yıkılmış durumdayım kızlar, yardım edin!:((

canım benim yaaaaa seni çooooooooooooooook iyi anlıyorum ne kadar zor olduğunuda gayet iyi bilirim sen sana düşeni yapmışsın ben onuda yapamadım güçlü ol tatlım bak gör geçecek eğer konuşmak istersen burdayım...:teselli:

saol canım ya yaşamayan anlamıyor, hatta kızlara yakışmadığını düşünüyolar ama bence hisler yoğunsa böyle bi ayrım yapamazsın, hala aklımda biliyomusun?:KK43:( hoş dört senedir aklımdaydı, bir ay daha olmuş çok mu...

saol canım ya yaşamayan anlamıyor, hatta kızlara yakışmadığını düşünüyolar ama bence hisler yoğunsa böyle bi ayrım yapamazsın, hala aklımda biliyomusun?:KK43:( hoş dört senedir aklımdaydı, bir ay daha olmuş çok mu...

canım artık düşünmemeye calış,unutmaya çalış..
elinden geleni yapmışsın.
seviyor olsa birlikte olurdunuz,ama sevmiyor.bunu görmek gerekiyor bazen.
olmayınca olmuyor. kusura bakma bu şekilde yazdığım için ama gerçeği görmek gerekiyor.
ben de aynı şeyleri yaşadım biliyorum.. üstünü çizmen gerekiyor artık..yapacak bir şey yok.

Siz elinizden geleni yapmışsınız..:sm_confused:
Şu saatten sonra yapacağınız tek şey; aşkınızı kalbinize gömüp yaşamaya devam etmek!

lalişime katılıyorum harfi harfine
bu aralar zaten hep ona katılmakla geçiriyorum vaktimi
hep benden önce söylemiş oluyor
benden çok yaşıcaksın lalişimŞeniz

platonik aşktan çok daha güzel bir aşk var ;o da karsılıklı yaşanan aşk onu tatmaya bak bi daha platonik aşık olmazsın derim ben...

Cnm bunlar hikaye yok daha iyilerine layikmişsin da falan fişman hikaye..boş versene sen ona aşik falan değilsin bunu bi kere unut sendeki sadece hirs tutku belkide ama aşk değil elde edemediğin için bu kadar hirs yapmişsin ve hayallerinide onunla süslediğin için tutku yapmişsin..aşk olamaz..özür dilerim ama aşk bu olamaz değilde zaten aşk yaşamaktir...konuşmak dertleşmek paylaşmak birlikde iyi yada kötü birşeyler yapmaktir ama birlikde gülmek eğlenmek sevmek ve en önemlisi sevilmektir..kavga etmektir....herşeyiyle paylaşmaktir üzgünüm sen aşik değilsin..aslinda sevinmelisin çünkü aşik değilsin..buy yüzdende unutacaksin..istesende istemesende unutacaksin...bir gün önce sevilip sonra sevmen ve en güzel şeyin yani aşkin seni bulmasi dileğiyle......

unut kalbine göm canım bu erkeklerin hepsi aynı boşver başka kimse mi yok hem bak ne güzel karşılaşma gibi bi durum da söz konusu diil senin olayına benzer bi durumu da ben yaşadım ama atlattım sayılır allaha şükür adam resmen ben evlenmeyi düşünmüorum senin hayatına engel olmak istemiorum deyip çekip gitti sarsıldım çaba gösterdim ama ne çare durum aynı anlıyacagın isterseler gelirler isterseler giderler boşver sana deger verene git hem bak ben istemesem de hemen hemen hergün görüyorum yani hayatta daha acı şeyler de var ben ce bunları düşünereek herşeyi gömmmm...
bak benim bi ilkem vardır bunu hep sen de kendi içinden söle SEVENİ SEVERİM GÖKLERE ÇIKARIRIM, SEVMEYENİ SİLERİM YERİM DİBİNE SOKARIM(ÖLDÜ SAYARIM).....ben bu şekilde kuş gibi oluyorum bi de sen dene...muckkkk

canımm her gün ölmektense bir gün ölmek daha iyidir..şimdiye kadar acılmak için beklemiş olman bile hata bence..ona açılıp karşılık alamadım diye üzülme..hem acıldıgında iki sonuca da razıydın değil mi.sen onu onu o yokken de seviyordun zaten değil mi şimdi ne değişti..gururun incinmiş gibi de hissetme sen kendi duyguların için bi adım atıp cesaret örnegi gösterdin bu kişiliğin adına güzel bişey...de ki bence kendine sen yokken de ben onu seviyordum şimdi acıldım diye mi değişecegim..her seven sevgisine karşılık alacak diye bi kural yok ki canım bu hayatta..madem karşılıgını alamadın platonogin alasını yaşa tabii ki karşına seni mutlu edecek kalbini pır pır ettiren yeni aşk kapını çalana kadar :)
sakın gurur yapma gereksiz sen üstünlük gösterdin o da seni kırmamış üstelik üzmekten de kaçınmış bence bak ne güzel ki kırıcı olsaydı da o alcalmış olurdu..
sevginden pişmanlık duymam diyorsan gururu da bu konuda bi kenara at rahatla söyledim işte artık yeni bir hayatbeni bekliyor nafile beklemek geride kaldı de kendine..çünkü görünen bu :):) bol şanslar bol aşk dolu günler dilerim canımm :)

arkadaşım ya kıyamam sana :) ben de aynı şeyi yaşadım... 4 yıl boyunca birine aşıktım ama biz onla aynı ortamda çok güzel şeyler paylaşabiliyorduk... 4 yılın sonunda artık olmayacağını anladım ve söyleyip kurtulmam gerekiyordu... bunun için söyledim... çok üzülmüştü bana karşılık veremediği için...

