Yine ağlıyorum....

cnm sen şimdi bu kadar güvensiz ve kıskanç bir kız arkadaş profili çizersen biryerden sonra korkuların gerçek olur.kıskançlıktan çatlasan bile hafif bir gülümsemeyle sorup soruştucaksın olanı biteni.duygularımıza kapılıp gidersek toz duman olur ortalık.önce kendine sonra sevdiğine güvenmekten başka çaren yok.zaten bir sorun varsa ve o bir başkasıyla flört etmeye başladıysa bunu değiştiremezsin.olgunlukla kabullenip hayatına devam etmelisin.zor da olsa dimdik ayakta kalacaksın.erkek milletine ağlayan sızlayan çok seven kadın yaramıyor.mümkünse sen süründürücen.yoksa herkes yoluna.hiç üzme tatlı canını.sonra kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar.düşündümde aşağıdaki gülümsemelerde erkeklere ölüm sloganı olsa ne çok kullanılırdı.özelliklede benim tarafımdansırnaşık şey

kıskançlık, mantıkla açıklanabilecek veya giderilebilecek bir duygu degildiryasakkelime

yine de tek çözüm, kıskançlığa kapılan kişinin eşiyle bütün ilişkisini başından itibaren gözden geçirmesidirsengözlerimebaksanab

eğer eşiyle bağı, onarılmayacak ölçüde parçalanmış, kopmuşsa, ilişkiyi zorlamanın anlamı yoktur:a015:

canım bence burda o maillerden daha da önemli birşey var
senin aşırı kıskançlıgın önce bunun üstesinden gelmek gerek
güven duy karşındakine eger yapmak isterse emin ol senın ruhun duymaz

Seninle bi özelliğimiz daha mı uyuyor Sarduşum KuzucuğummŞeniz
Sende mi kıskançsın benim gibi:a015:
ama Allah'a şükür karşılıklı empati ve kıskançlıkla çözüyoruz olayı:1rolleyes:
Napalım bizde böyle seviyoruz birbirimizi:asigim:

tatlım sevgilin seni ne kadar zamandır eskisi gibi kıskanmıyor ve senin kıskançlığına tahammül edemiyor?

sen sanırım dengeyi şaşırmışsın yani sadece kıskanmaya odaklanmışsın, bu çok yanlış, her zaman kaybedersin:mymeka:

sevgilini kıskan ama hayatının merkezi yapma benden sana bir abla nasihati
esas olan sensin bunu asla unutma, :mymeka:

dengeyi nasıl kuracağına gelince, bir kere sevgilinle anlaşma yapacaksın "kendine yapılmasını istemediğin şeyleri bana yapma":mymeka: diyeceksin...o mesajı alır zatenkafamçokkarıştı...baktın yapıyor sen hiç kavga gürültü etmeden canını sıkan şey neyse aynısıyla karşılık vereceksin...işe yarar yaramıyorsa da bence sen kendine kendin gibi bir sevgili eş bul yoksa bir ömür böyle geçmez tatlım şutarafagitti

dediğim gibi akılla mantıkla çözülecek şey değil bu kıskançlık...tek çaresi "kendin gibi birini kendine bulman":1hug:

deli gibi kıskancım hem dekaydirigubbakcemile5Şeniz

inanmıyorum ikinci sayfa da yazıdığım mesajın ikizi:1shok:
sevindim kıskanç bi Kuzucuk bulduğumaŞeniz
parlaa cım inşallah hayırlısı olur hakkında a.s.

inanmıyorum ikinci sayfa da yazıdığım mesajın ikizi:1shok:
sevindim kıskanç bi Kuzucuk bulduğumaŞeniz
parlaa cım inşallah hayırlısı olur hakkında a.s.

bakayım okumadım ama kıskançlığa tek çözüm bu yoldur, yani aklın yolu birdirkaydirigubbakcemile5

çok merak ettim bakim

balım dediğim gibi aklın yolu birdirkaydirigubbakcemile5

madem başedemiyoruz bu duygumuzla o zaman birlikte yaşamayı öğrenmemiz lazım yerimseniben

sıkma canını bende evlenmeden önce de bakardım...oda benim maillerime tabiki ve de kontrol amaçlı yapardık bunları...ayıpsa ayıp alan memnun veren memnun oldukdan sonra kime ne :teselli:

tekrar tekrar söylüyorum seni anlaması için kendin gibi bir sevgilin eşin olmalı ve hayatının merkezi yapmaman lazım...bu onu da sıkar seni de çok üzer ona göre:mymeka:

bunun içinmi gözüne uyku girmedi,bunun içinmi sevgiline bağırıp çağırdın :1shok:

Canım kusura bakma ama kendini de, sevgilini de, ilişkinizi de yıpratmaktan başka hiçbir şey yapmamışsın.

