Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Bende geldim. 24 une kadar cok aktif olamam ama basligi kacirmamak icin msj attim. Yilbasina kadar kilolarimin bir bolumuyle vedalasirken beraber motive olmak iyi olur.29 yasindayim. 83 kiloyum sanirim. Cuma yarismasindayim.o yuzden sabah tartilinca yazarim kilomu.

veririm özellikle spor ödevlerini takip edicem inşallah... koca göbek oldum ben...

5 kg fazlalıkla koca göbek olmaz o, olsa olsa ayva göbektir darısı başıma

ilk spor ödevi ne?
ilk bakım ödevi ne?

İlk spor ödevinin 30 günlük mekik programı olmasını planlıyorum. Az geldi denirse 30 günlük squat programını da ekleriz. İlk sayfada paylaşmıştım.
İlk bakım ödevi ise siyah nokta maskesi yapmak olabilir. Pazartesi karar vercez:)

Yanımdaki arkadaşla bizde dahil olmak istiyoruz, en az 5 kilo vermem lazım

Tamam canım. Arkadaşın sitede var mı yoksa sen mi yazacaksın onun özetini?

Tamamdır. Zaten pazartesi başlıyoruz ayın 19unda. 5 gün çok aktif olmamış olursun sadece.

fazlalık 20 kg canım :))) ama iki ayda 5 kg versem 69 a düşsem çok mutlu olurum.....

boyum 1,58 kilo 74 küsur...

Tamamdir. Bu arada bence kurallar gayet iyi. Squat ve mekik olsun.

Ayy aynıyız betül boy da kilo da Ben 2 bucuk ayda 10 vereyim diyorum ya... Haftada 1 kg öneriyorlar ya öyle düşündüm.

verebilirsin ama işte ben bayramdan önce 69 daydım gene geri aldım... bu yıl 70 e indim indim 77 lere gene çıktım... o yüzden az olsun kalıcı olsun....

Maşallah hepsi çok tatlııı ....ayy benim sultan papağanım öldüüü..... ahh bu garfield suratlı kedilere bayılıyorum... köpüşleri zaten severim.... öfffff ben niye kiracıyım sankiiii..... isyaaannnn :))

Ben de kiracıyımm. Allahtan ev sahibimiz sorun etmiyor. Ama apartmandaki herkesle kavgalıyız Bize o kadar taktılar ki a desek şikayet ediyorlar

Bu arada başın saolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…