yine günüm geçti

• Konu Sahibi fındıkk kurdum 81
  • Başlangıç Tarihi
F

fındıkk kurdum 81

Ziyaretçi
kızlar ya benim son iki aydır sürekli günüm geçiyo bu kezde 5 gün geçti test yapıp yapmamakta karasızım yine hayal kırıklığına uğramakytak korkuyorum lütfen yardım edin ne yapmalıyım kafamçokkarıştı

canım bu durumda ne desek boş, ama bence biran önce yap testi belki hamişsindir böyle tedirgin bekleyiş yaşamaktan iyidir, inş. allah gönlüne göre versin bir an önce hamiş olman dileğimle

.........edit.........................

Son düzenleme:
kafana taktıkça gecikiyor. tamamen psikolojik yani. düşünmemeye çalış. sana diyom ama inan 2 gündür benimde günüm geçti resmen depresyondayım. korunuyorum ama yinede imkansız değil yani. çünkü ben bebek istemiyorum. eğer hamile olursam zor bi durum olur benim için. senağlama 2 gündür hep aklımda bu var kafayı yiyecem. ben stres yaptıkça daha gecikcek eminim.
Allah isteyen herkese versin. ama benim için dua edin inşallah bende bişi yoktur. :a015:

ne garip ya kimi çok istiyor kimi istemiyor ne yaman çelişki
bu arada canım 2 gün daha bekle ve öyle yap birazda stres
yapıp geciktirebilisinizde allah isteyen herkese versin
çünkü gerçekten çok güzel birşeymiş canından can taşımak

Bence hemen bi test yap hemen hamileysen öğrenmiş olursun amam değilsen stresten kurtulursun zaten stresi üzerinden atincada adetin sökülür.bu arada umarım hamilesindir şakerim.

Sağolun kizlar ya gerçekten de stresin büyük etkisi olduğunu düşünüyorum am ben yine de yarin bi test yapicam sonucu sizlerle paylaşirim iyiki varsiniz ya canlarim benim

canım bende sabah ilk için test yapmak olsun inş hamilesindin dualarımız seninle

rabbim gönlüne göre versin canım..hayırlı haberini alırız inşallah....

cnm bu sitresi çekmektense bencede hemen bi test yap ve öğren neticeyi.
ama sitres yaptığın sürece gecikmeler oluyor birkeresinde benim 10 gün geçmişti doktorum beynimi olmucam diye şartlandırdığımdan olamadığımı söyledi demesi kolay yapma sı zor şeyi yapmaya çalışıcaksın biraz rahatlamaya çalış.
inşallah biranönce hayırlı haberlerini alırız.

canim benim anladigim kadariyla sen bebek istiyorsun ve bu yuzden stres yapiyorsun bu cok yanlis....hemen stres yapmayi birak ve test yap bence...her ihtimale karsi...ya stres yaptigin icin gecikti adetin ya da hamilesin bence test yaptir rahatla ama once stresten kurtul...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…