Yıllardır ideal kilomdayım.bu da benim kilo alma hikayem

iştah açıcı değil ki bu sonuçta...

vücütta yağın depolanmasına yardımcı oluyor...

bende yemek yiyemiyorum yaa...

süt her zaman midede şişkinlik yapar ve tok tutar ne yazık ki :/ bu kısımda sizin elinizden geleni yapmanız gerekiyor.biraz zorlamanız lazım kendizi.bu iştah açıcı değil sadece normal öğünlerinizin yanında takviye 1 öğün daha yemiş gibi oluyosunuz.kızlar öğünlerinize çok dikkat edin tok olsanız bile biraz zorlayın

aaaa işte benim sorunum tamda bu zaten .. yemek yeme bozukluğu iştahım yok zorlayıncada miğdem alt üst oluyor istem dışı kusuyorum yada tansiyonum düşüyor..
ben zaten zorlayabilsem kendimi yemeye bu şeylere ihtiyaç kalmazdı genemi alamıyacağım kiloo çok mutsuz oldum şimdi

evet canım bu kutu aynısını aldım ben 4 kilo aldım ben biraz agır alıyorum kiloları ama bana enerji veriyo resmen o yorgun halim gitti çokta alıştım valla bitince napıcam acababu ürünle tanıştırdıgın için çok saol tunavcım allah ne muradın vara versin inş

bu acıktırmak için değlki canım sadece bi tabak yıyorsan onu 2 tabak yemiş oluyosun yatmadan önce kekle veya başka bişeyle iç derim süt zaten tok tutar yemek amaçlı kullanma bunu

ne kadar zamanda aldın 4 kiloyu? 1 kutuda mı?

hemen moralini bozma :) çok sevdiğin şeyleri yapıp onları ye.tabakları süsle iştahın açılır biraz.sonra çok yiyemiyosan mümkün olduğunca enerjisi yüksek ama kendisi küçük şeyleri yemeye çalış.tv karşısında kuruyemiş falan ye.

haklısın canım bu sefer karalıyım alıcam kilo
dediğin gibi yapıcam eve gitmeden markete ugrayıp en sevdiğim şeyleri almam lazım sonra tv karşısında transa geçip farketmeden onları yiyebilirim :)

hemen pes etmeyin :) ben başlayalı 2 gün oldu bakalım 1 hafta sonra tartılcam umarım en az 1 kilo alabilmişimdir.ama benimki 2200 kalorilik olanı değil.1850 kalori olanı.sanırım bu durumda sizden biraz daha geç kilo alcam.ama bünye meselesi tabi belkide sizi geçerim :) çok hırslıyım bu konuda

ne kadar zamanda aldın 4 kiloyu? 1 kutuda mı?

1 kutuda 3 kilo aldım ben zaten çok zor kilo almam 49 600 düm şimdi 54 kiloyumsabah aç karnına 53 700 geliyorum aslında daha almasam iyi olucak tam iyi oldum böyleikinci kutuyu içiyorum şimdi baya oldu başlıyalı

Tunavy canm . Simdi bu sise 2727 gram. Olcekte 250 gram. Sen yarm olcek icmissin. Yani gunde yaklask 125 gram. Bu ürn yarm ölcek icersenn en fazla 1 ay gtmezmii. Bnmki 20 gunde biter gbi gliyo canm.
Acaba daha mı byktü seninkinin gramajı

Zeross sen hangi sekilde kullandnnn cnm :) anltrmsnn

Kahvaltını yaptıktan sonra içme,içebildiğin kadar uyumadan hemen önce iç.resmen sabah tüm gereken enerjiyi alır günün geri kalanını tok geçirirsin.kahvaltıdan sonra bir avuç fındık ya da ceviz ye ki iştahın açılsın.ürünü de kekle ye ki miden büyüsün.mutlaka işe yarıyacak dediklerimi uygularsan
Yediğinde kusma bozukluğun varmış sakın anoroksi olmayasın.(yazılışınıda tam bilmiyorum)
Sağolasın inş bende senin gibi anne olurum en kısa zamanda.artık 54 küsürlerdeymişsin senin için çok mutlu oldum ama bu son kutun olsun bence sonra tombiş olma
Canım 2 boy kutu var;biri 15 günlük diğeri bir aylık.ben 15 günlüğü 25 beş gün filan,1 aylığıda 2 aya yakın içtim.(yarım ölcekle )

ya kızlar sabah akşam 4 gündür içiyorum 46 kilo ile başladım dün akşam yatmadan tatrtıldım ( yemeği 4 saat önce yemiştim) 48 kilo çıktım inanmadım mantığım red ediyo 4 günde 2 kilo alınmaz yani ben alamam başka bi tartıda daha tartılıcam :)
bu arada bugün şirketdekiler sen kilomu aldın diye sordular

canım ben 400 ml süte yarım ölçek koyup yatmadan önce içip yatıyorum2. kahvaltıdan sonrada 1 ay parmaton vitamin içtim

anladım canım 2727 gramlık üründen mi aldın ? bu ürün ne kadar dayandı sana yani kaç günde bitirdin bir kutuyu. 4 kiloyu 1 kutudamı aldın :)
inşallah bnde alırım bugün evime dönüyorum kullanmaya başlycam tekrardan :)

Canm sn nal kullaniyosn ? Kc gr toz ile kac mililtre sutu karistiriyosn

Arkadaslar cok uzun zamn bu urunu kullandim daha onceki yorumlarimida okuyabilirsinz neyse bu urunu bikac ay kullanin sonra 1 ay kullnmayin vucudu dinlendirn urunu kesnce 3 kilo gidiyo ona gire kullanin ve gobek yapiyo mekik cekin yarim saat sonra icin gunde 3 defada kullndim 4 defada ama normali 3 kahvaltidan sonra gun icinde ve yatarken yaninda sakin bisi yemeyin agir gelir mideniz bulanir arti urunu bozar ayni saatlerde icin ben cok kilo aldim 1850 olani kullandim simdi 2200 cikms onuada aldim biraz yogunluktan zayiflam bikac kilo almk istiyrm kalca yuz gobek oldu ama goguse alamadm bisi sorcak olursanz cevaplarm bu urun disardan geliyo 1yil gelmemisti nekadar cok beklemstm uzmani oldum bu urunun:)

yemeklerden kaç zaman sonra içelim mesela...?

ben künefeyle içiyordum aynı anda yanlış mı yapmışım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…