Yoğurt zerdeçal zencefil tarçın müthişşşş

Merhabalar bende başlayacağım bu kure çok merak ettim benimde 27 kilo fazlam vardı suan 11 kaldı çok şükür , adet dönemi tartı oynamıyo moralim bozuldu denemek istedim bakalım sonuc ne olacak bende tabiki spor ve diyet yanında yapicam ek olarak sonuçları bakalım ne olacak
Hadi bakalımmm giden yağlar olsunnn :))

gunde 2 kez yedim 1 ay boyunca ama hiç kilo veremedim sadece sişliği gideriyo yemek yiyince tekrar alıyosunuz verdiğinizi
Ki kendide 83 ü görmüş sonraki hafta gene 84 kusurla başlamış bi faydası yok demekki

Ki kendide 83 ü görmüş sonraki hafta gene 84 kusurla başlamış bi faydası yok demekki
Çok güzel faydası var !!! Kilo hesabına iyi bakarsan giden 2.500 geri gelen 500 gr .yani kesin giden 2 kilo :KK66: bu sadece bir hafta 2 günlük kür.fazla söze gerek yok teşekkürler

Bu haftaki ilk günüm.
84.500 ile başladım dün
84.200 bugün.
Umutlar yarın sabah kaldı 300 gram az bence :/

Öğlen sporumdan sonra basladim bakalim tadı düşündüğüm kadar kötü değilmiş ben yulaf kepegi ekledim sadece içine hadi bakalım ne olcak 76 da takildim , takılıp kalınca moralim bozuluyo :110:

Öğlen sporumdan sonra basladim bakalim tadı düşündüğüm kadar kötü değilmiş ben yulaf kepegi ekledim sadece içine hadi bakalım ne olcak 76 da takildim , takılıp kalınca moralim bozuluyo :110:
Spor yapmadım ben bu hafta :KK43: ben çok seviyorum tadını :)

İkimizde aynı kilodaymisiz bende 92 kilo ile basladim ve aynı zamanlarda baslamisiz spor olarak ne yapıyorsun.
Sen daha güzel kilo vermişsin sende anlat canım.koşu bandım var 20 dakika tempolu yürüyorum sauna eşofmanımı giyip.tvistır yapıyorum lastik tanıyorum bacağıma koluma kendi çapında hareketler yapıyorum.ip atlıyordum 500 tane.ama bu hafta hiç yapmadım.

yediğiniz sürece gercekten ödem attırıyo bende zayıfladıgımı zannettim sonra tekrar eski kiloma döndum. ben elmalı zayıflama kurunu yapıyorum patates diyetiyle birlikte 10 kiloya yakın verdim haftada 2 kezde yogurtla zencefil zerdecal yemeye devam ediyorum ama diyet yapmadan bi faydası yok bence

Sen daha güzel kilo vermişsin sende anlat canım.koşu bandım var 20 dakika tempolu yürüyorum sauna eşofmanımı giyip.tvistır yapıyorum lastik tanıyorum bacağıma koluma kendi çapında hareketler yapıyorum.ip atlıyordum 500 tane.ama bu hafta hiç yapmadım.
bendede koşu bandı var öğlen 1 saa
canım ben sabah 8 de kalkiyorum 11 gibi 1 saat spor yapıyorum 300 mekik çekiyorum alt karin kasi ust karin kasini calistiracak sekilde sonra bacak hareketleri yapıyorum öğlen koşu bandında 1 saat tempolu yürüyüş yapıyorum sauna esofmani ile toplamda 5 km akşam 10 gibi 15 dk yürüyüş sonrasında plates yapıyorum, sabah normal kahvaltı yapıyorum yumurta zeytin peynir salatalık domates maydanoz yiyorum öğlen spordan sonra yoğurt pulbiberli limonlu akşam da çorba salata yemek ne varsa daha çok sebze ağırlıklı yapıyorum ben bu şekilde hiç açıkmiyorum günde yaklaşık 4 kez yeşil çay ve 3 lt su tuketiyorum

Evet bu haftalık 2 günlük kür bitti.başlama 84.500 bitiş 83.600.giden 900 gram Allah bereket versin. :) yanlız kızlar ben bu hafta spor yapmadım... Sporsuz 900 gram gayet iyi. Haftaya söz full spor yapcam :KK54:

Evet bu haftalık 2 günlük kür bitti.başlama 84.500 bitiş 83.600.giden 900 gram Allah bereket versin. :) yanlız kızlar ben bu hafta spor yapmadım... Sporsuz 900 gram gayet iyi. Haftaya söz full spor yapcam :KK54:
Bencede spor sikilastiriyo hem çok fena Yumoş bacak
Canım sporsuz olmuyo aman ihmal etme takipteyim seni :KK49: birsey soracam sauna esofmani ile spor yaptiktan sonra banyodan çıkınca vucuduna birsey suruyormusun yağ filan

X