İnsanlar sosyal yaratıklar, kimsenin de dünyası sevgilisinin etrafında dönmüyor. Bir sürü insan girip çıkıyor hayatımıza. Arkadaşlar, sınıf arkadaşları, iş arkadaşları... sevgililerimizin tüm bu insanlarla olan ilşkilerini sorgulamaya gidersek ne ilişkimizi koruyabilip sürdürebiliriz, ne de akıl sağlığımızı.

Bak ne kadar rezil bir gece geçirmişsin, yazık günah değil mi canına?
Neymiş kıza notunu sormuş, kız da ona... yarın bir gün iş hayatına atladığında ne yapacaksın?
İş arkadaşlarıyla geceleri mesailere kaldığına? Böyle yiyip bitirecekmisin ikinizi de?

Onun sevgisini tüketiyorsun sadece... bu kadar. Ve sen böyle devam ettiğin sürece o dolacak dolacak dolacak sonra bir gün eee yetti be deyip bırakacak seni, sonra da sen buraya gelip bir derdim var bölümüne, beni terketti ama neden diye soracaksın, daha çok acı çekeceksin, perişan olacaksın.

Yapma bunu kendine de ona da, belli ki çok seviyorsun ama kıskançlık zehirli bir oktur, ne kadar çok saplarsan o kadar çabuk öldürürsün karşındakini.

Ne yaparsan yap ama elinde gerçekten sağlam kanıtlar olmadığı sürece bilip bilmeden saldırıya geçme.
Hep kaybeden sen olursun.. inan bana haklıyken bile haksız duruma düşersin. Sakin olmayı, kendini kontrol etmeyi öğrenmek zorundasın.

Hayatta kim olursa olsun geçerli bu, işin aslını tam olarak öğrenmeden kendini bile suçlama.

kızlar evde değildim ancak girebildim nete..bütün yazılanları pür dikkat okudum ..eğer şuan iyiysem biraz da sizlerin sayesinde..hepinize cevap yazamıyorum ama hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim..bu sabah kalktığında beni aramadı..akşamki kızgınlığından ötürü..ben aradım..saat 10.30 du..okadar soğuk konuşuyor ki anlatamam..özür dilemesi gerekirken birde bana trip yapıyor..neyse ben yine dayanamadım açtım konuyu..bana bir açıklama yapman gerekmiyormu dedim..başladı yine bağırmaya..sabah sabah başlama yeter artık ben suçlu olsam açıklama yaparım ama suçumyok benim vs...baya bir tartıştık ne açıklama yaptı ne bşy..bende sinirlendim yine ağladım sızladım.attım kendimi çarşıya..hiç aramadım msj atmadım bir kaç saat..2 saat sonra bi msj geldi..aşkım ben yaıtıyorum uyucam biraz çok yorgunum diye..hiç birşey olmamış gibi..bende çok soğuk bir cvp yazdım..tamam uyu yazdım..sonra yine kalktığını filan haber vermiş..baktım ben soğuk yazınca o da soğuk yazmaya başladı..ben aramıyorum şuan..msj atarsa karşılık veriyorum okadar..ama halen çok kırgınım içim çok yanıyo halen..belki büyüttüm farkındyım ama elimde değil..çok üzdü beni bu olay..şuan kafam çok karışık..ne yapmalıyım ona nasıl davranmalıyım..bu konuyu yüzyüze gelene kadar birdaha açmıcam tek bildiğim o..ama bayramda buluştuğumuzda tekrar açmzsam bu konuyu çatlarım..iyi bir açıklamayı hakediyorum sanırım..ama şuan nasıl davranacağımı bilmiyorum...

bebeğim pür dikkat okudum diyorsunda bence hiç de öyle değil:mymeka:
kaydirigubbakcemilegel bak geriye dön ve "PÜR DİKKAT" okursan sorularının cevaplarını oralarda olduğunu göreceksin:mymeka:

