Yine popo⭐️☹️

Leyla-

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2017
1.061
2.164
(Konum bu bölümde bir süre kalırsa taşınmazsa çok mutlu olurum, gerçekten dertliyim bu konuda)

Fay hattı gibi olan popomla yine başım dertte. Çatlakları artık geçtim sivilceler sinirimi bozuyor. Cildim çok kuru, sürekli duş alıyorum ve haftada 2 kez kese yapıyorum. Çok kese yaptığımda da tahriş oluyor vücudum çünkü. Kabak lifi kesesini de kullandım ama azalma olmadı. Bacaklarım zaten epilatörden dolayı batık doldu, doktora gittiğimde “epilatör asla kullanmayın diye uyarıyorum her hastamı ama dinlemiyorlar” diye yakındı durdu. Bir tane krem verdi ama asla işe yaramadı. Tabi iş işten geçti artık. Bacaklarımın her tarafı küçük küçük kızarık, sivilce gibi pütürlerle dolu. Popomda aynı şekilde. Sürekli oturmaktan mı kaynaklanıyor bilemiyorum, masada hep ders/proje başındayım. Vücudu pürüzsüz olanlara o kadar imreniyorum ki, bebek gibiler ne güzel.. Her duştan sonra kendimi gördüğümde hayata küsüyorum, kızarık sivilce pütür çatlak.. Benim gibi bu durumda olanlar var mı? Neler yapmalıyım bir öneriniz varsa yazarsanız minnettar olurum.

Bazıları tuzla ov diyor, bazıları limonla, bazıları da bebek pudrası sürün diyor. Ama sivilce gibi kızarıkların, pütürlerin üstüne bunları sürmek daha da mahvetmez mi? Tavsiyeleriniz benim için çok önemli..

Deterjanınızı, yumuşatıcınızı değiştirin hatta kullanmayın ya da bebekler için olanları az miktarda onları kullanın. Parfüm vs kullanmayın bir süre. Kantaron yağı mutlaka kullanın. Bir süre deneyin bunları sonuç verecektir başka bir probleminiz yoksa.

Camasirlariniz sikiyo mu ?
Cildiniz kuruysa kese lif kullanmayin malesef dahada kuru oluyo

Lipo krem alabilirsiniz bi alternatifte sertifikali shea yagi

Yumusatici kullanmayin hatta bi sure normal camasir yerine tanga deneyebilirsiniz . Camasirin sikiligindan surtinmesinden mi oluyo anlamis olursunuz

Cildim aşırı kuru olduğu için doktorum sık sık yıkanmamı, kese yapmamı yasakladı. Kuru cildinizle neden kese yapıyorsunuz anlamadım?

Kaçını düzenli olarak yaptınız?Yapmadınız da sadece fikir mi üretiyorsunuz?
Hormon bozukluğu,vitamin eksikliği vs gibi sorunlardan da oluyor,doktora gittiniz mi?
Öneriler kişisel olacak, herkesin hormonu vs aynı değil.Yağlı ciltle kuru cilt malum bir değil.
Buradaki yorumlar da işinize yaramaz.

Benim de cildim çok kuru.ama dusta kese yapıyorum.çıkmadan bebek yağı sürüyorum.çıkınca da ponza taşı galiba ismi,onunla tüm bacağımı ovuyorum.batık ve çatlağa iyi geliyor.yaptığım sürece pürüzsüz bacaklarım var.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bu pütürleri yok etmenin yolu kese dedi doktor ve artı olarak krem verdi. Ama krem işe yaramadı dediğim gibi. Bende sırf kurtulayım diye kese yapıyorum cildim kuru olmasına rağmen. Ardından bol bol nemlendiriyorum. Hormon testi de yapıldı, hiçbir problem yok. Önerileriniz için çok teşekkür ederim

Kremin ismi nedir?

Eşimin sırtında minik minik çok fazla sivilceler cıkmıstı.
Dr nilera sabun önermişti geçti şimdi belki işe yarar. Sivilce için olanı sarı renkte limonlu.
Bir de duş jeli kullanma dedi.

Kuru ciltle fazla uğraşmayın az olan yağı daha da deforme ediyorsunuz . Ilık su ile duş alın ve nemlendirici yağ kullanın. Ayrıca bol bol su için

kuru cilde haftada 2 kese zımpara etkisi yapar ayda bir ya da iki olmalı bence. Ayrıca her duş sonrası nemlendirici losyon olmazsa olmaz

Pişik kremi sivilceleri yok güzel kurutuyo cnm

Batiklara cozum kesinlikle lazer dene ve gor puruzsuzlugune inanamazsin

Bacaklarım batık ve sivilce doluydu lazerden sonra düzeldi. Popom harita gibi ama rahatsız olmuyorum. Çünkü vücudum pürüzsüz ve güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…