yeşilözen kavuştu bebeğine

murgiz

kuşum ardam
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
3.601
5
meraba ağustos annelerihihoyyyt
size çok güzel bir haber vermek istiyorum sabah telefonla konuşmuştum saat 9.30 gibi nişanı gelmiş sancısı başlamıştı bu akşam aradı beni güzel haberi verdikaydirigubbakcemile5
saat 1 civarı normal doğumla kızına kavuşmuş canım arkadaşım kızı ve onun sağlığı çok şükür yerinde yarın hastaneden çıkacaklarmış:teytey:
allah isteyen herkese nasip etsin ve sizede allah yardımcınız olsun sizde sağ sağlim bebişlerinizi kucaklarınıza alırsınız inşa.s.

hayırlısı olsun ne mutlu ona analı babalı sağlıkla buyusun yavrusu

ayy murgızcım saol bende dunden berı merak edıp duruyordum
allahım analı babalı buyutsunnn darısı bıze :CüvCüv:

ayy murgızcım saol bende dunden berı merak edıp duruyordum
allahım analı babalı buyutsunnn darısı bıze :CüvCüv:

amin canım ya allah seni de yavrunuda sağ sağlim kurtarsın canım
insan hamileyken hiç geçmeyecek sanıyo ama bak bitiyor dünyanın mücizesi geliyor hayatını şenlendiriyorgamyoncuiremsu

[/QUOTE]
insan hamileyken hiç geçmeyecek sanıyo ama bak bitiyor dünyanın mücizesi geliyor hayatını şenlendiriyorgamyoncuiremsu[/QUOTE]

evet canım haklısın 8 haftalıkken off daha cok var nasıl geccek dıyordum 6,5 aylık hamıleyım şuanda :nazar: :CüvCüv:

aaaaaa demek cananda yaptı dogum :) tebrik ederim valla .. allahım analı babalı büyütsün ksınızı canım .. inş. darısı bizlere:)

aaaaaa demek cananda yaptı dogum :) tebrik ederim valla .. allahım analı babalı büyütsün ksınızı canım .. inş. darısı bizlere:)

seher canım sanada çok az kaldı hadi güzel haberlerini bekliyos
sağlıkla gelsn yavrucuklarınkaydirigubbakcemile5

hayırlı olsun sağlıklı ve güzel bir ömrü olsun,darısı bekleyenlerin başına :)

murgiz çok saol canım bu güsel haberi senden duymak çok güzell ...bende nosu yoktu arayamadım aklımda ondaydı ayy canım arkadaşım demek meleğine kavuştu rabbim analı babalı büyütsün ohhh ne güsel yaa maşallah istedği gibi normal yaptı darısı bize...:emir_bebek::emir_bebek:

murgiz çok saol canım bu güsel haberi senden duymak çok güzell ...bende nosu yoktu arayamadım aklımda ondaydı ayy canım arkadaşım demek meleğine kavuştu rabbim analı babalı büyütsün ohhh ne güsel yaa maşallah istedği gibi normal yaptı darısı bize...:emir_bebek::emir_bebek:

sen sağol canım darısı senin başına inş:Saruboceq:
:nazar:evet normal doğurdu inş sende sorunsuz normal doğurursun canım öpüyom sizia.s.

X