Yine bennn:(?

hazalee98

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2018
1.227
1.040
26
Merhabaa açtığım konuyu hatırlayanlar olur

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/cok-buyuk-hata-yaptim.1084519/

Erkek arkadaşımla neyseki arayı düzelttim, ama bu süreçte çok çaba gösterdim üzerine gittim, ikna etmek için uğraştim ilk başta çok soğuk davranıyordu şu an eski haline yakın gibi..ama ben ailemin yanına döndüm şu an yaz okulum bitti iletişimimiz daha çok mesajla pek aramayız birbirimizi, bazen diyorum ki ben yazdığım için mi yazıyor ben üzerine gittiğim için mi dün attığı mesajı görüldü yapıp bıraktım ve hiçbi cevap vermedim ne zamana kadar tepkisiz olucak merak ediyorum, acaba bu süreçte üzerine çok mu gidip bunalttim ne yapmalıyım

Ayrıca kendisinin gece hayatı var clublere barlara gidiyor ben bişey demiyorum gittiği zaman nerde olduğunu kimle olduğunu söylüyor sorun şu ki ınstagram dan bazı kızları takip ediyor ara sıra bi kaç defa bunu sorun ettiğim de " x y kişisi benim için farketmiyor senin ayrı bir yerin var gözümde seni ilgilendiren kısım bu ben serbest yaşadım bazı şeyleri sindirebilmek için zamana ihtiyacım var " filan demişti ne yapmalıyım 25 yaşındaki insana bu konuda laf söylemek istemiyorum artık seviyorum bu ilişki için çaba gösterdim ama bazen inciniyorum önemsiz ve değersiz hissediyorum sizce kuruntu mu ediyorum ?

Beni kandırıyor mu sizcee

Beni kandırıyor mu sizcee
Bir adam ne kadar serbest yaşarsa yaşasın, yaşam biçimi ne kadar farklı olursa olsun disco, bar, clup bu tarz yerlere sevgilisi ile gider eğlenir. İnstagramdan bir kızı ekleyebilir gayet normal ama tanımadığı bir kızı takip edip eklemek neyin nesi bilemem.
Ama sizi sevdiğine inanmıyorum ben.

Okurken ben bile bunladim neden bukadar uzerine dusuyorsunuz olmuyorsa olmuyordur yani evli ve cocuklu bir insan degilsiniz ki evli bile cocuklarinla ayirlanlar oluyor olmadi zaman hem cok uzerine gittim diye kendiniz diyorsunuz omdan sonra ben zorladim icin mi msj cekiyor diyorsunuz siz normal dusunup davranmiyorsunuz bence bir yardim alin

Bar club pek benim tarzım diil ya

Tanıdığına inanmıyorum bende...

Üzücü

Önceki konuya göre yorum yapılsın diye link koymuştum oraya...yani bu ara üstüne gitmenin bi sebebi var

Hiç bilmiyorum arada sırada arar ben hiç aranan baştan beri böyle gelisti

Bar club pek benim tarzım diil ya

Tanıdığına inanmıyorum bende...

Üzücü
Tarzınız olmasa bile böyle yerlerde vakit geçireceğine sizinle geçirsin? Ama adam geçirmiyor. Yani sesinizi bile duymaya tenezzül etmiyor. Sanmıyorum size karşı birşeyler beslediğini. Hayatını yaşıyor adam.

Çok gezenin ayağına tavuk b...ku bulaşır deler sevgiline hatırlat O bar senin bu club benim gezerken bi gün bi yerde gözü birine kayar
Ayrıca niye bi erkeğin üzerine bu kadar düşersiniz onu da anlamış değilim

Ayri sehirlerdeyiz şu an beraber vakit geçirme imkanımız yok maalesef haklı olabilirsiniz teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…