Yıllardır ideal kilomdayım.bu da benim kilo alma hikayem

Arkadaşlar ben de bu ürünü kullanmaya başladım. Şuan 42 kiloyum, belki kullanmak isteyenlere yararı olur diye gelişmeleri buradan yazacağım. Dün akşam ilk içeceğimi 250 ml süte 1 ölçek kullanarak içtim, biraz yoğun oldu.

dün iş çıkışı ben de gidip aldım bu üründen. gerçekten çok büyün bir kutusu var ve görünce bu nasıl biter dedim.
satıcı bayan çok yardımcı oldu nasıl kullanmam gerektiğini anlattı. bana tavsiyesi sabah akşam yarım ölçek bi bardak süte.
çikolatalı aldım tadı güzel.spor yapmana gerek yok dedi.(oturarak çalışıyorum)
bu sabah musmutlu uyandım daha bi enerjik. gelişmeleri yine paylaşırım.

bunu tavsiye eden arkadaşa çoook teşekkürler inş. bizde senin gibi istediğimiz sonuca ulaşırız.

soğuk sütlemi dedi canım sana ben sıcak içtim hep sanırım soğuk içmek gerekiyormuş evet tadı çok güzel ama düzenli beslenmeyide ihmal etme

soğuk sütlemi dedi canım sana ben sıcak içtim hep sanırım soğuk içmek gerekiyormuş evet tadı çok güzel ama düzenli beslenmeyide ihmal etme

evet soğuk sütle dedi birde süreklilik çok önemli dedi. bir buçuk ayda bütün kutu biter dedi.
ben tam ölçek değilde yarım ölçek kullanıyorum bu arada çalışıyorum kahvaltı alışkanlığım pek yok
yani düzen felan arama bende.

kahvaltıdan sonra al dedi ama öğle yemeğinden sonra içsen nasıl olur ki ?

bana sabah akşam dedi satıcı bayan acaba sadece akşam mı içsem?

bu arada zeroş çok geçmiş olsun canım acil şifalar prensine.

kahvaltı yapamıyorsan bir poğaça,bir parça simit ya da bir dilim kek ye.aslında geceden kendine küçücuk bir sandivic yapman en güzeli istediğin kahvaltılığı koyabilirsin içine.ben sadece gece içtim doktorda satış elemanı da öyle dedi.

Başlayan herkese hayırlı olsun en kısa zaman da inşallah istediğiniz kiloya ulasırsın.

Yeni başlayanlara tavsiyem benim içtiğim gibi içmeleri.hem bir kutu daha uzun süre gidiyor,hem daha hızlı kilo alınıyor.

başlayalı 4 gün oldu .1 hafta olunca tartılmayı düşünüyorum bilmiyorum farkeder mi?
evet bende sizin gibi akşam yatmadan önce kekle yarım ölçek sütle karıştırıp içiyorum.
çok heycanlıyım ben ya...

afiyet olsun tatlım,bu ürünü kullanan herkesin kilo alacağına eminim

inan bana da hiç kilo alamayacam asla dar kot giyemiycem gibi gelirdi ben bile aldıysam sen de alacaksın en kısa zamanda

evettt 3 kilo aldım baya bi değiştim yani 3 kiloyla bile 2 kilom kaldı 1 kutu daha aldım onuda bitirirsem tamamdır sizden ne haber kızlar

evettt 3 kilo aldım baya bi değiştim yani 3 kiloyla bile 2 kilom kaldı 1 kutu daha aldım onuda bitirirsem tamamdır sizden ne haber kızlar

1 kutuyla 3 kilo mu aldın?
hayal kırıklığına uğradım şimdi ben daha fazla bekliyordum.
sanırım kişiye göre değişiyor olmalı.
düzenli kullandın mı?

ben stajyer ögrenci oldugum icin 350 tl civarı bişey alıyorum maaş olarak eğer 150 tl ona verirsem 1 ay ac kalırım ben :) para biriktiriyorum 1 ay sonra bende alcam sen tabi 2.kutuyu bitirmiş olcaksın 1 ay önce tartıldığımda 56 kgydim şuuan nedir ne değildir bilmiyorum sen 2.kutudada 3 kgden fazla alırsan hemen alcam bende ürünü canım mutlu oldum kilo aldığına :)

1 kutuyla 3 kilo mu aldın?
hayal kırıklığına uğradım şimdi ben daha fazla bekliyordum.
sanırım kişiye göre değişiyor olmalı.
düzenli kullandın mı?
bünyedende fark eder bence nıye hayal kırıklıgına uğradınki 3 kilo süper bence hiç alamamamktanda iyidir mucize beklemiyodum zaten hayatımda sadece hamileliklerimde kilo aldım oda 12 kilo sonra eski halime döndüm onun için benim için 3 kilo süper bu ürünün kilo aldırdığıda kesin

Son düzenleme:

tabiki çok güzel senin adına çok sevindim konuyu açan arkadaş 5 kilodan felan bahsedince
bencede kesinlikle kilo aldırıyor başlayalı yaklaşık 16 gün oldu 2 kilo almışım

Kızlar yardım lütfen.
GNC nin bahsettiğiniz tozundan ben de aldım, ama içemiyorum. Burada yazılan yorumları okudukça da nasıl lezzetle içtiğinize hayret ediyorum. Sanırım ben karıştırma işini beceremiyorum. Sütün içinde hep topak topak kalıyor. Onların ağzıma gelmesi midemi çok bulandırıyor. Süt de seven biriyim ama bunu bir türlü içemedim hep kusacak gibi oldum. Birkaç denemeden sonra pes ettim. Kenara kaldırdım. Şunu sütte düzgün eritmenin bir yolu yok mu? Yaza kadar ideal kiloma kavuşmak istiyorum.
Bu arada pharmaton iyi bir vitamin ve çok enerji veriyor. Ama ben şu an Benexol kullanıyorum. Ondan da memnunum, bana yaradı, iştahımı açtı.

çikolata sevmiyor musun?ben fazla çikolata yemediğim halde ona bayılıyordum.

ben kocaman çorba kupama yarım ölcek attım.kupamı şimdi ölctüm geldim tam 500ml alıyor ben 350-400ml süt koymusumdur yarım ölcekte ürün atınca dolmuştur.bence sen de bardağa sütü koy ve kaşık kaşık sütün aldığı kadar ürün ekle az az da olsa mutlaka ürünün kullan.mutlaka işe yarayacaktır.sakın ürününü ziyan etme çünkü hem cok iyi bir ürün kilo almak isteyen biri için hem de cok pahalı.illa da içmiyeceksen forumda alamayan bir arkadaş var maddi acıdan ona hediye et son kullanma tarihi gecmeden.

ben hala eski kiloma dönmedim (allah korusun zaten 41-42 kilolarda oluyordum sürekli) bir ara ürünü bıraktıktan sonra 56 olmuştum,biraz balıketi sayılabilir şimdi 53üm ve mutluyum ama birazcık göbişim var.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…