önemli olan ne biliyormusun ; diyorsun ya iyi bir insan... işte bu... demek ki 4 yılın boşa gitmemiş hala buna yürekten inanıyorsan... demek ki haketmeyen biri için hayaller kurup ; üzülmemişsin... sen sevgini yaşadın... tek kötü yanı tek başına yaşadın... ve yine sen tek başına sonlandıracaksın... artık özgürsün :) inan karşına daha farklı şeyler yaşayacağın bir sürü insan çıkacak... sadece yapman gereken artık bunu istemek... daha önce istemiyordun doğal olarak... istemeye karar vermen gerek sadece... sakın üzülme senin için yeni bir hayat başladı :)

bence en güzel duygu bu... aklıma geldi o zamanlarım :) sen en doğrusunu ve en güzelini yaptın... sevmek çok güzel bişey ve bunu ifade edebilmek... hiçbirşey için onu suçlamaman da çok güzel... onu sevmek senin seçimindi ... şimdi hatırladığında yüzünde hoş bir gülümseme olmasını sağlamak da senin seçimin :)

mutlu ve huzurlu olmanı diliyorum :teselli:

canım yaa hayat cok uzun karsına daha ne erkekler cıkıcak seni sevicek sen onu seviceksin neden ğururun kırılsın ki ask ta ğurur yoktur sen sevmişşin ama o olmuyucağını söylemiş hakkınızda hayırlısı buymus insalalh seni seven değer veren birini bulursun sevgiler

bence bu kişi için değmez güzelim sen iyisimi başka aşklara yelken aç bu o kadar zormu sence.herşeydenönce kendine güven ve inan..

bence onu unutmuş gibi davranın umursamazlığınızla yıkın onua.s sonra ister istemez bu duyguya kendiniz de alışacaksınızdır çevrenize bakın kim bilir niceleri vardır etrafınızda unutun bence gurur yapın asla kafanıznı onun yanında yere eymeyin dik olun ve sadece UM-UR-SA-MA-YIN!!!!!

önemli olan ona acıldıktan sonra dik ayakta durabilmen şimdi..kendine güven ve yaptıgın şeyi ayıp bişeymiş gibi görüp utanma sakın..aksine son derece rahat davran dogal ol..sanki sen hiç açılmamışsın gibi ..ama rol yapma sadece dogallık..sen kötü birşey yapmadınn :) aşkın için bi adım attın olmadı ve sen zorlamadın o kadar..asla ama asla bir başkası için kendine olan saygını yitirme..hem unutma karşılıksız aşk kadını asilleştiren, erkeğiyse âsileştiren bir şey...kaydirigubbakcemile5

karşılıksız çek, önce sadece çektir. karşılığı olmadığını bilmezsin, sonunda bir hayal kırıklığı olasılığı vardır, ama bunu tam bilmediğinden; beklersin, beklersin, beklersin.
sonra gün gelir karşılıksız sıfatını alır yanına:
eh karşılıksız çek işte, altı üstü bir kağıt parçası. ömrünün sonuna kadar saklayacak değilsin ya, atarsın gider, unutursun biter..:)))

hayat ortalama yetmiş seneyse ve aşk da hormonların insana söylettiklerinden* ibaretse* daha çoook karşılıksız seveceğiz ve sevileceğiz demektir bu. o yüzden bu ne ilktir ne de son olacaktır."yani sen elmayı seviyorsun diye elmanın da seni sevmesi şart mı?" sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

suyun içinde kuru,
gecenin ortasında beyaz,
onlarca insan arasında yalnız kalmak.
sudan donuk, geceden soğuk, kalabalıktan soyut olmak..:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
ya hiç gururum kırıldı diye düşünme.açıldım diye de pişman olma lütfen.şöyle düşün hiç açılmasan hep içinde kalacaktı.kafana takacaktın.benim yüzümden zamanında açılsaydım belki olurdu diyecektin.iyi yapmışsın.hayal dünyasında belirsizlikler içinde yaşamaktansa gerçeği öğrenip acı çekmen daha iyi.en azından ben bunu tercih ederim.en azından şimdi unutman için sebep var.açılmasan hep kendince birşeyler tasarlayıp daha fazla bağlanacaktın.küçücük birşey bile seni umutlandıracaktı boş yere.birazcık üzüleceksin tabiki.sonunda hepsi geçecek.hayatın kuralı bu.acı çekmeden tecrübe edinemezsin.

kızlar arkadaşımız konuyu açalı 6 ay olmuş ve nisandan beri klübe uğramamış umarım acısını hafifletebilmişdir bu konuyu kilitlemeliyiz ama

X