yrn minik kelebeğimi görücem arkadaşlar çok heyecanlıyımmm:)

mysever

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
541
7
37
ben gecen hafta gittiğimde karından ultrasonla kese gözükmemişti daha çok kçük olduğu için demişti dr ve 10yda 15 gün sonra gel dedi ama dayanamıycam yrn gidicem 1 hafta olcak bebişimde 6+0 haftalık gözükürmü bu sefer karından ultrasonla arkadaşlar?

büyük bir ihtimalle görünür benim 5+1 haftalıkken görünmüştü doktorun seni 10 - 15 gün sonra çağırması büyük bir ihtimalle hem keseyi hemde kalp atışalarını görebilmen içindir şimdi gittiğinde büyük bir ihtimalle sadece keseyi görüceksin ben kalp atışlarını 8 hafta görmüştüm

büyük bir ihtimalle görünür benim 5+1 haftalıkken görünmüştü doktorun seni 10 - 15 gün sonra çağırması büyük bir ihtimalle hem keseyi hemde kalp atışalarını görebilmen içindir şimdi gittiğinde büyük bir ihtimalle sadece keseyi görüceksin ben kalp atışlarını 8 hafta görmüştüm

evet cnm öyle demişti zaten hem keseyi hem kalp atışlarını görelim ama dayanamıycam daha fazla keseyi göriyimde kalp atışı için yine giderim haftaya:)

karnin üstünden gözükmeye bilir canim benim ki 7 haftalikti karindan degil alt taraftan bakildi gözüktü,eyer karnindan bakip gözükmezse sende alttan baktir,insallah saglikli bir sekilde hamisligi atlatirsin...

Karından ultrasonda görünmüyor ben zayıf olduğum halde görünmemişti.Hele karın bölgende yağ varsa hiç görülmez.Vajinal ultrasondan bakmıştı o zaman görünmüştü...

Yalnızca kara bir leke görünüyor (kese) embriyo görünmüyor.

pazartesi gittim arkadaşlar 5+5 haftalıktı doktor keseyi gördü karından ultrasonla ama bebek daha yeni oluşmaya başlamış pek gözükmüyo dedi bu normalmi ya 15 gün sonra gel kalp atışlarını görelim dedi

benımde 5+5 gunluk hamıleyım 2 gun once gıttım doktora keseyı gorduk ama benım doktorumda 15 gun sonra kalp atıslarını duymam ıcın gelmemı soyledı

sagolun arkadaşlar rahatladım biraz. tatlı melek peki sen dün kese içinde bebeğini gördünmü cnm

yok canım kese ıcınde gormedım sadece sıyahlık gozukuyo yuvarlak 15 gun sonra kalp atıslarını duymak ıcın cagırdı

X