yılbaşı hediyelerini burda sergileyelim şekerler

xoxzgxuxl 312

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2007
310
1
bayanlar bence yeni bi topik lazımdı başak arkadaşımızın açmış olduğu yılbaşı çekilişi yapalımmı bölümü baya karışmış sanırım hala birbirine ulaşamayan bir kaç arkadaşımız var inşallah en kısa zamanda onlarda eşlerini bulur
bu bölümde hediyelerimizi sergileyelim yorumlarımızı yazalım şekerler çok daha düzenli olacağını sanıyorum hediyeleri ellerine gecenler resimlerini yollasın lütfen bizlerinde merakları bitsin en başta benim merakım tabiki:roflol:
sizin hediye yollayacağınız kişinin ismini yazın ve sizde kimden aldıysanız hediyenizi o kişinin ismini yazın ki bizde bilelim ben başlıyorum:lepi:

bana çıkan kişi ::ırmak 2004kaydirigubbakcemile5

bana hediye yollayan kişi :::::::::derinnnn
bana gelen hediye derinn den

[/IMG]

Son düzenleme:

ggüvercin arkadaşıma teşekkür ederim........................iç çamaşır ve mumluklar çok hoşlar....................sağol arkadaşım :1hug:a.s..................

bu güzel ciciler bana canselim den geldi.. kaydirigubbakcemile3 hepsi çok güzel zevkle seçilmiş. tekrar teşekkür ederim canım benim... :1hug:

hediyem geldi..emekbebek gönderdi bana..çok beğendim çokkkkkk..ben mum hastasıyımdır harika bi mumluk takım göndermiş..ayrıca bebeğime 1 haftadır kime ördürsem diye düşündüğüm çok güzel bi örgü hırka yollamış..ya valla çok sevindim..çok teşekkürler hayatım..

kızlar buda benim nesquik_24 arkadşımıza gönderdiğim hediyenin paketlenmiş hali..ben yaptım evde.ama çok hoşuma gittikaydirigubbakcemile3 (nasıl bi yüzsüzlükse artık)
paket bozulur filan belki..orjinali bu yani demek istedimhihoyyyt

benim hediyemde geldi :)
gülaycığım çok teşekkür ederim canım yüreğine, emeğine sağlık
şimdiden iyi seneler diliyorum canım
sana ve tüm arkadaşlara...
sevgiler

Son düzenleme:

japon kızı ndan bana gelen hediyeler de bu güzel mumluklar , ama cerencim gerçekten kalplerimiz birmiş.. ben de aynı hediyeyi almıştım ..kaydirigubbakcemile3

teşekkür ediyorum, çok beğendim.
..:1hug:

bana çıkan arkadaşım tubiloshhcuğumdu bende deniz 002 ye çıkmıştım. 002deniz´´de arzuco arkadaşıma çıktı ama ondan ses seda çıkmadı arzuco cuğumun aslında hiç bir mecburiyeti yoktu ama o kadar güzel bir kalbi varki arkadaşımın, deniz 002 ona özelden ulaştığı halde banada hediye almaktan vazgeçmedi Şeniz çok teşekkür ederim canım yüreğine sağlık a.s.bu hediyemin kapalı kutudaki hali:CüvCüv: bunlarda cicilerim çok zevkli seçimler hem tarzım hemde tam bedenim canım arkadaşım bayıldım :1hug::asigim: senin gibi hassas ince ruhlu birini tanıdığımada çok memnunuma.s. arkadaşlar ilk defa resim ekledim ama beceremedim sanırım nasıl büyür bu resimler

Eklentiler

• $IMG_2366.jpg
    100,3 KB · Görüntüleme: 103
  • $GetAttachment.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleme:

:CüvCüv:canım adresi biliyosun mamnuniyetle:asigim:çok güzel kızın Allah bahtınıda tahtınıda güzel yapsın inşallah öpüyorum ikinizide koklaya koklaya muçk muçk ohh mis gibide kokarmış buseciğimde Şenizkaydirigubbakcemile3

güzelim resimin açık ahlini ekledim senin için bu arada süper seçim yapmış yolayan arkadaş güle güle kullan

PAPATYA89 hediyeni bugün aldım canım cok beğendim.Şu an makinem arızalı daha sonra ekleyebilirsem eklicem resmini hediyelerimin ama yazbilirim. Lacivert eşofman altı ve simli simli bir çift patik göndermiş canım arkadaşım... çok öptüm....:1hug:

buda sezerdal arkadaşımın bana yolladığı daha doğrusu oğluşuma yolladığı hediye kızlar çok şirinmiş
çok teşekkür ediyorum

Merhaba arkadaşlar
ben hediye gurubuna katılmamıştım.
ama sizleri hediyelerinizi heyecanınızı bende takip ettim.
neden yazdıgıma gelince
kk ile birlikte bir çok arkadaşım dostlarım oldu bana çok şey kazandırdı
ve bu kişilerden biri nazlımmm ile uzun zamandır konuşuyorduk.
belki kk dan anket kısmındanda goruldugu uzere CARLA VERDE terlikleri ile iligili arkadaşım benim.

bana çok güzel bir jest yapmış.
yılbaşı hediyesi yollamış
hemde üçtane birbirinden güzel çok rahat üç terlik
bu mutluğumu sizinle paylaşmak istedim
resimlerinide tabi
kendisine buradanda tekrar teşekkür ederim teşekkürler nazlımmm

Son düzenleme:
aleyna bitanem olmamış şekerim resimlerin ilki hiç açılmıyor 2 resim açılıyor 3 resim paketli hali hediyen atkı mı resim olarak başka var mı güzelim

aleynaya sueyda arkaşımızın hediyesi resim açılmadığı için ben ekledim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…