Yıllardır ideal kilomdayım.bu da benim kilo alma hikayem

Ne mutlu sana :)) Çok teşekkürler. Dediğin gibi deneyeceğim bu akşam. Çikolata çok severim. Çikolatalı süt de çok severim. Ama işte bu ürünü yeterince eritemediğim için kötü geldi. Az az koymayı deneyeceğim. Bir de ben daha az süt koyuyordum. en fazla 300 ml. Fazlasını geceleyin midem almıyor.
Yıllardır kilo almak için uğraşıyorum. Bir tek üniversitedeyken birkaç yıl istediğim gibiydi kilom. Sonra bir üzüntü, stresle kilo vermeye başladım. Bu sefer iyi olacağına inanıyorum. Yemek öğünlerimi de arttırdım vitamin sayesinde.
Sonucu paylaşırım.

vayy gnc den bahsediyosunuz benim mj larima bi bakin konumda vardi galiba ben cok kilo aldim gobegim bile oldu

önce tozu sonra sütü bir kavonoza kayuyorum çalkalıyorum ve topaklanma olmuyor
bu arada ben pipetle içiyorum böylelikle ağzınıza topak gelmez
birde içerken yanında kek ve benzeri şeyler yemeye çalışın
sanırım bunlar işe yarar

bnde gögüslermn kücük olmasnı kiloma baglıyrm

bnde stres yptığm zmn yada mralm bzldugu zmn hmen kilo veryrm yaa :/

off yaaa bende çok umutlandım şmdi.s çok şey denedim ama olmadı.bunlarda biraz pahalı açıkçası.önümzdeki ay işe başlayablrm hayırlısıyla.parayı alınca ilk önce bunu alıp deneyecğim inş sonuç verir. 23 yaşındayım. 1.65 boy kilo 50. 6-7 kilo almam lazım.seneye düğünüm olablr

ben hayatım boyunca ilk defa kilo aldım 2010 yılında. sabah işe giderken tost yerdim.yanımda bir tost daha götürürdm 10 çayında onu yerdim. çayı içmezdm nerdeyse.öğlen yemeğinde ince dilimlenmiş ekmekleri bol bol yerdim.ince olunca az yemişm gibi hssedyrdm o yuzden habire ekmeğe dalıodum.sonra saat 3de çay molası vardı.ben çay yerine yanıma mandalina alırdım.onu yerdm. yada çayla bisküvi yerdim. neyse akşam eve geldiğimde annemn yemeklernden normal bi şekilde yerdim.ayırt etmedn.hafta sonlarıda sabah kahvaltısında ekmekle pekmeze dalıodum sürekli. bu şekilde 2 ayda 7 kilo almıştım.
yıllardır kilo alamayan ben.bir anda aldım.tabi işten çıkınca o düzeni yakalayamdm.kilolar fıss diye söndü gitti 50de kaldım.metabolizma hızlı bi kere.herşeyi yakıyor.
şmdi senın anlattıklrn çok mantklı geldi bana. yani iştah açma yerine.ne yesek yarayack.yakmayacağz yedklermizi.kilolarda bizde kalack inşşşşş :))

Bir zamanlar gezmedigim forum sitesi gitmedigim doktor kalmamisti, o kadar cok yedigim halde kilo alamiyordum. boyum 1 70 kilom 54 tü hiç degismezdi. Karadeniz turunda hic yemedigim tereyagina alistim, sabah kahvaltilarinda özellikle sıcacik köy ekmegi yaninda tereyag, peynir düsünebiliyormusunuz tadi, agzimin suyu akti yine :)) istahimi daha cok acti, yemek aliskanliklarimin disina ciktim biraz.su an 63 kiloyum ama eski halimi özlüyorum, rejim yapmiyorum su an icin. önümüz yaz koca bir popom ve kalin bacaklarimla nasil denize girecegim bilmiyorum.

canım ben 400 ml süte yarım ölçek kartıp içiyorum zayen ürünü alırken yanında shaker da hediye ettiler onda çalkalayıp içiyorum

Son düzenleme:
yorumlarınız için teşekkür ederim Dün akşam ilk defa içebildim. 300 ml süte yarım ölçeğin de yarısı kadar toz attım, ancak karıştırıp eritebildim. Yanında da muz ve bisküvi yedim.
Bugün kek aldım dışarıdan, artık süte attığım toz miktarını arttırarak devam edeceğim. İnşallah hepimiz ideal kilomuza kavuşuruz, kolay gelsin

bir de blander ile cırparak dene istersen yarım ölceği,muz yerine kek tavsiye ederim.

bir de blander ile cırparak dene istersen yarım ölceği,muz yerine kek tavsiye ederim.

Haklısın blenderla çırpmak da pratik bir yöntem olacaktır, teşekkür ederim.
Ben çabuk pes etmiştim midem bulanınca, ama buradaki yorumları okuduktan sonra tekrar başladım. İyi ki de başlamışım. Kendime en uygun yöntemi deneye yanıla bulacağım elbet.
Geçen akşam evde kek yoktu ondan muz yedim. Ama dünden beri kekle devam ediyorum

aınen bende anlamıyorum bnde 20 yasndayım 39 40 kıloyum ufacıcık bnmde xs alamıyorum kılooo .

ben fındıklı-kakaolu topkek alırdım

ya canım bu ürünün adı tam olarak ne ? internetten alıcm. link atarsan çok sevinirim.inşalllah bnde kilo alırım

ankarada oturuyorum ben.

GNC Maazalar

bu adres ankara'daki sana yakın mağazaları bulmana yardımcı olur.Ankara'da gnc bulmakta hiç sıkıntı yaşamazsın.belki optimum mağazasında güzel kampanyalarda vardır.bence kesinlikle mağazasından al.bu konuyu okursan zaten ne alman gerektiğini anlayacaksın.yardımcı olmak için cokca bahsettim.

Ankara mağazaları oldukca cok bir çok ile göre
GNC - ANKAMALL
GNC - ANTARES
GNC - ARCADIUM
GNC - BİLKENT
GNC - CEPA
GNC - GORDİON
GNC - KARUM
GNC - OPTIMUM ANKARA
GNC - PANORA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…