:)
bak canım bazen ilişkilerde na kadar kızarsan bozulursan bozul, bazı şeyleri görmezden gelmek zorundasın...
neden biliyor musun, her adımını her konuştuğunu her söylediğini her baktığını burnundan getirirsen laf edersen karşındakini kendinden uzaklaştırırsın, çook ta yıpratırsın...demek senden okadar korkuyorki gönderdiği maili silmiş...
okadar zekice davranmalısın ki aslında o maili senin yanında atabilmeli,senin herşeyden haberin olabilmelidir....
bence attığı mailde gayette ustruplu sevgilin, ve sen bunu bildiğini gördüğünü ona hesap sorar gibi değil de yanyana geldiğinizde canımlı cicimli sakin bir şekildeyken sorsaydın söyleseydin emin ol sana açıklamasını yapar sen de ağlamazdın...
şimdi bence birşey olmamış gibi davran, biraraya geldiğinizde de hesap sorma-sadece onu çok sevdiğinden, birden görünce o maili çok bozulduğunu, aynı şeyi senin mailinde görse onun da moralinin bozulabileceğini anlat.....ve sevgiline soğuk davranma tatlımm, erkekler hesap soran surat asan kadından nefret eder malum..

bebeğim pür dikkat okudum diyorsunda bence hiç de öyle değil:mymeka:
kaydirigubbakcemilegel bak geriye dön ve "PÜR DİKKAT" okursan sorularının cevaplarını oralarda olduğunu göreceksin:mymeka:
canım tekrar tekrar okuyorum inan yazılanları .. uzatmamam gerektiğinin farkındayım hepinizin kanasi o..eğer şuan daha sakinsem ve daha sabırlıysam inanın bu yazılanlar sayesindedi..

az önce size birdaha bu konuyu açmıcam dmiştim ya yüz yüze gelene kadar..ben yine dayanamadım ve telefonla aradım.. FİRSTDAY cim senin şuan yazdığın msjı ben az önce uyguladım..telefonda okadar sakin konuştum ki ben bile tanıyamadım kendimisırnaşık şey gerçekten çok doğru ve güzel şeyler yazmışsın canım.hepiniz öyle..bende öyle davranmak istiyorum ama ah şu sinirim yok mu şu sabırsızlığım yok mu bana hayatımda okadar zarar verdi ki..neyse aradım az önce..benim asıl kızdığım şeyin o maili silmesi ve arkamdan gizli iş çevirir gibi davranması olduğunu iza ettim..çok incindiğimi ve akşam hiç uyuyamadığımı söyledim..tekrar cevap yazıp yazmadığını sordum.. o da az önce msn deydi msn de görüştük dedi..bende sakin bir şekilde ne konuştunuz peki dedim..önce dersten sonrada fenerbahçeden bahsettik dedi..hay allahım ne alakaysa..bende yaa öylemi filand edim..bukadar samimi olmanı istemiyrum dedim..baktım oda yumuşamaya başladı sırnaşık şey ben 4 yıl üniversitede okudum orada da kız arkadaşlarım oldu benden bi yanlış gördünmü filan dedi..görmedim aam kıskanç bir insaım biliyorsun filan dedim..çok samimi olmanı istemiyorum dedim..çok abarttın bu olayı bana güven biraz filan dedi..neyseki sinirlenmedim ve tatlı bir şekilde bağlandı..peki ben affettim mi unuttum mu olanları hayır tabi..ama içimde yaşıcam bazı şeyleri bu saatten itibaren..yani bu olayla ilgili olanları..birdaha açmıcam bu konuyu..gidiş hattına bakıcam..ama gözümüde üzerinden ve maillerinden ayırmıcam :dilcikar: bundan sonrada inşallah çok fazla kıskandığımı belli etmemeye çalıiıcam umarım başarabilirim..şuan çok daha sakinim ama aklıma geldikçe yine üzülüyorum fakat bunu ona yansıtmıcam..sizlere de tekrar tekrar teşekkürler kızlar inanın değişirsem eğer sizin sayenizde değişicem..

sana kocaman aferin şekerŞeniza.s.

erkek arkadasina güvenmiyormusun sen, güvenmiyorsan niye berabersin onunla
bende böyle mesajlar yazardim sen hic arkadaslarina böyle mesaj yazmadinmi

hiç dert edilecek birşey değil bence boşuna ağlamışsınız.
üniversitede 4 kişilik bir grubumuz vardı ve 2si erkekti.çokta samimiydik onlarla.
Her zamanda birbirimizi arkadaş olarak gördük özel bir düşünce olmadı.
Sonuçta birlikte yapmışlar merak etmiştir sonucunu sormuştur bunun kız yada erkek arkadaş ayrımı olmaz.Erkek arkadaşınızdan eminseniz güveniyorsanız sorup cevabını aldıktan sonra ne üzülmeye ne aranızda sorun haline getirmeye nede ağlamaya değer bence..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…