Yoğun bakımdaki eşim için dua eder misiniz?

Eslemm222

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2016
515
103
29
Eşim 4 gün önce bir iş kazası geçirdi mazot tankeri patladı şuanda yoğun bakımda vücudunun yüzde 53'ü yanık yarın ameliyata alcaklar 1buçuk yaşında bir kızımız var ben ona bakıyorum gidemedim daha yanına nolur Allah rızası için dua edin hiç olmazsa bir dua belki faydası olur inanıyorum ben sizde inanın Allah'ın izniyle düzelicek inşallah o masum yavrumun hatrı için

2.derece yanık şuanda %53'ü yani vücudunun yarısından fazlası yanık ve yara nasıl atlatıcaz bu günleri nasıl dayanıcak onca acıya 5.gün bugün hala uyutuyolar yoğun bakımda yarın ameliyat olcak kan gerekiyo en zor bulunan kan 0Rh- yarından sonra birkaç defa daha ameliyat olacak yüzündede var bayağı iz kalmasını geçtim ben herşeye razıyım her halini seviyorum onun ama hiç kıyamıyorum çok acı çekicek

Çok çok geçmiş olsun çok üzüldüm allah evladının yüzüne baksın, iyileşir üzülme... umarım iş kazası haklarınız vardır, bi avukatla görüsmenı tavsiye ederim, işin içinde ihmal varsa hele sakın hakkınızı aramamazlik etmeyin, insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı

Ben şuanda onları düşünebilecek durumda değilim çünkü o iyi olsun ilk önce ondan sonra bakılır bişeyler eşim tanker şoförü tek merak ettiği 2 kişimi olmaları gerektiği çünkü sürekli yalnız çıkıyodu dağıtmaya

Bugün ameliyat oldu birkaç tane daha ameliyatı var ilk ameliyatı iyi geçmiş çok şükür inşallah Allah'ın izniyle onlarıda atlatacak ve tabiki hepimizin dualarıyla. Hepinizden Allah razı olsun

Benimde kardeşimin yarın ameliyati var Allah ikisine de Şafi isminin yüzü suyu hürmetine şifa versin şu zor günlerden hayırlısı ile çıkarsın bizi.

Allahım safi ismi hurmetine eşinize şifa versin, sizin de yardımcınız olsun inşallah sizi anliyabiliyorum çok zor bi durum

Rabbim Şafi adıyla tez zamanda şifasını versin..Rabbim kızına bağışlasın...100 adet Ya Şafi okudum...Hayırlı haberlerini bekliyoruz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…