yılbaşı hediyelerini burda sergileyelim şekerler

arkadaşlar bu güzel hediyeleri de bana manken arkadaşım ırmak 2004 yollamış bi bakın ya çok şekerler:sm_cool:
ırmak 2004 .....bana yılbaşı çekilişinde çıkmıştı ben kendisine hediyesini yollamıştım ama kendisi bana da hediye yollamış delikafaduldensüpersin ırmak cım hepsi bir birinden güzel şekerim çok düşünceli sin canım benim her şey için çok teşekkür ediyorum sanaa.s.
kk dan kazandığım en iyi dostlarımdan birisin sen ve başka arkadaşlarım da var yerimsenibenonlar kendilerini bilirler ayrı ayrı yazmayım hepinizi çok seviyorum şekerler:1hug:
bu yıl hediye yağmuruna tutuldum süper yaaaaaaakaydirigubbakcemile3

ben ne diyim ya bu kadar sevilmek beni şımartmasın kızlar heeeeee :1hug:ne dersiniz heheheh
dremlover dan da geliymuş hediye baksanız ya ettimi bu yılbaşı üç hediye ohhh ohh :teytey:benden şanslısı yok sanırırm

Son düzenleme:

tırtılım kurabıyem... hedıyelerın cok sık... tesekkur ederım..:asigim:

işyerımde ki arkadasların hepsı sulandılar valla..sengözlerimebaksanab

kaptırmadım..:lepi:

canım arkadaşım çok düşünceliesin hediyen için çok teşekkür ediyorum a.s.bugün ulaştı elime anca resim ekleye bildim bu mumlar çok işime yarayacak emin olabilirsin :sm_cool:
pembe olanı kesin yakar kullanırım ama cam şişede olanı vitrinime koyacağım kaydirigubbakcemile3

gönlüne sağlık çok beğendim süperlerdelikafaduldena.s.kaydirigubbakcemile5

kakuleciğim canım hediyeni aldım ve çok şaşırdım çok incesin çok teşekkür ederim tatlım yüreğine sağlık
çok öpüyorum
iyi seneler...

ırmak2

004 arkadaşımın bana gönderdiği ciciler (umarım resmi ekleyebilmişimdir)

tekrar çok teşekkür ediyorum ırmakcm

Son düzenleme:
BABY WORD cum hediyemi aldım,
cok tesekkür ederim
en kısa zamanda eklemeye calısıcam
herkese mutlu yıllar a.s. a.s. a.s.

Çedene canım hediyemi aldım. Akşam fotoğrafını çekip yarın koyarım buraya canım
Çok tşk ederim.

kızlar buda arzucomun bana yaptıgı suprız yılbası hedıyesı ben katılmamamsıtım ama arkadasım benı boynu bukuk bırakmamıs ve harıka urunler almıs arkadasım sagolsun buldgunu almıs 3 hedıye bırden almıs zevkıne hayran kaldım cok tesk ederım hayatım

cok sık bı saten buluz koton markası

buda atkım cok harıka cok begendım emegıne saglık arkadasım benı cok mutlu ettın
bu sıtenın bana verdıgı en degerlı hedıye arzucocguum

bunlarda benim rose01 arkadaşımdan gelen hediyelerim....
çok beğendim..çok tşk ederim kendisine :))

Buda Çedene arkadaşımız bana almış olduğu hediye.
Çok teşekkür ederim canım.a.s.

bana sevgili çiğdem arkadaşımdan gelen şık ve hoş hediyeler... hamilelik cicim veeee küpem için tekrardan çok çok çok çok çok çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk teşekkürler canımcım...herkes çok beğendi hamilelğimi :) altına da tayt ile çok şık duruyor :)eline zevkine beğenine verdiğin değere herşeye
teşekkürler....delikafadulden

mutlu seneler herkese......
ardayasbu arkadaşımda bana almış ve yolladı bugün...
saolsun canım yaaa ..gelsin hemen bende ekliyeceğim.......
öpüyorum hepinizi.................

# CHOCOLATE# ile yaptığımız minik çekiliş sonucu o bana bende ona çıkmıştık sırnaşık şey gönderdiği hediye dün elime geçti bugün hemen resmini koyuyorum. Çaklıtım çok teşekkür ediyorum tekrar fıstığım. Şeniz K.K bana kazandırdığı daimi dostlarımdan bir tanesisin sen. :sm_cool:

Yüzsüzlük gibi olmasın ama zevkli hatunmuşum.:1rolleyes::roflol:Güle güle kullan canım. .İyiki tanımışım seni Capon'um. Şeniz

Aslında kendisine çam ağacı gönderecektim ama kargo alamadı

hediye dışındaki mesajların silinmesi kötü olmuş hediye eklendikten sonra gönderen kişi de bi güle güle kullan demek istiyo tabi kaydirigubbakcemile3

hediyeleşme bittimi bayanlar her kes aldımı almayan var mı hediyesini daha sanki bana eksik gibi geldi ama valla bugün kimse bişi eklememiş bittimi merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…