Yontulmamis koca

Bununla alakasi yok. Hangi bir gun bu sekilde is yaptiracaksin. Zorla.
Adam aslinda herseyin farkinda. Ama isine geldigi gibi davraniyor. Kapinin onune koy gitsin. Nerede oynaesa oynasin telefonuyla. Kafan rahat olur hic degilse. Etrafinda sinirini bozan birinden kurtulmus olursun. Camasirini yikamaktan hizmetini yapmaktan kurtulursun. Bu adamda aile olma kavrami olusmamis. Son derece bencil.

1 haftadır onunla ilgili hiç bir iş yapmıyorum. Akşam geliyor yemeğini kendi hazırlıyor bazı zaman aç yatıyor umrumda değil. Ben senin pisirdigini yemem dedi ya bende hiç muhatap olmuyorum. Bugün ben yine kendimize yemek hazırladım bunu cagirmadim baktım kosa kosa geldi yedi.
Biraz önce çerez getirdi yedi çöplerini topla yitip icip atamazsin dedim tamam toplarim dedi.

aynım eski eşim.şu işi de sen yap dedğimde burnumdan getirirdi.malesef düzelmiyorlar onun da ailesinde sıkıntılar vardı.yatakta çekirdek yiyen insanlardı

okurken bile dayanamadım yaşamak nasıldır Allah sabır versin gerçekten ben olsam çocuk falan için değil eğer seviyorsam bir gün baş başa karşıma alıp konuşurum bu bu durumlardan şikayetçiyim böyle olur mu evlilik iki kişiliktir falan filan sonra eğer olumlu bir adım atarsa bunlar yanlış diyip kabul ederse biraz zaman verip değişmesini beklerim hatta psikolog yardımı bile alınabilir bu konuda konuşun paylaşın duygularnızı sürekli sabredip görmezden gelmeyin ve her şeyden önce kendinizi düşünün.

Maalesef erkeklerin çoğu bu kafaya sahip ev işi kadının dışarı işi erkeğin gibi bir algı var.
Geçmiş kuşak bu algiyla büyümüş.
Geçmiş kuşaktan beter ayol şimdikiler eskiler en azindan disari erkek işi ev kadin işi kafasondaydi.. şimdikiler hem dışarda da çalışsa bile ev işini de kadından bekliyorlar

Alırdım önüme sanırım sen aile birliğini onemsemiyosun bu evlilikte senden beklentim çocuklarına babalık yapman bana kocalık yapman ve ortak kullanım alanı olan evimizle ilgilenmen. Bunların hiçbirisi yoksa seni tehdit etmek için söylemiyorum ama ben sana aşik da kalamam saygı da duyamam evli olmayı da anlamsız bulurum. Bu konuda karşılıklı özen göstermeyi düşünür müsün yoksa ben her zamanki gibi kendim ve çocuklarımla yalniz yeni gelecek planları yapayım mı diye sorardım. Bu kadar net!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…