Yıllarca teşhisi konulamayan kasık ağrısı

Merhaba, yıllar önce voleybol oynuyordum. Antremanlardan sonra kasığıma bir ağrı saplanıyordu. Arabaya bacağımı sürükleyerek koyuyordum. Sabaha kadar yatakta ağrıdan kımıldamadan yatıyordum. Sabah uyandığımda kaşık ağrım geçmiş oluyordu.doktora gittim Emar çekildi bişey çıkmadı. Ağrı kesici içip antrenmana öyle gitmeye başladım. Ama çare olmadı. En son sporu bıraktım. Artık bir kilometre yol yürüyemez oldum. Hareketle artan bir ağrıydı. Hamile kaldım. Ağrılar olacak ben ne yapıcam diye dert ettim. Hamileliğim ağrısız geçti. Ama daha sonra bebeği taşıyamadım. Ağrılardan ağlıyordum. İnanmazsın belki bir gün artık ümitsizce bilmem kaçıncı doktora gittim. Emar çekildi. Emardan çıktım. Ağrım geçmişti. Gerçekten bir mucize yaşadım. Sanki hiç yaşamamışım gibi o ağrıları yeniden doğdum. Kendime söz vermiştim bu ağrılardan kurtulursam asla oturmam diye sözümü tuttum. Spor yaptım, trekinge gittim, evi temizledim vs vs. Sonra bir gün ağrılar yine geldi.eyvah dedim. Ama on gün sonra gitti. Ne sebebini anlayan doktor oldu, ne de nasıl iyileştiğini anlayan birisi. Ben bu kaşık ağrılarını çok iyi biliyorum ve çok çektim . Dilerim senin ki de benim ki gibi birden yok olur gider. Gönülden dilerim

Bu arada benim ağırlarım voleybol antrenmanı sonrasında başladı. Bence ters bir hareket yaptım. Yeterince ısınmadım. Bişey sinirlere baskı yapıyor. Bir kas filan. Çünkü hareketle tetiklenen bir kasık ağrısı. Nasıl kurtuldum bilmiyorum. Ay darısı başına ya şekerim…bana da gelmesin yeniden… aman aman evlerden Irak

Geçmiş olsun benimde ayni şikayetlerim vardi bulunduğun şehirde teşhis konulmadi Ankara'da teshis konuldu sağ bacağımda kalca sıkışması var dendi 7 ay önce kalca atroskopisi oldum kasığımdaki bicak saplanmis hissi gitti fakat dinlenemedigim icin kalca agrilarim tam gecmedi.Doktorum iylesme sürecinin uzun olacağını söyledi bekliyorum bakalim belki fikir olur size

Mrb

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…