Yıldız yükseltmek ve çakraları açmak için dua/ayet-sure/esma önerileri🌸

Konu çok güzel.. Umarım herkes paylaşır.Benim de olmazsa olmaz duam Kenzül Arş'tır...Çok severim ne zaman başım sıkışsa imdadıma yetişir.Herkese tavsiye ederim inanarak okuyun hakkiniz

Neler okudunuz?
Ben düzenli olarak hergün Ya Semi 180 defa, Ya Mucib 55 defa, Ya Latif 129 defa ve Ya Kadir 305 defa okuyordum. Ya Semi Ya Mucib beraber okuyordum. Zikirmatikle 55 defa Ya Semi Ya Mucib söyleyip, sonrasında Ya Semi’yle 180’e kadar devam ediyordum. Hepsi dileklerin kabul olması için güzel esmalar.

Ben düzenli olarak hergün Ya Semi 180 defa, Ya Mucib 55 defa, Ya Latif 129 defa ve Ya Kadir 305 defa okuyordum. Ya Semi Ya Mucib beraber okuyordum. Zikirmatikle 55 defa Ya Semi Ya Mucib söyleyip, sonrasında Ya Semi’yle 180’e kadar devam ediyordum. Hepsi dileklerin kabul olması için güzel esmalar.

Kombini siz kendiniz mi yapmıştınız? Ben de araştırarak 6 esma belirledim ama emin olamadım ya uyum açısından sorun olursa diye.

Aslında çakralardaki tıkanıklık( tıkanıklık diyorum çünkü kapanma gibi bir durumu olmuyormuş eğer kapansa insan yaşamına devam edemezmiş) hayatımızda birçok alanda bizi olumsuz etkiliyor. Açıldıkça insan aydınlanma yaşamaya başlıyormuş. Ben üçüncü göz çakrasının ve kalp çakrasının daha aktif hale gelmesinden korkuyorum sadece. Çünkü zaten 6.hissi kuvvetli bir insanım ve gün içinde yaşadığım şeyleri dahi olsa rüyamda görüyorum. Sevmiyorum bunu.

Bende çakralarla çok ilgileniyorum ve en çok 3.göz ve kalp çakrasının dediğiniz gibi daha da aktifleşmesi. Aynı şekilde rüyalarımda görüyorum. Ya da başımın arkasına ağrı girdi mi diyorum tamam yine bişey oldu ya da olucak ve oluyor

Kombini siz kendiniz mi yapmıştınız? Ben de araştırarak 6 esma belirledim ama emin olamadım ya uyum açısından sorun olursa diye.
Hem evet hem hayır.

Yani şöyle:

Eskiden bende esma okumadan önce sitelerde esmalar konusunda araştırmalar yapıyordum. İnsanların yorumlarını okuduktan sonra şunları okurum diye aralarından seçip kendimce liste yapıyordum. Bazısını birkaç gün okuduktan sonra enerjime kendimi nasıl hissettiğime dikkat ediyordum. Mesela ben o zamanlar duygusaldım, okuduğum zaman beni daha da duygusal yapan esmalar oluyordu.Bırakıyordum. Sonuçta herkesin enerjisi, karakteri farklı. Biri soğukkanlı kavgacıdır, belki daha sevgi dolu duygusal olmak ister. Diğeri hassastır biraz güçlü duruşu olsun ister. Okuduktan sonra hangisi bana iyi geliyorsa onunla devam ediyordum.

Ama Ya Semi Ya Mucib kombinasyonunu ben yapmadım. O zamanlar biryerlerden bu esmalar beraber okunuyor diye okumuştum. Biri galiba dinleyen, işiten, diğeriyse duaları kabul eden anlamına geliyormuş. Fakat ben ancak esmalarının kendi okunması gerektiği sayı kadar okuyordum. Bazen abartarak aşırı fazla okuyanlar oluyor. Ben kendimce Ya Mucib 55 tane olduğu İçin Ya Semi’yle kombinasyon yapıp beraber 55 tane “Ya Semi Ya Mucib” okuyup, sonrasında Ya Semi esmasını kendi sayısına kadar kaldığım yerden 180 defa okuyordum.

