Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Merhaba, telden yaziyorum yorum uzun olunca alinti yapamadim :))))
tebrik ederim Allah tamamina erdirsin insallah sagsalim kucagina alirsin canim. Cok sevindim, bicok negativ den sonra kismetinizde 4. denemedeymis.. Herseyin hayirlisi canim.. Gunlerini nasil geciriyorsun yatiyormusun yoksa normalmi takiliyorsun?? Rabbim bebegini ve seni korusun :KK34:

canıımmmm, senden haber aldıgıma cok sevindim. sırf seni merak ettigim icin girdim internete. ben test tarihini hatirlıyorumda, almanya'ya dönüs tarihini unutmusum, gecen hafta aradım iki gün tel.kapalı olunca gittiginizi anladım.
ben iyiyim cok sükür, hic bir belirtim yok :/ baskalarının istahı kapanmıs, ben aksine garip garip seyler asermeye basladım:KK9: 100 kilo olup gitmezsem almanya'ya iyidir:KK52: ultrasona daha girmedim ama bebegime hep dua ediyorum, benimle olsun diye:nazar:
eveeettt yarın büyük gün ama tahlil sonucunu aynı gün alırmısın ki acaba, almanya'da gec veriliyor ya tahlil sonucları ama bana nolur yaz sonucu..insallah hayırlı müjdeli haberler alırsın canım:nazar: bu arada aklıma birsey geldi, insallah sonuc pozitif olursa ilaclara devam etmek zorundasın ya, oraya dönerken tedarik ettin mi ilaclarını yoksa ordan denk olan ilaclardan mı alacaksın?
annem iyi cok sükür, büyük ihtimalle agustos gibi ameliyat olacak ve kısmetse ben ozamanda insallah türkiye'de olucam, insallah Rabbim bana anneme yardım edebilme gücü verir hamile olsam bile:nazar: annemin sana cook selamı var..ayy cok yazdımm.. cook öptüm canım senii....

slm güzelim:KK3:
simdi kadin dr geldim,sonucu bugün aksama dogru alicam allah izniyle.
insaaalllllllaaaaaaahhhhh positif cikar:-(
ben hic ilac getirmedim trden ve pisman oldum.ben kan pihtilasmasi icin bir igne kullanman gerekiyor ve dün en sonunu kullandim bugün saat 11 de bir tane daha yapmam gerekiyor.btb de ve ev doktorunuz size yazar dediler ama ev doktorum hamilelik söz konusu olmadan yazmam diyor.yani dün bir sürü problem yasadim.btb aradim konustum felan.
sende kullaniyormusun igne???hangi haplari kullaniyorsun sen suan???

insallah annende ameliyatini cok iyi bir sekilde gecirirde sende ona yardimci olursun,allah sana o gücü verir.

ben sana bugün aksam haber ederim,coooookkk slm söyle kocaman öptüm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ben hic ilac getirmedim trden ve pisman oldum.ben kan pihtilasmasi icin bir igne kullanman gerekiyor ve dün en sonunu kullandim bugün saat 11 de bir tane daha yapmam gerekiyor.btb de ve ev doktorunuz size yazar dediler ama ev doktorum hamilelik söz konusu olmadan yazmam diyor.yani dün bir sürü problem yasadim.btb aradim konustum felan.

insallah annende ameliyatini cok iyi bir sekilde gecirirde sende ona yardimci olursun,allah sana o gücü verir.

ben sana bugün aksam haber ederim,coooookkk slm söyle kocaman öptüm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hey Allahım ya nolur sanki yazsalar. sen kan pıhtılasması icin igne yapıyormussun, ben coraspin hap kullanıyorum.
ben sadece yumurta toplanana kadar igne oldum, sonra bırkatım. suan progynex fitil, estrofem, forbiol ve coraspin kullanıyorum. nezamana kadar kullanıcamı kontrolde söyleyecekler. istersen merkezi bir arayıp sor canım, ne yapman gerektigini..

Son düzenleme:

insallah hayırlı müjdeli haberlerini alırız bugün canım yaa, sabırsızlıkla bekliyoruz:)))))

@asu87: cok tessekkür ediyorum. evet ilk 7 gününde cok dinlenmemi istediler ve hergün 2 Litre Rezene Cayi + 1 Litre Su ictim. Birtakim Migde rahatzisligindan fazla ilac kullanmadim.

