Selülit Yosun Sabunu+Kabak lifi=Mucize

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

gokce80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
48
0
kızlar 6 ay boyunca selülitli bölgede yosun sabunu kullandım (kabak lifi ile) ve sonuç mucize! ben sormadan herkes fark etti denizde
banyo yapmadan önce kuru iken kabak lifi ile masaj yapın. sonra banyo sırasında yosun sabununu kullanın (ama bunu düzenli olarak her duşta yapın) inanın farkı göreceksiniz. tarafımdan bizzat denenmiştir :dance:

yosun sabunu bende kullanmistim güzel sonuc aldim azalma oluyo gercekten
kabak lifi nasil oluyo yalniz :S

kabak lifi attarlarda var, marketlerde, kozmetik mağazalarnda falan da oluyo. doğal bir lif
google görsellerde yaz çıkıyor. ekleyemedim ben

yıllardır kullandığım vazgeçilmez ikilim....:lepi:
ama keseyi kuru kullanırsanız cildi tahriş eder...

ben banyoda kullanıyorum ama kuru iken değl. yosun sabunuyla sabu layıp kabak lifini sag ve sol bacagıma 10 ar dakka yapıyorum. sonra gögüs karın her yerme uyguluyorum. vucudum sımsıkıdır ve pürüzsüz. ben de 6 aydır kullanıyorum ve artık hç kullanmmamazlık yapmıyorum. normal lf ve sabun yerne kabak lifi ve yosun sabunu.ne selülit ne pürüz var.

bende evlenmeden evvel kullanmıştım burda okuyup.
hakikaten işe yaradı; ben yosun sabununu kabak lifine sürüp kızarana kadar banyoda ıslakken masaj yaptım; hemen çıkar çıkmaz da avondan selülit için bi krem almıştım onları kullanmıştım.
hakikaten bir ay içinde geçmişti.
şimdi dikkat etmediğimden epey zamandır yine oluştu
tekrar kabak lifi ve yosun sabunu alıp eski bacaklarıma kavuşmak istiyorum bende..

benm daha 1 sene oıldu.. cidlimde baya bir bozulma oldu.. düzelirmi dersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…