yılbaşı çekiliş yapalımmı ikinci ele özel

arkadaşlar konuyu başlatan ve bize bu mutluluğu yaşatan ibet arkadaşımıza çok ama çok teşekkür ediyorum..KK'da olmak,burda binbir çeşit insanla tanışıp,dertlerine ortak olmak,dertlerimize ortak etmek ve bu hediye organizasyonuyla bizi dahada yakınlaştıran böyle duyarlı ve düşünceli insanlarla dostluklar kurmak benim için çok büyük şans..bilgisayar başında bu kadar güzel ve bol vakit geçiriceğimi hiç düşünmezdim..bu site bana çok şey kazandırdı..ve kim bilir daha ne tecrübeler edinicem..KK ya ve bu gurubun tüm üyelerine binlerce defa teşekkür ediyorum..hepinizi seviyorum:enbuyukkk:

aa ama boyle olmadı kızlar luften yenı bı topık acıyım yada acalım ordan kımse yorum yazmadan resımlerı eklesın boyle ock karısık olamus canım

bence bir yerden takip edilmesi daha iyi. insan hediyelerini sergilerken duygularınıda anlatmak istiyor yorum yazmadan kuru kuru olmas ki :)) aslında yakın zamanda istanbul buluşmasıda yapsak süper olur özellikle bu paylaşımdan sonra...

sudamlacım rahat ol canım inşallah senin tarzın bişeyler almışımdır beğenerek güle güle kullan canım...

DIDOSH um hediyen yarın sana doğru geliyor canım benim umarım beğenirsin..........:teytey:kaydirigubbakcemile5

yok kıızlar sonucta herkes resımlerıne altına yorumu yazsın karsıdakı kıslerde beklesınler butun resımler sergılendıkten sonra alıntı yapap yorumlarını yaza r bence boyle cok akrısık oluyo cunkı kım kıme ne almıs bellı degıl yanı

hadiyem geldiiiiii....ggüvercin arkadaşımın gönderdiği mumluklar ve iç çamaşırı...............teşekkür ederim arkadaşım.................sağolasın :1hug:a.s..

hediyeki2.jpg

hediye2vg0.jpg

güle güle kullan canım benim... umarım bu kırmızı çamaşır sana bütün sene boyunca hatta, bütün hayatın boyunca uğur getirsin..Şeniz

derınım sakın kızma bana valla hava cok yagmurluydu usendım pttye gıtmeye.. söz yarın vercem tamam mı_?

ibetcim çok anlamalıı bi hediye gelmişşş güle güle kullan arkadaşımm

yok canım maalesef,hediye göndermek için günlerdir bekliyorum msjlara cvp versin adres göndersin diye ama beklemekten sıkıldım.ben ona alacaktım sanırım oda sana,ortada olmadığına göre gönder adresini bana hediyeyi sana yollaym canım......pazartesi veririm kargoya napalım zorla hediye verilmez herhalde........

canım humana ulaştı bana,bazı nedenlerden uzak kalmış siteden,siz
görüşebildinizmi?

tırtıl , hediyeni gönderdim tatlım..
umarım beğenirsin , işine yarar bişey seçmişimdir..
hediye paketi konusundaki özürlülüğümü de görmezden gel nooollllllllllllurrrrrrrrrrrrr:Saruboceq::Saruboceq:
cidden zaman sıkıntısı çektiğim kötü döneme denk geldi..
elimizden geldiğince yaptık bi hediye paketi , yaklaşık 4 kişiydikte :dance::dance:
neyse..
hasretle kucaklar , gözlerinden öperim..-tatlicadiarzu-
hediyedaşın
funda..:jeyyar:

Kızlar hediye sergileme sayfası kilitlenmiş nedenini anlamadım papatya0606 arkadaşıma teşekkürederim işte hediyem :))
spa0473ir7.jpg
[/IMG]

funnyda

canım hediyemi aldım biraz önce hediye pakaeti ayrıca cok sık ve özenle hazırlanmıstı hediyem cok güzel cok begendim ayrıca ttakılar içinde cok tek ederim cok düşünceli ve zevklisin arkadasım resimleri akşama ekleyeceğimmmmmmm:1hug:a.s.

takas yaptıgımız ürünlerde gercekten cok temiz cok begendim daha deneyemedim pantolounu girergirmez pc basına oturdum aldım diye yazayım dedim ayrıca göndermiş oldugun oğluşuma botlar içinde cok tesk ederim inceliğin içindekaydirigubbakcemile5

X