Aslında çakralardaki tıkanıklık( tıkanıklık diyorum çünkü kapanma gibi bir durumu olmuyormuş eğer kapansa insan yaşamına devam edemezmiş) hayatımızda birçok alanda bizi olumsuz etkiliyor. Açıldıkça insan aydınlanma yaşamaya başlıyormuş. Ben üçüncü göz çakrasının ve kalp çakrasının daha aktif hale gelmesinden korkuyorum sadece. Çünkü zaten 6.hissi kuvvetli bir insanım ve gün içinde yaşadığım şeyleri dahi olsa rüyamda görüyorum. Sevmiyorum bunu.
Bu durumu bende yaşıyorum , gün içinde yaşadığım yada düşündüğüm şeyleri gece rüyamda görüyorum .
Aklıma gelen yada sadece söyle olur dıye dusundugum bazı seyler mutlakaa gercek oluyor , bazen ıcımdekı sesı dınlemeden hareket edersem mutlaka zarar goruyorum pısman oluyorum bunlar sızce neden kaynaklanıyor sızde yasıyormussunuz

Bu durumu bende yaşıyorum , gün içinde yaşadığım yada düşündüğüm şeyleri gece rüyamda görüyorum .
Aklıma gelen yada sadece söyle olur dıye dusundugum bazı seyler mutlakaa gercek oluyor , bazen ıcımdekı sesı dınlemeden hareket edersem mutlaka zarar goruyorum pısman oluyorum bunlar sızce neden kaynaklanıyor sızde yasıyormussunuz

İç sesimi dinlemeden hareket edersem evet sonrasında bende pişmanlık yaşıyorum malesef ki. Neden kaynaklanıyor bilmiyorum. Sadece benim düşünceme göre 6.hissimiz kuvvetli olabilir. İşte bu yüzden daha da artmaması için bunu etkilemeyecek esmalar okumak istiyorum. Çünkü bana huzursuzluk da verebiliyor.

İç sesimi dinlemeden hareket edersem evet sonrasında bende pişmanlık yaşıyorum malesef ki. Neden kaynaklanıyor bilmiyorum. Sadece benim düşünceme göre 6.hissimiz kuvvetli olabilir. İşte bu yüzden daha da artmaması için bunu etkilemeyecek esmalar okumak istiyorum. Çünkü bana huzursuzluk da verebiliyor.
Hangilerini okuyorsunuz , bana da yazarmısınız?

Korunma için neler yapılabilir?

Kuran bize bir takım negatif tesirlere (büyü, nazar, insanların kötü enerjisi gibi) Felak ve Nas sureleri ile kendimizi koruyacağımızı söyler.

Bu sureleri bazen bir defa okuduğunuzda hala o tesirin devam ettiğini görürsünüz.

Esmaların olduğu gibi aynı surelerinde birer ebced değeri var. Ve Âlimler bu surelerin ebced değerince okunarak auraya yüklenmesini önerir.

Felak suresinin ebced değeri 210 ve siz bunu bir oturuşta (tercihen gece) okuduktan sonra ciddi bir koruma sağlarsınız.

YUSUF-64. ayeti

“fallâhu hayrun hâfizâ ve huve erhamur râhimîn”

Anlamı: Allah en iyi koruyandır ve O, merhametlilerin en merhametlisidir”

MU'MİNÛN Suresi 97. ayet

“Ve rabbi eûzu bike min hemezâtiş şeyâtîn”

“Ey Rabbim! Şeytanların vesveselerinden sana sığınırım.”

Bunları günlük okumakta sizi negatif olan her şeye karşı koruyacak- koruma altına alacaktır.

YUSUF-64. ayeti

“fallâhu hayrun hâfizâ ve huve erhamur râhimîn”

Anlamı: Allah en iyi koruyandır ve O, merhametlilerin en merhametlisidir”

MU'MİNÛN Suresi 97. ayet

“Ve rabbi eûzu bike min hemezâtiş şeyâtîn”

“Ey Rabbim! Şeytanların vesveselerinden sana sığınırım.”

Bunları günlük okumakta sizi negatif olan her şeye karşı koruyacak- koruma altına alacaktır.

Bilgileriniz için çok teşekkür ederim.💜
Deneyeceğim inşallah.🙏

500 kere la havle çekmek ve bunu her gün düzenli alışkanlık haline getirmek sizleri kötü enerjilerden korur.

Günlük olarak 100 kere tevhid okumak, her zaman, büyü ve nazara karşı etkilidir.

Her gün düzenli olarak 100 adet salavat-ı şerif okumak da nazar ve büyüden insanları korur. Peygamberimize selam göndermek, peygamberimizin rahmetini üzerimizde hissetmektir. Dolayısı ile bu koşullar içerisinde anında etkisini hissedeceğiniz ve rahatlık hissedeceğiniz yegane durumdur.

