yılbaşı hediyelerini burda sergileyelim şekerler

bunlarda ertuselden bana geldi tşk ederim cnm bnmmm :)
ama sabırsız bi insan oldugumdan dolayı paketin fotosunu cekmeden actıgımı farkettim özür dilerim :)
cokk güzel bi paketti
bana pantolon almıs,havlu,patik ve küpe koymuss ertuselcim...patigi giyim dedim annem ceyizine kaldrcam dedi ve giydirmedi :)
photo-0043dcbfb.jpg

resim271pu9.jpg

w566.png
bu saat bana choclate arkadasımın hedıyesı cok cok cok begendım.tekrar teşekku edrım

resim273xc6.jpg

w801.png

Son düzenleyen: Moderatör:
gmlekkyafet502iq4.jpg

cnm arkadaşım özgülde bana bu hediyeyi göndermiş, kahve içerken de kendisini hatırlamamı istemiş
gerçekten de çok insesin özgülcüm, umarım bu fincanlarla beraber kahve içeriz bi gün

gmlekkyafet503ph9.jpg

gmlekkyafet504ja6.jpg

Son düzenleme:
Uyari ve Bilgilendirme:
1.Arkadaslar bu konu belli, lütfen acilis amacina uygun kullanalim.
2.Yilbasi organizasyonunuza karismadik, bir seferlik serbest biraktik, ama lütfen sonraki bu tür cekilisli hediyeli organizasyonlariniz özellerden yürütülsün. Devami seklindeki (annelergünü, kadinlargünü...) yönlü mesajlasmalar site icerisinde yapilmasin, siteye yansitilmasin.
3.Yine genel yilbasi kutlamalari icin site genelinde acilan basliklari kullanalim. Bölümlere özel kutlama basliklari yada mesajlasmalara izin vermiyoruz biliyorsunuz.

Bu uyarilara uymayan konu icindeki mesajlar temizlendi ve tekrar konunuz mesajlasmaya acildi. Hepnize iyi paylasimlar diliyorum...

biz papatya 89 ile aramızda hediyeleşmiştik
bunlarda papatya89 un bana yolladığı hediyeler.
teşekkür ediyorum
1000580hw9.jpg

my.php

selin-as ın gönderdiği pantolon ile küpe kızım selin için bere ve oyuncak için çok teşekkür ederim hepside çok güzel

my.php

24122008045kp3.jpg

selin-as ın gönderdiği pantolon ile küpe kızım selin için bere ve oyuncak için çok teşekkür ederim hepside çok güzel

24122008046ee0.jpg

jjuliett arkadaşımın hediyesi elime ulaştı az önce çok beğendik paşamla çok teşekkür ederiz arkadaşımm bu arada oğluşumun ilk ayakkabısı senden :) çok şanslı herhalde oğlum zıbınları da harikaa :)
2412082302gx2.jpg
[/IMG]

2412082303pu6.jpg
[/IMG]

2412082306mh7.jpg
[/IMG]

2412082308tl1.jpg
[/IMG]

bana hediye alacak olan arkadaşın adını unuttum arkadaşlar....
hediyesinin başına bişey geldi sanırım ..bana hala ulaşmadı :KK43:
adresimi bile almış ve çok ta ilgilenmişti sağolsun!...

kıssslar bunlarda bana şeker arkadaşım özgülden a.s.
cnmcım çok teşekkür ediyorum çok zevklisin renk seçimi,modeli harika çok beğendim sengözlerimebaksanab
severek giyebileceğim güzel bir hediye a.s.
çerçevede çok güzelmiş ama üzgünüm kırılmış cnm :a015:
sağlık olsun ben parçalarını yapıştırıp yinede değerlendircem kaydirigubbakcemile5
tekrar teşekkürler cnm

dsc01474sm8.jpg
[/IMG]

dsc01495xa6.jpg
[/IMG]

dsc01486zl1.jpg
[/IMG]

nasıl duracağını merak edip hemen denedim

dsc01489an3.jpg
[/IMG]

dsc01487ub2.jpg
[/IMG]

çerçevemde çok şirin onuda bu şekilde yapıştırıp kullanıcam

funnyda arkadasımın bana gönderdiği hediyeler kendisine cok tesk ederim cok begendim cok özenrek hazırlanmıs bir hediye paketiyle karsılaştım emeğine saglık

7038.jpg
[/url][/IMG]:1hug:a.s.

Son düzenleme:
spa0375mk8yz0.jpg

spa0377hs6af0.jpg

Camoline arkadaşımın bana gönderdiği hediyeler. Kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum. Şeniz

Son düzenleme:
gelmediki şekerim 4 gün oldu evden çıkmıyorum inan.gelirse bulamazlar beni diye :KK43: hamile hamile eve tıkılı kaldım barkod no falanda yok öyleee bekliyorum gelir gelmez koyarım :)

ben de çekilişe katılmadım ama bugün banada sevgili arkadaşım özlemden hediye geldi ... beni çok mutlu etti bende sizinle paylaşıyım dedim ... özlemcim cnm benim kesene bereket çok mutlu ettin beni ... Şeniz

2227.jpg

2230.jpg

Hepinizin hediyesi çok güzel. İyi günlerde kullanın.
Japon kız ile aramızda yılbaşı çekilişi yaptık o bana çıktı ben ona çıktım. sırnaşık şey:asigim:
Canım arkadaşımdan bana gelen hediye. Çok ama çok beğendim.Enişte ile bana özel başka kimseye kahve yapmayacağım bu takımla. :içelim: Kendisine bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Şeniz

paket1nd2.jpg

paket2jf3.jpg

dıdosh arkadaşımdan bana şık penye bir tunık teşekkürlera.s

Eklentiler

• $Resim 029.jpg
    $Resim 029.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 36
İbet' in hediyeleri de geldi.hihoyyyt Hepsi çok güzel.

Çok teşekkür ederim canım inan çok mutlu ettin beni.Şeniz
Becerebilirsem foroğraflarını ekleyeceğim.

26122008356mc0.jpg
w1600.png

26122008357ax3.jpg
w1600.png

26122008358le5.jpg
w1600.png

26122008360th8.jpg
w1600.png

Resimler devasa boyutta yine kusura bakmayın.

Son düzenleme:
X