yılbaşı çekiliş yapalımmı ikinci ele özel

benim hediye alacağım arkadaşım da(gülay_gülay) bana hediye gönderecek arkadaşım da (rose01)çekiliş anı online idiler...ve hemen sağolsunlar, adersimi vs bilgilerimizi paylaştık...sanırım benimde onlara bu özen ve hassasiyetlerinden dolayı tşk etmem yerinde olacaktır.... ''ne ballıyım behhhhh'' :KK66:)

teşekürler canım yanlız bana alacak olan arkadaş adresimi daha almadı yavv

bakın bakınn....vallaha bu hatınlar benim kokumu alıyooo :)))
nasılda heman gelipte özenleri bir kez daha gösterdiler....
ben harbi ballıyım heeeee :))))

ben ve adresi alınmayan diğer arkadaşlar biz şanssızlarız galibaaaasenağlama
olmadı birbirimize bişeyler gönderelim

bende elimde hediye ..nesquikten adres bekliyorum....bugünde yollıyamıycam anlaşılan

bizde çok hızlıyız, artez arkadaşım çekilişten sonra hemen ulaştı bana, hediyem gelmek üzere bile:))) bende hazırladım hediyemi yarın göndereceğim fişnelibrowniye

ertuselim sen hediyenin bi kısmını gösteremiceksin sanırım:)

oyyyyy gülaycığım çok meraklandım şimdi:dance:
çok teşekür ederim canım benim yollamışsın bile heyacanla bekliyorum ben de şimdi papatyacığıma hediye almaya çıkacağıma.s.
:1hug:

bencede merak et biri sürpriz öbürünün ne olduğunu az çok tahmin ediosundur canım :) bende bekliorum walla heyecanla:):):):)

benim hediyem geldi bile... :) çok güzel şeyler yollamış canım arkadaşım SUDAMLASI
resimlerini buraya mı eklicez?

hediyem elime gelmiş bulunmakta kızlar :dance:
öncelikle hediye paketlerini ekliyorum, bir heyecanla açmadan önce çektim resimlerini...

photo0032iv7.jpg

w765.png

daha sonra açtım paketleri, çok güzel takılar çıktı içinden...
en sevdiğim şeydir zaten takı. düşünceli arkadaşım benim. birde kırmızı şey koymuş :eek: ama onun resmini eklemiyorum. bana özel :jeyyar:
bide 'GİT KENDİNİ ÇOK SEVDİRMEDEN' isimli kitabı koymuş. okumaya başladım bile. çok güzel. hiç unutmicam hiiiiiiç...

photo0034fk6.jpg

w768.png

:nazar:

canım tubilossh um beğendiğine çok sevindim küpeleri ve kristal taşlı bilezikleri ellerimle yaptım benim için anlamlı senin içinde özel bir hediye olsun istedim güle güle kullan canım arkadaşım.

teşekkür ederim selin-as bende bugün kargoya verdim hepiyeyi.adın selin mi?benimde 6 yaşında kızım var onun adıda selin.

chocolate......................hazır ol canımkaydirigubbakcemile2........kargon yarın yolda..............:teytey::1hug:

bende hediyelerimi jet hızıyla aldım şimdi.. arztez arkadaşıma inceliğinden dolayı teşekkür ediyorum çok sevdim hediyelerimi hihoyyyt ellerine sağlık canımkaydirigubbakcemile5

dsc03098sx1.jpg

dsc03101lu4.jpg

dsc03100za9.jpg

dsc03103lt7.jpg

Son düzenleme:
aleyna72 - begüm84 ben begüm hediye gönderecegim

sueyda - aleyna72 sueyda bana göndrecek dogrumu anlamısım ve cok özür dilerim gec cevap verdigim için

begüm cüm üzülme yaa sanada yollar sana çıkan kim ki alalalala...olmaz kı boyle kardesim:.......

X