Yılbaşı gecesi eşiniz arkadaşlarıyla hamama gitmek istese?

komikmiş yemeyin bence. eşini aldatan şerefsiz erkekler genelde arkadaşlarıyla gittikleri tatillerde yanlarına birer hanım alıyorlar ya da tatilde buluyorlar. erkek erkeğe eğlenceler -genelde- böyledir. birçok örneğini gördüğüm için söylüyorum :KK43: hamam değildir o. hamamsa çok saçma çünkü.

Benim eşim bana bu soruyu arayıp soramaz bile. Çünkü özel günler patronla değil.eşle geçirilir. Size sormadan direk reddetmesi gerekirdi..

Ben olsam sen bilirsin canim derdim. Esimde beni tek bırakmaz sıkılır bensiz cunku bunu bildiğimden izin verir gibi konusurdum. Ama kesin gidecegine emin olursam keske gitmesende yeni yila girerken beraber olsak çocuğumuz sen ben derdim guzelce kavga etmeden.

Ben eşime karismazdim git ya da gitme diye. Nasıl istersen hayatım derdim. Giderse de öyle kızlarla ilgili bir şey vardır diye düşünmez dalga geçerdim herhalde ne hallere düştü yılbaşı ginu diye :halay:
Bazı erkeklerinin hamamda eğlenme kulturu var. Belki tam bir hamam değil de kaplıca oteli gibi bir yere gideceklerdir. Yoksa daha da trajikomik cubkç

Ben mi çok fesatım bilmiyorum ama. Erkek erkeğe hamam dedikleri şu malum masaj salonu adıyla başka işler yapılan bir yer tarzı olmasın. Benim aklıma ilk bu geldi. Patron karı kız konusunda sabıkalı diyorsunuz zaten. Ben olsam çok büyük olay çıkarırdım. Ne demek ya. Yılbaşı gecesi hamam kapalı olur gibi zaten. Hamam isteyen adam gider zaten hamama normal zamanda.Gelin hamamı mı yapacak bu koca adamlar eğlenecek falan. Hiç inandırıcı değil. Hayır.

Cidden yılbaşı gecesinde arkadaşlarıyla Hamama gidip bir keselenip geri gelecek mi sanıyorsunuz ? Hamam adı altında çok farklı çalışan yerler var diye duymuştum.

Madem illa gidecekmiş ben olsam takip ederdim yada ettirirdim..işin içinde başka şeyler var gibi geldi bana.Yilbasi gecesi hamam ne alaka çünkü..
Hanı dese gazinoya pavyona yada cluba gideceğiz diye neyse hamam ne ya?:kahve:

Iciniz.icinizi yicekse.yollamayin ya cocuklari bahane edin yani kiyamaz bence cocuklari bahane edince

Bana göre sorun edecek bir şey yok. Çünkü eşim arkadaşlarıyla ara ara hamama gider. Hatta geçen etkinlik düzenleyelim hamama dedi de herkes hasta olunca gidemediler. Yılbaşı vs olsa yine giderdi diye dusunuyorum. Saatleri aksam 7 8 gb ayarlıyorlar. Kaça kadar acik oluyor bilmiyorum. Bazen özel günlerimizde de farklı etkinliklerimiz olabiliyor. Mesela doğum gunu, evlilik yıldönümü gb günlerde gündüzden arkadaşlarımızla buluşabiliriz, aksam birlikte takılırız. Biz sadece birbirimizle ortak etkinliğimiz olup olmadığımızı sorar, ona gore haber veririz birbirimize. Ara ara hamam, kahvede oyun, günübirlik il disi gezi, arkadasının masaj salonuna gitme etkinlikleri olur esimin. Hiç sorun etmedim. Sıklaştığı istemedigim durumlarda da kendisine soyledim ve ara verdi bazılarına.

Ahahah yilbasi gecesi hamam
Patron isyerinde nasil bir cenabetlikten sikayetciyse artik careyi toplu hamam olayinda bulmus :KK66:

Bana esim gelip bunu dese yerlere yatardim gulmekten ve de dalga gecerdim. Yilbasi gecesi ozel bir gece,insan sevdikleriyle birlikte olur kutlama yapar. Otesi komik olur

Zaten kıyafetlerinden anlaşılır Hamama gidip gitmeyeceği ama günümüzde çapkın erkeklerin bunun da yolunu bulduğunu önceleri görmüştüm. Evden gayet bi kot bi kazak hamama gidiyormuş gibi çıkar araba da asıl giyeceği kıyafetleri saklar :)) sonra da sen arayınca hamamdaydım nasıl açayım telefon kilitli dolaptaydı der :) hoş bi hamam da vakit geçirmek saunaya girse yıkansa keselense masaj yaptırsa taş çatlasın 3 saat

X