Yine bennn:(?

Kafamda soru işaretleri var mutsuz değilim ama , hislerim yüzünden galiba çaba göstermenin sebebi
O zaman mutlu olun ne diyeyim ...

Ama tekrar şans verilen bir ilişkinin daha başında incindiğini , değersiz ve önemsiz hissettiğini düşünmek ve bunu kuruntu mu yapıyorum diye değerlendirmek bu ilişki de çok da “ mutlu ve rahat” olmadığınızı gösteriyor bana

Yoo çok mutlu olduğumu iddia etmiyorum zaten maalesef hata yi yapan taraf da benim , onun pişmanlığı da var keske bitirecek gücüm olsa en azından kafam net olurdu

Adamın umrunda değilsin.
Resmen onlarla takılıyorum senle sevgiliyim demiş.
Uğraşıp barışmışsın boşuna.
Nldu sildin mi o arkadaşını bu herif için?

Yoo çok mutlu olduğumu iddia etmiyorum zaten maalesef hata yi yapan taraf da benim , onun pişmanlığı da var keske bitirecek gücüm olsa en azından kafam net olurdu
Keşke bitirecek gücüm olsa demişsin e zaten bitmiş zamanında şimdi hala bu kadar çılgın çaba neden ? Kimse vazgeçilmez değil yapmayın böyle takılıp kalmayın birilerine ..

Adamın umrunda değilsin.
Resmen onlarla takılıyorum senle sevgiliyim demiş.
Uğraşıp barışmışsın boşuna.
Nldu sildin mi o arkadaşını bu herif için?

Umyrsadigini sevdiğini soyluyor ama bazen böyle hissediyorum...

Hayır silmedim

Bak canım(artık canım diyerek bir abla olarak hitap edeceğim sana) ben senin bir çok konuna yorum yaptım. Lütfen ama lütfen bu adamdan ayrıl . Sizin ilişkiniz hiç normal değil gerçekten. Adam resmen sen orda dur ben istediğim kızlarla da takilirim ama sen hiçbir şey yapamazsin kafasında biri. Senin hiçbir erkekle gorusmene tahammül edemiyor ama kendisi bar, klup her yerde takılıyor. İstediği kızları da ekliyor ve sen hala enayi gibi onu bekliyorsun , onu seviyorsun . Kusura bakma ama yapma bu kadarını , vazgecmen için başka kızla aynı yatakta yakalan mi lazım?

Ve ayrıca kimsenin bu kadar çifte standart uygulamasına izin verme. Sana gelince onunla görüşme bununla görüşme , kendisi istediği gibi geziyor , yok yaa. Lütfen artık yazılan tavsiyeleri dinle,dünyada milyarlarca erkek var, o kadar fazla ki erkek nüfusu inanamazsin. O gider baskasi gelir hatta çok daha düzgünü gelir. Senden baskaisni gözü görmeyen gelir . Ama gelmesi için bunu bırakman lazım.

sızı sevmıyor
sızın fazla ısrarınızdan sızınle bırlıkte hala
cat cat dıye soyledım kusura bakmayın ama gercek bu

sızı sevmıyor
sızın fazla ısrarınızdan sızınle bırlıkte hala
cat cat dıye soyledım kusura bakmayın ama gercek bu

Yani bilmiyorum ki devam ettik bi şekild e her duruma rağmen anlayış gösteriyor da çeşitli konularda

Sanmıyorum intikam amacı güttüğünü bana bişey yaptığı yok çünkü
Daha ne yapacak?
Sizi sevmeyen birinin peşinde deli divanesiniz sevsin diye.
Size sürekli bekle, her şeyi sindireyim (meali her haltı yiyeyim), ısınırsam ya da boşta kalırsam sana bakarım diyor.
Daha ne kadar açıklayıcı olabilir?

Sadece intikam amacı gutmuyor diyorum yoksa ben peşinden koşmuyorum yada bana çok aşık demiyorum zaten intikam amacı güttüğünü düşünmüyorum diğer yazdiklariniz doğru olabilir ben objektif bakamıyorum işin içine duygular girince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…