Yoğun bakımdaki eşim için dua eder misiniz?

Allah acil şifalar versin çok üzüldüm. İnşallah bu zorlu süreçi tez vakitte atlatırsınız. Rabbim eşinize şifa versin.

Anladım cnm ben inanıyorum inşallah iyileşecek Allah'ın izniyle

Bugün eşim 2.ameliyatini olacak cuma günüde ben yanında olucam ama kendini bilmiyor yarı uyanık yanına girdiğim zaman ne söyleyeceğimi bilmiyorum içimden ne geçerse onu söyleyecem galiba onu ne kadar çok özlediğimden bağsederim belki hisseder anlar beni ne dersiniz kızlar korkuyorum o halini görünce dayananam fenalaşırım diye öyle olursa bidaha yanına kimseyi almıyorlarmış

Allah sifa versin esinize cocugunuza bagislasin insallah

Allah şafi ismiyle şifalar versin inşallah 1000 ya Fettah bırakıyorum canım

Çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin Rabbim eşinizi size ve bebeğinize bağışlasın

Baslığı görünce sadece dua etmiştim fakat içeriği görünce çok üzüldüm. Allah acil şifalar versin. evladına ve sana bağışlasın inşallah. üzülmeyin Allahtan ümit kesilmez asla. Rabbim acılarını dindirsin.

Edit: tarihe bakmamışım hiç. eşiniz nasıl oldu?

Son düzenleme:
Tam 35 günden beri yoğun bakımdaydı çıktı çok şükür normal odaya aldılar bakalım ne zaman çıkarcaklar çok kötü yanmış ya şuan yanına geldim yürek dayanmıyor gerçekten

Kızımızı beni çok özlemiş ağlıyo hep bacaklari kolları çok yanık kalkamıyoda ateşi çıkıyo ağrıları var

Tam 35 günden beri yoğun bakımdaydı çıktı çok şükür normal odaya aldılar bakalım ne zaman çıkarcaklar çok kötü yanmış ya şuan yanına geldim yürek dayanmıyor gerçekten

illak yürek dayanmıyordur ama çok şükür hayatta acıları ağrılarıda geçecek merak etmeyin. biraz zaman alacak fakat düzelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…