yılbaşı çekiliş yapalımmı ikinci ele özel

şimdi burdan verecem adresi rahat 3kere gönderdim ya özel msj olarak gelmedimi hala.

Ayy kızlar Aygezerr arkadaşım benim hediyemi göndermiş.Ben de Arzuco arkadaşımınkini az evvel gönderdim.Yarın elinde olur.Aygezerr arkadaşıma huzurlarınızda teşekkür ederim.Hediyesini akşam yaınlayacağım.Yani hediyelerimi :)))

oy oy oyyy. bekliyoruz merakla kaydirigubbakcemile2 bende nihayet hediye göndereceğim arkadaşımla görüştüm çok mutlu oldumm :dance:

ben yarın vericem postaya,pazartesi günü yola çıkıcak hediyem,nesquik arkadaşa..çok heycanlıyım..pakedi kendim yaptım evde..resmini de çektim..ekliycem buraya sonra gönderdiğim hediye diye..

Hediyesi eline ulaşan çekip göndermeyecek mi resmini fisfisfis
Yoksa gönderen aldığı hediyenin mi resmini koyacak. Eğer öyleyse ben resim falan çekmedim. :eek:
Bende kargoya teslim ediyorum bugün hediyemi hihoyyyt

Yoksa gönderen aldığı hediyenin mi resmini koyacak. Eğer öyleyse ben resim falan çekmedim. :eek:

canım dediğin gibi olucak ama ben extra çektim..paketleme sırasında yada kargoda bozulur diye..benimki egzantrik bi paket oldu biraz..gamyoncuiremsu ondann:ecrin_bebek:

başak , canım hediyeni yolladım...kusura bakma canım, misafirim falan vardı, acil bir seçim oldu ama ben çok beğendim, umarım sen de beğenirsin..:1rolleyes::asigim:

geldim cnm attım özelinede adresimi. ben yokum diye hiç bakmadım:KK70: aleynada ulaşamamış bana şimdide ben ulaşamıyom.mjs atıım gerçi özeline adres verince göndercen inş. ay ben çok merak ediyorum yaa:KK70::KK70:D:

geldim sueyda burdayımmmmmmmmmmm

bende çarşıdan alıp gönderdiğim için resmini falan çekmedim alann çeker artık isterse ama çok ahım şahım bi paket yapmadıı gıcık satıcı :kızgın:

dikkat dikkat deniz 002 bana hediye alıcak olan arkadaşım siteye girip neler olmuş diye bakmamakla şansını kaybediyorsun arzucocum bana hediye alıcak napalım şansın yokmuşkaydirigubbakcemile3

şöle bir baktım da , ben de dahil, herkesin derdi aynı.. derdimiz: hediye aldığımız kişiler umarız hediyelerini beğenir :dilcikar:

ama aslında önemli olan ; sıcak dostluklar kurmak, birazcık eğlenmek, belki de hiç tanımadığımız bir insanı sevindirmek... inşallah bu hediyeleşme amacına ulaşır.. ben şimdiden hediye verceğim ve hediye alacağım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. ikiside çok sıcak insanlar.. eminim bütün arkadaşlar da öyle.. a.s.

bana hediye yollayan arkadaşım, hediyen ne olursa olsun , hediyeni beğenirim, için rahat olsun canımmŞeniz :dance::dance:

bugun cok yogun oldugum icin bana cıkan arkdasın hediyesini yollayamadım nickinide unuttum suan da :KK43: adresini fln almıstım ama dün
pazartesi günü ilk işim kargoya vermek olucak

X