Ankebut suresi, Bakara Suresi, Fatiha suresi' nin düşük yıldızlı olan kişiler üzerinde koruyucu bir etkisi bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra Allah’ın isimlerini her fırsatta zikrederek olumsuz saldırılardan korunmak mümkün olmaktadır. 12 Esma okuması şöyledir:

• “Bismillahirrahmanirrahim”
  • “Ya Rahmân
  • Ya Rahîm
  • Ya Halîm
  • Ya Azîm
  • Ya Vâcid
  • Ya Macîd
  • Ya Zâhir
  • Ya Bâtın
  • Ya Kaviyy
  • Ya Veliyy
  • Ya Evvel
  • Ya Âhir
  • “Hasbinallah ve ni’mel vekil ve ni’mel Mevla ve ni’mel nasir.” (amin)

500 kere la havle çekmek ve bunu her gün düzenli alışkanlık haline getirmek sizleri kötü enerjilerden korur.

Günlük olarak 100 kere tevhid okumak, her zaman, büyü ve nazara karşı etkilidir.

Her gün düzenli olarak 100 adet salavat-ı şerif okumak da nazar ve büyüden insanları korur. Peygamberimize selam göndermek, peygamberimizin rahmetini üzerimizde hissetmektir. Dolayısı ile bu koşullar içerisinde anında etkisini hissedeceğiniz ve rahatlık hissedeceğiniz yegane durumdur.

Ankebut suresi, Bakara Suresi, Fatiha suresi' nin düşük yıldızlı olan kişiler üzerinde koruyucu bir etkisi bulunmaktadır.

Çok teşekkür ederim.💜
Gece içimden çok geldi ve hepsi 11'er adet olmak üzere Felak, Nas, İhlas, Ayetel Kürsi okudum. Gece iyiydim ama sabah çok gergin uyandım ve herkese çattım. Sonra bu etki yavaş yavaş geçti. Ben olumsuza yormak istemiyorum. Üzerimdeki kötü etkiler mi uzaklaşıyor acaba diye düşündüm.

Çok teşekkür ederim.💜
Gece içimden çok geldi ve hepsi 11'er adet olmak üzere Felak, Nas, İhlas, Ayetel Kürsi okudum. Gece iyiydim ama sabah çok gergin uyandım ve herkese çattım. Sonra bu etki yavaş yavaş geçti. Ben olumsuza yormak istemiyorum. Üzerimdeki kötü etkiler mi uzaklaşıyor acaba diye düşündüm.

Bence günlük farz namazlarımızı da düzenli kılmamız lazım...
Abdestli dolaşmaya gayret etmeli,
Boş kaldıkça kurandan sure ve zikirler okumalı...
Ben de regl dönemim biter bitmez manevi yaşantıma acil bir düzen vereceğim inş.

Kızlar banada yardımcı olun, ben uzun zamandır iyi değilim, içimden hiç bir şey yapmak gelmiyor ama hiç bir şey, bütün gün Boş boş yatayım tv karşısında kimse bana dokunmasın, iki iş yapsam hemen yoruluyorum, hiç birşey bana heyecan mutluluk vermiyor, ne bir arkadaşa gidesim var nede (ne bilim hani kadınlar alışverişi sever ) alışveriş. İyice asosyal oldum. Üzgünüm, böyle olmak istemiyorum... Maneviyata inanan biriyim iki üç gün güzel gidiyor sonradan yine zorlanmaya bailıyorum 😞 ne olacak bu halim bilmiyorum.

Kızlar banada yardımcı olun, ben uzun zamandır iyi değilim, içimden hiç bir şey yapmak gelmiyor ama hiç bir şey, bütün gün Boş boş yatayım tv karşısında kimse bana dokunmasın, iki iş yapsam hemen yoruluyorum, hiç birşey bana heyecan mutluluk vermiyor, ne bir arkadaşa gidesim var nede (ne bilim hani kadınlar alışverişi sever ) alışveriş. İyice asosyal oldum. Üzgünüm, böyle olmak istemiyorum... Maneviyata inanan biriyim iki üç gün güzel gidiyor sonradan yine zorlanmaya bailıyorum 😞 ne olacak bu halim bilmiyorum.
şuan içinde bulunduğumuz da tetikliyor bunu :KK43: bol bol ya Fettah ya Rezzak çekmeye çalışın ,la ilahe illallah ve salavat bı de

Estağfirullah el aziym el kerim , de okuyabilirsiniz bol bol...

X