BTB ve ordaki calisan Ekipler bize herzaman cok tecrübeli olduklarini gösterdiler. Ekip olarak cok iyi calisiyorlar ve herkezle iyi ilgileniyorlar. Keske ilk basta oraya gitseydik o yüzden herkese bu yeri tasviye ediyorum. Hic zaman kaybetmeyin. Eger hamile kalma sansiniz varsa, orda var.

canım sonucunu merak ediyorum. eger mesaj attıysan cep tel. annemde ve annem evde degil:KK43:((( gec gelecekler bu aksam. o yüzden yazdıysan bile ögrenemedim:KK43:( ama olsun insallah sonucun hayırlı ve müjdeli bir haberdir canım:))

canım sonucunu merak ediyorum. eger mesaj attıysan cep tel. annemde ve annem evde degil:KK43:((( gec gelecekler bu aksam. o yüzden yazdıysan bile ögrenemedim:KK43:( ama olsun insallah sonucun hayırlı ve müjdeli bir haberdir canım:))

canim benim böyle bir sanssizlik anca bende olur.ücten sonra her saat basi kadin dr aradim sonra bize labarotordan haber gelince sizi aricagiz dediler saat 17:30 kadar bekledim ama gel bana sor:-(halen aramadilar sonra yine aradim.labarotordan bir haber gelmemis,ariyorlarmis kimse cikmiyormus.saat 18 kadar kimseye ulasamdilar.-(((
ben evde sinirden kafayi yedim o baska bir mesele.
yani yarin insallah sonucu alicagiz canim.ben sana kesin msj cekerim canim.annen yarin yanindami olacak? eger yaninda olmazsa burdan haber veririm sana.

canim sana hayirli aksamlar;-))))) sen nezaman döneceksin?????

canim benim böyle bir sanssizlik anca bende olur.ücten sonra her saat basi kadin dr aradim sonra bize labarotordan haber gelince sizi aricagiz dediler saat 17:30 kadar bekledim ama gel bana sor:-(halen aramadilar sonra yine aradim.labarotordan bir haber gelmemis,ariyorlarmis kimse cikmiyormus.saat 18 kadar kimseye ulasamdilar.-(((
ben evde sinirden kafayi yedim o baska bir mesele.
yani yarin insallah sonucu alicagiz canim.ben sana kesin msj cekerim canim.annen yarin yanindami olacak? eger yaninda olmazsa burdan haber veririm sana.

canim sana hayirli aksamlar;-))))) sen nezaman döneceksin?????

hey Allahım ya ben zaten böyle olacagını tahmin etmistim:KK43:( neyse canım stres yapma sen. annem yarın yanımda olacak kısmetse. hadi insallah hayırlı sonucunu alırız canım. cook öptüms eni..

durumumu merak eden arkadaşlarım.sizlere güzel haberler vermek isterdim ama malesef bebeği kaybettik.gelişimi olmadığı için kürtajla alınmak zorunda kaldı.nasip değilmiş.bundan sonrakinde inşallah güzel olcak herşey.önce rabbimin sonrada brüksel t.b.m ekibi yardımıyla...

durumumu merak eden arkadaşlarım.sizlere güzel haberler vermek isterdim ama malesef bebeği kaybettik.gelişimi olmadığı için kürtajla alınmak zorunda kaldı.nasip değilmiş.bundan sonrakinde inşallah güzel olcak herşey.önce rabbimin sonrada brüksel t.b.m ekibi yardımıyla...

ahh canım yaa çok üzüldüm..Allah sana ve eşine sağlık versin diğerinde evet alacakasın inş. bebeğini kucağına..sen çok güçlü ve inançlı birisin bunun mükafatanı alıcaksın inanıyorum..kürtaj sonrası çok dikkat et kendine iyi bilirim.. hijyene çook dikkat et ,üşütme kendini..biliyosun benim başıma ne geldiyse kürtaj sonrası geldi..çok öpüyorum seni cnm iyi ol emi..

ahh canım yaa çok üzüldüm..Allah sana ve eşine sağlık versin diğerinde evet alacakasın inş. bebeğini kucağına..sen çok güçlü ve inançlı birisin bunun mükafatanı alıcaksın inanıyorum..kürtaj sonrası çok dikkat et kendine iyi bilirim.. hijyene çook dikkat et ,üşütme kendini..biliyosun benim başıma ne geldiyse kürtaj sonrası geldi..çok öpüyorum seni cnm iyi ol emi..

ALLAH razı olsun canım.Rabbim hayırlı zamanda sağlıkla nasip etsin inşallah....

ALLAH razı olsun canım.Rabbim hayırlı zamanda sağlıkla nasip etsin inşallah....

