Yılbaşı gecesi eşiniz arkadaşlarıyla hamama gitmek istese?

Çok alakasız geldi, hamama erkek arkadaşları dışında birileri gelmeyecekse tamam da... ben olsam adresi öğrenir bi kolaçan ederdim izin verdiysem bile. Ki zaten izin vermem. Ben ve çocukları dururken ne alaka erkek arkadaşlarıyla hamam.

yılbaşında erkek erkeğe hamam olunca insan bit yeniği arıyo ister istemez. hem hamam niye o nasıl bi fantazi

Yılbaşı benim için aile ile geçirilmesi gereken bir zamandır.Evde oturulucaksa evde oturulur ama ailece...bu kadar yılbaşına önem vermiyorsa esin ve patronu ...siradan bir gunse neden iki hafta önceden yılbaşı gecesi için plan - organizasyon yapıyor bu adamlar?

Hamam değildir o :) Bence gönderme işin sonu kötü olur. Ben hayatta izin vermem ki eşimin arkadaşları artık çagırmıyor bile bizimkini çünkü onlarda anladılar artık anca bütün herkez eşleriyle gelicek öle gideriz biyere öyle erkek erkegemiş kimse inandıramaz beni

Bu geceyi organize eden patronunun “kariya kiza takilmis karisiyla bosanma asamasina gelmis” bir adam olduğunu söylemişsiniz. Böyle şeyler yapan, amiyane tabirle karıya kıza düşkün bir adamın yılbaşı gecesi gibi özel bir geceyi gerçekten de bir sürü erkekle bir hamamda geçireceğine inanıyor musunuz?

Öyle bir adam yılbaşı gecesi için böyle bir program mı yapmıştır sizce? Yoksa karısına bu sefer yakalanmamak için cep telefonunu açamayacağı tek mekanı mı uydurmuştur?

Bence işin içinde bir iş var ve bence eşinizin de bu durumu bilme ihtimali yüksek. Yoksa çok rahat bahane uydurabileceği halde neden ısrarla gitmek istesin?

Son düzenleme:
Valla bu konuyu okuduktan sonra dedim süper fikirmiş. Kızları aradım, plan yaptık. Sabah hep beraber hamama gittik. İnanılmaz eğlendik, 2018’in bütün kirini atıp 2019’a tertemiz giriyoruz. Tabii bizimki sabah olduğu için problem olmadı. Yılbaşı akşamı kesinlikle aileyle olmak gerek

Hamamda yilbasi eglencesi yapan bir yer varmi onu arastirirdim:) belki de bir hamam calgili cengili bir hamam organizasyonu yaomistir onlarda eglenceye gidiyodur:)

Gitmek istiyosa gitsin benim icin problem yok ama esim gitmez

hahaha cok cikti mi kir : )) bende hamama saunaya gitmedim ama az once dusumu aldim..2019 da tum madden manen kirlerden arinayim diye : )) hahaha hic inanmam boyle seylere ya

Hamam mı??
Nerden akıllarına gelmiş, ilk kez duyuyorum böyle birşeyi.
Bence size hamam demişlerdir, bara pavyona falan gitmiş olmasınlar

Eşiniz gittimi bilmiyorum ama ben göndermezdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…