahlillere, sonra her gidişte de ilaç ve e2 tahliline, opu günü de 5700 ödeme yapmıştım. İlaçlar tahliller toplamda 8 bin E yaklaşmıştı fiyat. İlaçlara göre artıp azalabilir. İnşallah tedavin başarılı olsun.
bendende öyle istediler canım. inşallah ya Sağol. bugün yumurtalara bakıldı. 8-9 tane varmış. puregon 300 e çıkartıldı. tiroidimde sorun varmış bide onun için doktora gittim. ben şimdiden yoruldum. sen nasılsın? kaç yumurtan vardı Başlarda?

bendende öyle istediler canım. inşallah ya Sağol. bugün yumurtalara bakıldı. 8-9 tane varmış. puregon 300 e çıkartıldı. tiroidimde sorun varmış bide onun için doktora gittim. ben şimdiden yoruldum. sen nasılsın? kaç yumurtan vardı Başlarda?
Ben Pko luyum ilk yumurtam çoktu 20 tane görünüyordu ama sonra büyütülen 11 tane yumurtam toplandı 9u döllendi. İnşallah olan yumurtaların kaliteli olsun Canım. Çok fazla yumurta olması da zor olur.
Bu iş gerçekten insanı yoruyor, benim bugün biraz kanamam oldu, kırmızı/kahve... Ama iyiyiz çok şükür inşallah bunlar geçecek ve emeklerimizin karşılığını alacağız.
Olumlu düşünüp dua edelim.

Ben Pko luyum ilk yumurtam çoktu 20 tane görünüyordu ama sonra büyütülen 11 tane yumurtam toplandı 9u döllendi. İnşallah olan yumurtaların kaliteli olsun Canım. Çok fazla yumurta olması da zor olur.
Bu iş gerçekten insanı yoruyor, benim bugün biraz kanamam oldu, kırmızı/kahve... Ama iyiyiz çok şükür inşallah bunlar geçecek ve emeklerimizin karşılığını alacağız.
Olumlu düşünüp dua edelim.
geçmiş olsun tatlım. kanaman neden oluyormuş? Progestan falan kullanıyorsun bildiğim kadarıyla..

geçmiş olsun tatlım. kanaman neden oluyormuş? Progestan falan kullanıyorsun bildiğim kadarıyla..
12.haftaya kadar rahşm büyürken Bebek yerleşirken olabiliyormuş Can'ım, istirahat ediyorum. Gerçi Zaten hep dikkat ediyorum :/ iğne kullanıyorum canım.
Troid için bir ilaç kullanmak gerekiyormuymuş?

X