Yoruldum

berlingoes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2022
225
68
32
Merhaba kızlar

Kv görmce geldi aynı apartmanda kvdeminde evi var. Görümcemde başka yerde normalde oraya geldi. Dünde bir yere gidicez benim kız kıyafet giymedi beğenmedi vs. Bende çok yoğun bir çalışma hayatındayım. Zamanım olmuyor dolap düzenlemesine. Dolabında hep küçülenler kalmış bi yandan hazırlanıyorum diğer yandan kızımı ikna ediyorum. Neyse kv görmce geldi kızımı iknaya çalışıyorlar dolaptan bulup bulup küçükleri buluyorlar . Bende dedim bunlar küçük kızıma da dedim giy şunları ne olur. Eşimle kaynanamda kızımı ve görümcemi izliyor. Sinirlendim dolaptaki küçülenleri atıcam dedim toparladım. Kvdede atma birine veririz dedi ama gerildim baya kızım bi yandan ağlıyor. Eşimde annesine anne siz bari inin aşağı dedi. Neyse sabah oldu kahvaltıya gittik kvde eşime alınmış herhalde surat beş karış. Birde görmcenin oğlu var kv de sürekli onu anlatıyor yok şöyle uyudu bunu yaptı ya bu muhabbetler beni aşırı sıkıyor. Görmce eşinin ailesiyle muhattap olmuyor. Ama ben yapsam dünyayı zehir ederler. Eşimde bunların ağzına aşırı bakıyor(öyle değilim desede)

Yoruldum artık kv görümcesi uzaklara gitmek istiyorum.
eşime dedim ki sen aşırı annecisin annen üzüldü diye bana soğuk davranıyorsun dedim. Annemi üzmeye hakkın yok diyor bana
Saygısızlık bile yapmadım. Çok yoruldum valla çocuğumu alıp kendime yeni hayat kurmak istiyorum beni eşim çok yok sayıyor

Ben meseleyi anlamadim
Gorumce kizinizi ikna etmeye calismis
Kv kuculenleri atma birine veririz demis
Esiniz annesine siz inin asagiya madem demis
Hersey normal gozukuyor kv ve gorumcede birsey goremedim sahsen
Esinizin de soguk davranmasini anlayamadim
Bence siz asiri gerginsiniz kime catsam diye dusunuyorsunuz 🤷‍♀️

Bu olayda ortada bisey yok siz ya bahane ariyorsunuz yada baska seylerin birikimi

Siz size kuculen kiyafetlerden guzel olanlarini kiziniza saklamak istediniz. Gorumcede giymek istedi zannimca. Sizde digerlerinden alsin istediniz anlasamadiniz net ifade edemediniz ve gerginlestiniz. Ayni zamanda kocanın annesinin agzina bakması ve aile apartmani sizi darladi ve bosanmak mi istediniz?

Yine bir iletişim sorunu dogru mu konu sahibi?

Bin kilometre uzağa da gitsen eşinin kafa yapısı değişmediği sürece yine mutlu olamıyorsun maalesef çözüm uzağa gitmek değil tecrübeyle sabit.

İyide burada bir şey yok ki.Ne laf ne ters davranış size karşı.Annesi oğluna surat yapmış sizinle alakalı bile değil.Bence sizin dinlenmeye ihtiyacınız var

Siz size kuculen kiyafetlerden guzel olanlarini kiziniza saklamak istediniz. Gorumcede giymek istedi zannimca. Sizde digerlerinden alsin istediniz anlasamadiniz net ifade edemediniz ve gerginlestiniz. Ayni zamanda kocanın annesinin agzina bakması ve aile apartmani sizi darladi ve bosanmak mi istediniz?

Yine bir iletişim sorunu dogru mu konu sahibi?
Kadın ne anlatmış siz ne anlamışsıniz 😃

Sanırım siz kv ile aynı apartmanda oturmaktan bunalmışsınız ki bence kv melek bile olsa zor bi durum, mesafe her zaman iyidir.

Yardımcı olmak istemişler çocuk huysuzlanınca ama dolapta uygun bedenli kıyafet bulamadıkları için işe yaramamış. Bu durum da sizi germiş. Bunları hepimiz yaşıyoruz. Annemizle yaşasak bunu “tamam sen git bulamazsın orda, kalabalık etmeyin hepiniz” diyebiliriz, ama kv ekibine diyemeyiz. Sıradan şeyler için can sıkmayın. Çıkın gezin alışveriş yapın havanız değişsin

Bence siz yorgnluğunuza bağlı gerginsinz.
Yerinizde olsam kendime şunu sorardım, bu insanlar zor zamanımda yanımda mı? Cevap evet ise, konuyu uzatmayın derim.

X