Yine olmadı

Eylo42

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2023
38
8
34
Yine olmadı 8gun adet gecikmesinin ardından adet olmak hüsran yine rahim filimi çektirdim klomen kullandım folik asit kullanıyorum yine olmadı insanin bekleyisi heyecan veriyor sonrasinda hüsran herşeyin hayırlisi bakalım inşallah Rabbim sizlere en yakın zamanda tattirir seviliyorsunuz

sizi o kadar iyi anlıyorum ki inş Allahım bi yoluna koymuştur hepimizinkini en kısa zamanda kucaklarımız dolsun hayırlısıyla çook zor bir süreç ve yaşamayan anlamıyor malesef malesef malesef geçiştirip gidiyorlar çok üzülüyorum çok araştırıyorum ama bir şey değişmiyor bende aşılama yapıldı geçen ay ve olmadı kiste dönüştü bu ay beklemedeyiz boşa geçen zamanlar diyorum defealarca beklemek zorunda kaldım napalım elimizden gelen bir şey yokki

Aynen canım bakalım elden duadan başka birşey gelmiyor cuma günü gidip hormon testi vericem folik asit kullanıyorum şuanda 4senedir evliyim bende her deneme olmuyor Rabbim hakkımızda hayırlısıni versin ne diyim

Aynen canım bakalım elden duadan başka birşey gelmiyor cuma günü gidip hormon testi vericem folik asit kullanıyorum şuanda 4senedir evliyim bende her deneme olmuyor Rabbim hakkımızda hayırlısıni versin ne diyim
Gerçekten bu zorlu süreç bana sadece kendim için değil bu derdi yaşayan herkese dua etmeyi başkalarını da anlamayı öğretti insanların lafları her ay olacak mı stresi neden olmuyor stresi vakit geçiyor düşüncesi hepsiyle biz cebelleşiyoruz Allah yardımcımız olsun kimseyi bununla imtihan etmesin hepimize en güzel zamanda en güzelini sağlıklı sıhhatli bir şekilde nasip etsin

Amin ecmain bu ay olmadı inşallah diğer ay bir bakmisiz hepimiz hamileyiz doktorumu aradım şimdi cuma günü hormon testi yapalım dedi bilmiyorum artık ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…