Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Ben şimdiden yazayım durumu akşam yazamam şimdiden belli zaten ekstra bir şey olursa sabah tartı fotomla yazarım onları da içtiğim sularla yaptığım ödevlerle beraber :KK53:

Sabah; 2 kupa ıhlamur (bundan sonra kaşarlı yağsız tost ekmeğine tost yiyeceğim yanında daha sağlıklı)
Öğlen; Yarım kase mantar çorbası + 4-5 yemek kaşığı arnavut ciğeri patates kavurması + 1 kase yeşil salata
Ara; Sade şekersiz 1 kupa nescafe + 1 soda
Akşam; 4-5 yemek kaşığı iskender + yoğurt limonlu biberli + Zencefilli limonlu çay 1 kupa + yarım nar

Ben şimdiden yazayım durumu akşam yazamam şimdiden belli zaten ekstra bir şey olursa sabah tartı fotomla yazarım onları da içtiğim sularla yaptığım ödevlerle beraber :KK53:

Sabah; 2 kupa ıhlamur (bundan sonra kaşarlı yağsız tost ekmeğine tost yiyeceğim yanında daha sağlıklı)
Öğlen; Yarım kase mantar çorbası + 4-5 yemek kaşığı arnavut ciğeri patates kavurması + 1 kase yeşil salata
Ara; Sade şekersiz 1 kupa nescafe + 1 soda
Akşam; 4-5 yemek kaşığı iskender + yoğurt kürü limonlu biberli + Zencefilli limonlu çay 1 kupa + yarım nar
Supersin cnm cok merak ediyorum belkide suan ayni kilodayizdir :KK66:

İyi dimi yediklerim kuzum akşamda böyle gidersem en fazla 2 dilim ekmekle falan günü dengeli kapatırım gibi squatta dinlenme günüm ama ütüden falan zaman kalırsa bacak hareketleri yapıcam ufaktan:KK49:
Utu yapiorsun yorulursan yapma.
Benden daha iyisin cnm valla.
Benden daha fazla verirsin

Bir ara grubun adını da değiştirtcem. Katılmak isteyen? ibaresine gerek yok artık.
İsim önerisi olan var mı?

X