Angel canim Rabbim sanada guc e sabir isan eylesin . Doctorun sana kütajdan sora bisey onerdimi bidaki denemen hakkinda ??? gene ordami yaptirmayi düsünüyorsun ???

Arkadaslar ne yasiki Kan testim 5 düsük cikdi yani sonuc negativ :KK14: Haa kendimizi toparliyamadik ne yapicagimizida bilmiyoruz Histerskopie denildi yapdik Co Culturude denedik olmadi nasip degilmis .....

Angel canim Rabbim sanada guc e sabir isan eylesin . Doctorun sana kütajdan sora bisey onerdimi bidaki denemen hakkinda ??? gene ordami yaptirmayi düsünüyorsun ???

Arkadaslar ne yasiki Kan testim 5 düsük cikdi yani sonuc negativ :KK14: Haa kendimizi toparliyamadik ne yapicagimizida bilmiyoruz Histerskopie denildi yapdik Co Culturude denedik olmadi nasip degilmis .....

canim benim, haberini aldim.. ne diyecegimi sasirdim... elden bazen birsey gelmiyor, ne yapsakta... sen yine de umudunu kaybetme Allahtan, sunu bil ki, Rabbim bazen bizim üzüldügümüz, kahroldugumuz seylerde aslinda bizim icin en hayirlisini yapiyormus.. biraz vücudunu ve ruhunu dinlendir. kafani dinle.. hayat ne mucizelerle dolu, elbet Rabbim seni de mükafatlandirir. cok öpüyorum seni...

Son düzenleme:
canim benim, haberini aldim.. ne diyecegimi sasirdim... elden bazen birsey gelmiyor, ne yapsakta... sen yine de umudunu kaybetme Allahtan, sunu bil ki, Rabbim bazen bizim üzüldügümüz, kahroldugumuz seylerde aslinda bizim icin en hayirlisini yapiyormus.. biraz vücudunu ve ruhunu dinlendir. kafani dinle.. hayat ne mucizelerle dolu, elbet Rabbim seni de mükafatlandirir. cok öpüyorum seni...

Tesekur ederim canim cok zor günler bizim icin ama hayirlisi buymus demeki . Yarin ise baslicam kafami o zaman daha toparlyabilirim evdeyken cok düsünüyorum ve üzülüyorum ama elimden gelen baska bisey yok ne yasiki .
Sagol beni sordun icin Rabbim sana ve birihtimale saglikli guzel bebisler versin kucaginiza Her ikinizde dikkat edin kendinize beni unutmayin :KK14:

Son düzenleme:

amiin canım bu durumu yaşayan hepimize güç versin rabbim.beklememi söyledi.bunun dışında başka birşey söylemedi.yola yine onlarla devam etmek istiyorumama kısmet işte yinede.co-cultur önerdi ama yinede emin değilim.korkuyorum ondada olmassa.maddi manevi çok yıprandık.ALLAH ım yardımcımız olsun...

Arkadaşlar dün yücel karaman'a gittim gerçekten harika bir doktor.kafamdaki soru işaretlerini tamamen kaldırdı.ayrıca belçika 'da çalışması büyük bir artı.çünkü teknoloji anlamında yenilikleri getirmesi eşim ve benim çok dikkatimi çekti.ayrıca çok babacan bir yapısı var.ticari düşünmüyor.bunlar bizim için çok önemli.tedaviye adetimin 2. Günü başlayacağız.içim çok rahat kesinlikle tavsiye ederim...

Tesekur ederim canim cok zor günler bizim icin ama hayirlisi buymus demeki . Yarin ise baslicam kafami o zaman daha toparlyabilirim evdeyken cok düsünüyorum ve üzülüyorum ama elimden gelen baska bisey yok ne yasiki .
Sagol beni sordun icin Rabbim sana ve birihtimale saglikli guzel bebisler versin kucaginiza Her ikinizde dikkat edin kendinize beni unutmayin :KK14:
.

günaydin canim benim:-)

seni nasil unuturum hep aklimdasin ve hic bir zaman unutmucagim.senin degerin bam baska bunu bilmeni isterim.bir senedir birbirimeze destek olduk bana bir arkadastanda ötesin simmay kardesim.
seni coook özlüyor ve seviyorum.kos kocaman öpüyorum.herzaman yanindayim.

angel çok üzgünüm..uzun yazmak istemiyorum.biliyorum ki söylenecek herşey, üzüntünü dindirmene yetmez..inşallah bir gün anne olacağız..sevgiler

angel cok gecmis olsun canim cok üzüldüm,hakkinizda böyle hayirliymis demekki.. rabbim yar ve yardimcin olsun canim..

X