yoksa geliyor mu?

uxgxur ve eylxuxl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
104
1
selam arkadaşlar
bende tüm evli bnayanlar gibi çocuk sahibi olmak isteyen ve bunun içinde resmen saniye sayan bir üyeyim 2 yıllık evliyim ve artık çocuk istiyoruz 2 gün içinde normalde adet olmam gerekiyor zaten tüm belirtilerde bundan yana ama umut ya sabah idrar testi yaptım ve iki çizgiyi görünce şok oldum daha önce gene yapmıştım ikinci çizgi silikti
ama bugün gayet net çıktı aksilik hafta sonu pazartesiye kadarda heyacan ve meraktan öleceğim ne olur dua edin kimyasal hamilelik mol gebelik gibi birşey olmasın resmen şoktayım ne yapacağımı kime gideceğimi bilmiyorum umarım bu mutluluk çabuk bozulmaz ne olur dua edin:nazar:

canım tebrik ederim
aramıza bir anne adayı daha geldi desene
sevincini çok çok iyi anlıyorum
aklına olumsuz şeyler getirme canım dualarım seninle
Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Canım hayırlı olsun..Gözünaydınn rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir şekildem hamişliğini geçirip bebeğini kucağına alırsın.DARISI başımıza inşallah aminn

Canım hayırlı olsun..Gözünaydınn rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir şekildem hamişliğini geçirip bebeğini kucağına alırsın.DARISI başımıza inşallah aminn
işallah birtanem daha şimdiden tarif edilemez bir duygu
allah isteyen herkese bu tarifsız mutluluğu tatdırsın işallah yanılmam işallah test doğrudur

canım kaç kişi kaldık topipğinede yazdım burdan da yazayım mutluluğunu paylaşayım istedim aklına kötü şeyler getirme idrar testinde çift çizgi netse doğruluk payı çok yüksek diyorlar tebrik edrim canım rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada lamyı nasip etsin dualarım seninle şimdi zamanda geçmek bilmez dimi pazartesiye kadar sen kalbini ferah tut gör bak allahın izniyle pazartesi kan testinde hamile çıkacaksın inşallah kendine dikkat et

Tebrikler canım. :hooray::hooray::hooray: İçini ferah tut , Allahın izniyle kötü birşey çıkmaz. Hamişsindir :teytey: Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. :nazar:

bende çok sevindim..canım bugün cumartesi kan testi heryerde yaptırabilirsin.niçin yaptırmıyorsun.......ben dayanamazdım..sonra pazartesi doktora giderdim

tebrikler canım...
umarım hamilesindir...
rabbim sağlıklı bir bebek versin sana ve isteyen her kuluna...

canim hic olumsuzluklarla kafani yorma. insallah bebisine saglicakla kavusursun. Allah hayirli evlat nasip etsin.

Bu arada Mart anneleri kisminda 2009 mart annelerinde bulusuyoruz. bekleriz.

selam arkadaşlar
bende tüm evli bnayanlar gibi çocuk sahibi olmak isteyen ve bunun içinde resmen saniye sayan bir üyeyim 2 yıllık evliyim ve artık çocuk istiyoruz 2 gün içinde normalde adet olmam gerekiyor zaten tüm belirtilerde bundan yana ama umut ya sabah idrar testi yaptım ve iki çizgiyi görünce şok oldum daha önce gene yapmıştım ikinci çizgi silikti
ama bugün gayet net çıktı aksilik hafta sonu pazartesiye kadarda heyacan ve meraktan öleceğim ne olur dua edin kimyasal hamilelik mol gebelik gibi birşey olmasın resmen şoktayım ne yapacağımı kime gideceğimi bilmiyorum umarım bu mutluluk çabuk bozulmaz ne olur dua edin:nazar:

inşallah normal bir gebelikdir canim allahtan ümidini kesme bol bol dua et inşallah sağlikli bir gebelik geçirirsin tebrikler allaha emanet ol

hayırlı olsun canım hamilesin bende yeni hamileyim böyle olumsuz şeyleri düşünme canım inşallah allah kucağına almayı nasip eder

X